Organizujesz pogrzeb ?
Wybierz sprawdzony zakład pogrzebowy we Włoszczowie.
Zadzwoń, pomożemy Ci ze wszystkim – 801 12 12 12.

Początki działalności Zakładu Pogrzebowego Okręgliccy

Centrum Pogrzebowe OKRĘGLICCY działa od 1975 r. 40 lat doświadczenia zakładu gwarantuje najwyższą jakość usług oraz wysokie standardy. To firma rodzinna z tradycjami.

Oferta oraz usługi Domu Pogrzebowego Okręglickich

Dom pogrzebowy we Włoszczowie świadczy usługi pogrzebowe najwyższej jakości i w przystępnej cenie. Śmierć bliskiej osoby jest nieoczekiwana i przychodzi nie w porę i mało kto jest przygotowany na taką sytuację, dlatego zachowując najwyższe standardy, zakład wychodzi naprzeciw klientowi nie tylko w obsłudze ale również w możliwie najniższych cenach.

Wszystkie ceremonie żałobne Zakład Pogrzebowy OKRĘGLICCY Włoszczowa zawsze przygotowuje i prowadzi przez z troską o najdrobniejsze szczegóły. Firma posiada duży wybór trumien sosnowych i dębowych w cenach producenta, a także urn. Dzięki własnej produkcji trumien zakład może znacznie obniżyć kwotę usług, gdyż pomija naliczenie marży, co jest dodatkowym atutem. Wyprodukowane trumny są dodatkowa wizytówka domu pogrzebowego. Zakład wykonuje również wieńce i kwiaty-według wskazówek klienta oraz według zasad sztuki florystycznej. Nad właściwym przebiegiem uroczystości czuwa zespół pięciu elegancko ubranych żałobników. Zakład pogrzebowy zapewnia bezpłatnie profesjonalne nagłośnienie na cmentarzu oraz namioty. Mogą też Państwo liczyć na profesjonalną oprawę muzyczną oraz w razie potrzeby na pomoc doświadczonego Mistrza Ceremonii. Zakład Pogrzebowy Okręgliccy jako jedyny we Włoszczowie używa windy pogrzebowej do grobów ziemnych lub grobowców, które zapewniają estetyczny i dostojny pochówek.

Lokalizacja oraz zakres działania Firmy Okręgliccy

Centrum Pogrzebowe OKRĘGLICCY swoją opieką obejmują klientów z terenu całego powiatu włoszczowskiego. Siedziba firmy znajduje się w samej Włoszczowie przy ulicy Kilińskiego 23.

 

budynek zakładu pogrzebowego okręgliccy włoszczowa