Historia Zakładu Pogrzebowego Sacrum

Zakład Pogrzebowy SACRUM zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowej w stolicy województwa świętokrzyskiego. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalne podejście do wykonywanej pracy sprawia, że każde pożegnanie bliskiej osoby odbywa się w sposób godny i wyjątkowy. Główną domeną firmy jest sumienność, zaangażowanie, dbająca o szczegóły kadra pracownicza sprawia, że każda uroczystość zostaje zaplanowana w sposób indywidualny. Właściciel, jak i pracownicy stawiają sobie za motto, że ich obecność jest po to, aby pomóc Państwu w trudnym czasie, poradzić sobie ze wszystkimi formalnościami związanymi z pochówkiem. W tych ciężkich chwilach zawsze służą pomocą, okazują empatię i wyrozumiałość. Wysoka kultura osobista, indywidualne podejście do klienta oraz szacunek zarówno dla osoby Zmarłej, jak i dla najbliższych to jeden z priorytetów firmy podczas wykonywania swoich obowiązków. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Sacrum są otwarci na wszelkie uwagi, dzięki, którym mogą stale się rozwijać i podnosić swoje kompetencje. Mogą Państwo otrzymać pomoc, przychodząc bezpośrednio do biura, bądź podczas kontaktu telefonicznego. Pracownicy zawsze starają się dopasować przebieg ceremonii do możliwości finansowych klienta.

 

biuro sacrum zakład pogrzebowy kielce

 

Oferta oraz zakres usług świadczonych przez Dom Pogrzebowy Sacrum

Zakład stale poszerza swoje zaplecze techniczne, aby pracownicy mogli jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę. Zajmują się organizacją ceremonii zleconych zarówno przez osoby prywatne, jak i przez wszelkiego rodzaju instytucje samorządowe, państwowe itp. Organizacja pochówków religijnych oraz świeckich na terenie cmentarzy zarówno komunalnych, jak i parafialnych nie stanowi żadnego problemu. Doświadczona i profesjonalna kadra pracownicza jest w stanie dojechać do Państwa o każdej porze, aby przetransportować osobę zmarłą do chłodni. W celu odciążenia Państwa, podczas organizacji pochówku, pracownicy biorą na swoje barki wszelkie formalności związane z organizacją pochówku. Pomogą w dopełnieniu formalności i skompletowaniu wszystkich dokumentów, które należy dostarczyć do kościoła czy do biura cmentarza. Chcąc ułatwić przygotowanie się do pochówku najbliższej osoby, Zakład Pogrzebowy SACRUM posiada bogate zaplecze techniczne, Rodzina może na miejscu nabyć wszystkie elementy niezbędne do przygotowania ostatniego pożegnania. Na życzenie klienta pracownicy zajmą się zorganizowaniem oprawy muzycznej oraz fotograficznej ceremonii. Poza usługami związanymi z organizacją ostatniego pożegnania firma zajmuje się również całoroczną opieką nad grobami.

 

sacrum kielce oferta trumny urny wieńce

 

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Sacrum

Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, służą pomocą, wsparciem w tym trudnym czasie. Pomogą rozwiązać każdy problem związany z przygotowaniem pochówku, dzieląc się z Państwem swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Główne biuro firmy, gdzie podczas spotkania można ustalić wszystkie szczegóły związane z przygotowaniem pożegnania najbliższej osoby, znajduje się przy ul. Okrzei 2/1 w Kielcach. Zakład Pogrzebowy Sacrum obejmuje swoimi usługami cały obszar KielcZakłady Pogrzebowe Kielce. Kadra pracownicza zapewni bliskiej Państwu osobie godne, ostatnie pożegnanie.

 

karawany sacrum kielce