Zakład Pogrzebowy w Miedzianej Górze – kompleksowa pomoc w sprawie pogrzebu

Zakład Pogrzebowy Sacrum zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebów tradycyjnych i kremacyjnych w Kielcach (zakłady pogrzebowe Kielce) i w okolicach. Wykwalifikowani pracownicy pomagają na każdym etapie organizacji ceremonii pożegnalnej. Zajmują się dopełnieniem wszystkich koniecznych formalności i dokładają wszelkich starań, aby zapewnić Państwu warunki godnego pożegnania bliskiej osoby. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy sprawiają, że każda uroczystość pogrzebowa jest pełna taktu i klasy.

Karawany pogrzebowe Zakładu Pogrzebowego Sacrum

Usługi pogrzebowe w Miedzianej Górze

Zakład Pogrzebowy Sacrum wyróżnia staranność, solidność praz profesjonalizm świadczonych usług pogrzebowych. Doświadczona kadra pracowników pomaga w uporaniu się z procedurami i formalnościami związanymi z pochówkiem. W tym trudnym dla Państwa czasie pracownicy okażą troskę, życzliwość i wsparcie.

Dom Pogrzebowy Sacrum realizuje zlecania pogrzebu zarówno od osób prywatnych, jak i instytucji państwowych, samorządowych, stowarzyszeń itp. Organizuje zarówno ceremonie wyznaniowe, jak i świeckie, na wszystkich cmentarzach komunalnych i parafialnych. Przez całą dobę możliwy jest transport zwłok, pracownicy o każdej porze gotowi są wyjechać, aby przewieźć Osobę Zmarłą z miejsca zgonu do chłodni, gdzie następnie zostanie przygotowana do pochówku. Firma ma także wieloletnie doświadczenie w organizacji międzynarodowego transportu zwłok.

W tych ciężkich dla Państwa chwilach pracownicy zajmą się wszystkimi formalnościami związanymi z organizacją pochówku. Pomogą w skompletowaniu wszystkich dokumentów umożliwiających otrzymanie zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS i MSWiA.

W siedzibie Domu Pogrzebowego Sacrum osoby organizujące pogrzeb z szerokiego asortymentu produktów, mogą wybrać trumnę lub urnę, a także wszystkie niezbędne akcesoria funeralne. Na życzenie Rodziny Osoby Zmarłej pracownicy zajmą się również zorganizowaniem oprawy kwiatowej, muzycznej oraz fotograficznej ceremonii.

Zakład Pogrzebowy Sacrum - wieniec pogrzebowy

Poza kompleksową pomocą w organizacji pogrzebu Firma Pogrzebowa Sacrum zapewnia także całoroczną opiekę nad grobami. Jest to szczególnie ważna usługa dla osób, które mieszkają w dużej odległości od miejsca pochówku bliskiej osoby. Jest to także duże udogodnienie dla osób, które z różnych względów nie mogą same zadbać o grób.

Kontakt z Domem Pogrzebowym Sacrum

Zakład Pogrzebowy Sacrum mieści się przy ul. ul. Okrzei 2/1 w Kielcach. Tam można ustalić wszystkie szczegóły związane z przygotowaniem pożegnania najbliższej osoby. Pracownicy pozostają do dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia, zapewnią wsparcie i najlepszą pomoc w każdej sprawie okołopogrzebowej.