Zakład pogrzebowy w Tarłowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy TOMASZ DYKA świadczy usługi pogrzebowe na terenie powiatu opatowskiego w województwie świętokrzyskim. Na rynku funeralnym istnieje od ponad 30 lat, specjalizując się w kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych. Mając na uwadze specyfikę pracy, personel podchodzi do każdego Klienta indywidualnie, pragnąc zapewnić mu prawdziwe wsparcie w tych trudnych chwilach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wrażliwości i wysokiej kulturze osobistej pracowników zakład świadczy usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu zyskał również miano firmy godnej zaufania i cenionej w tym regionie.

Zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Dyka w Tarłowie

Misją Zakładu Pogrzebowego TOMASZ DYKA jest odciążenie każdej Rodziny pogrążonej w żałobie z obowiązków organizacyjnych dotyczących pogrzebu. Pracownicy na każdym etapie przygotowywania ceremonii starają się zapewnić należyte wsparcie bliskim Osoby Zmarłej. Służą fachowym doradztwem, a także są dyspozycyjni przez całą dobę, każdego dnia, również we wszystkie niedziele i święta. Firma zajmuje się kompleksowym przygotowaniem pogrzebu. Zaangażowani pracownicy pomagają we wszystkich kwestiach formalnych, które należy dopełnić w urzędach oraz innych placówkach, a także w kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza. Na życzenie i stosowne upoważnienie Rodziny reprezentują ją w instytucjach publicznych udzielających wsparcie w postaci zasiłku pogrzebowego.

Doświadczeni kierowcy całodobowo świadczą usługi transportu zwłok nie tylko lokalnie, ale także, jeśli zachodzi taka potrzeba, na terenie całego kraju. Zakład pogrzebowy dysponuje własną, nowoczesną chłodnią. Wykwalifikowany personel profesjonalnie przygotowuje ciało Osoby Zmarłej do pochówku, wykonuje szereg zabiegów z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Firma posiada bogate, wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu nie tylko tradycyjnych pochówków, ale także pogrzebów poprzedzonych kremacją ciała, zarówno w ceremoniale świeckim, jak i religijnym. Zakład współpracuje z nowoczesnym krematorium. Kompleksowo zajmuje się wszystkimi kwestiami, w tym skompletowaniem niezbędnej dokumentacji.

W siedzibie firmy zlokalizowanej w Iwaniskach dostępny jest szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Trumny i urny dostępne są w wielu modelach, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych z unikalnymi zdobieniami. Znajdziemy tam także krzyże, tabliczki nagrobne, odzież pogrzebową dla Osoby Zmarłej, ale też szereg niezbędnych dewocjonaliów wykorzystywanych w przypadku realizacji ceremonii religijnych. Pracownicy zajmują się przygotowaniem klepsydr oraz nekrologów, do wyboru jest szeroka szata graficzna i wiele wzorów. Firma Pogrzebowa Tomasz Dyka posiada również własne studio florystyczne. Doświadczeni pracownicy, którzy regularnie biorą udział w licznych szkoleniach z zakresu florystyki funeralnej, przygotowują okazałe wieńce, wiązanki oraz okolicznościowe bukiety. Wszystkie kompozycje przygotowywane są z najwyższą starannością z najlepszej jakości kwiatów świeżych, a także, jeśli taka jest prośba Klientów, z kwiatów sztucznych. Możliwe jest również przygotowanie dekoracji florystycznej kościoła. Kwiaty są istotną częścią ceremonii pogrzebowej, ponieważ nadają jej podniosłego, uroczystego charakteru, a także są wyrazem szacunku wobec Osoby Zmarłej.

wiązanka pogrzebowa z biało-różowych kwiatów

Do dyspozycji uczestników ceremonii pozostaje także kaplica pożegnalna, w której można w ciszy i spokoju oddać się modlitwie w intencji Bliskiej Osoby oraz pożegnać się z Nią.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Tomasz Dyka

Wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe Zakład Pogrzebowy TOMASZ DYKA świadczy profesjonalne usługi funeralne w powiecie opatowskim. Jego główna siedziba znajduje się w miejscowości Iwaniska przy ulicy Rynek 12a. Zachęcamy do odwiedzenia podstrony zakłady pogrzebowe Iwaniska. Drugi oddział firmy znajduje się w Opatowie przy ulicy Szerokiej 37. Pracownicy służą swoją pomocą, radą oraz wszechstronną wiedzą nabytą na przestrzeni wielu lat działalności firmy. Drzwi zakładu otwarte są dla wszystkich osób, bez względu na ich światopogląd, wiarę, czy też status finansowy.