Godny zaufania zakład pogrzebowy w Iwaniskach

Od ponad 30 lat na opatowskim rynku funeralnym kompleksowe usługi świadczy Zakład Pogrzebowy TOMASZ DYKA. Doskonale rozumiejąc sytuację, w jakiej znaleźli się bliscy Osoby Zmarłej, oferuje swoją wszechstronną pomoc. Pracownicy do każdego Klienta podchodzą indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem i empatią. Starają się być prawdziwym wsparciem w tym trudnym czasie, kiedy odchodzi ktoś bliski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wrażliwości i wysokiej kulturze personelu wszystkie usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Firma zapewnia stosowną pomoc na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej oraz bierze na swoje barki wszystkie formalności z nią związane. Zapewnia tym samym Rodzinom możliwość spokojnego pożegnania się z Osobą Zmarłą.

Kompleksowe usługi pogrzebowe w Iwaniskach

Wykwalifikowana kadra pracowników Zakładu Pogrzebowego DYKA zajmuje się nie tylko kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych, ale przede wszystkim stara się otoczyć każdego Klienta troskliwą opieką i wsparciem. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby pomóc mu przejść przez ten niezwykle trudny czas. Firma realizuje zarówno pochówki tradycyjne o charakterze religijnym, jak i świeckim. Przygotowuje także pogrzeby poprzedzone kremacją ciała. Osoby zatrudnione przez Pana Tomasza zajmują się wszystkimi formalnościami w przypadku decyzji o kremacji oraz nadzorują cały proces. Pomagają w dopełnieniu wszystkich formalności w urzędach i innych instytucjach oraz w kościele, a także u zarządcy cmentarza. Służą radą odnośnie kwestii dotyczących uzyskania należnego zasiłku pogrzebowego. Doświadczeni kierowcy przez całą dobę, każdego dnia w tygodniu świadczą usługi transportu zwłok. Eksportacja odbywa się z każdego wskazanego miejsca, niezależnie od tego, czy jest to mieszkanie prywatne, szpital, dom opieki, czy inna placówka. Dzięki wyposażeniu firmy w nowoczesne karawany transport odbywa się nie tylko lokalnie, ale także w obrębie całego kraju. Profesjonalnie przygotowani pracownicy wykonują zabiegi z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej z najwyższym poszanowaniem Osoby Zmarłej.

Pogrzeb w Iwaniskach – profesjonalna pomoc

W siedzibie firmy, która zlokalizowana jest w Iwaniskach – zakłady pogrzebowe Iwaniska, można nabyć wszelkie niezbędne akcesoria pogrzebowe. Trumny wykonane są z różnych rodzajów drewna, w wielu modelach, co gwarantuje Państwu wybór najodpowiedniejszego produktu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zakład posiada również szeroki wybór urn, krzyży, tabliczek nagrobnych, odzież dla Osób Zmarłych oraz wiele dewocjonaliów. Zaangażowani pracownicy służą pomocą w wyborze utensyliów, zwracając uwagę nie tylko na preferencje Klientów, ale również na aspekt możliwości finansowych. Przygotowują także nekrologi oraz klepsydry informujące o miejscu i dacie pogrzebu. Firma posiada również własny salon florystyczny zlokalizowany przy zakładzie pogrzebowym w Iwaniskach. Profesjonalnie przygotowani pracownicy z wyjątkową starannością wykonują wieńce, wiązanki, stroiki oraz bukiety okolicznościowe z kwiatów ciętych, oraz sztucznych. Zajmują się także przygotowaniem stosownej dekoracji kościoła.

wiązanka na pogrzeb

Do dyspozycji uczestników pogrzebu pozostaje skromna kaplica pogrzebowa, w której najbliższa Rodzina i przyjaciele mogą pożegnać ukochaną osobę. Właściciel oraz pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalną obsługę wszystkich organizowanych ceremonii pogrzebowych.

Siedziba Firmy Pogrzebowej Dyka

Główna siedziba firmy Zakład Pogrzebowy TOMASZ DYKA zlokalizowana jest w Iwaniskach przy ulicy Rynek 12a. Zakład posiada również oddział w Opatowie. Firma wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe zasięgiem swojego działania obejmuje powiat opatowski w województwie świętokrzyskim. Zaangażowani i wyrozumiali pracownicy są dyspozycyjni przez całą dobę, każdego dnia – również we wszystkie niedziele oraz dni świąteczne.