Działalność Zakładu Pogrzebowego Gryc         

Ideą Zakładu Pogrzebowego GRYC jest przestrzeganie podstawowych wartości, którymi kieruje się firma żeby z godnością pochować osobę zmarłą. Firma jest na rynku od 1954 roku, wieloletnie doświadczenie wzmocniło fachowość usług pogrzebowych. Zgrany zespół pracowników podchodzi indywidualnie do każdego klienta oferując szeroki zakres świadczeń funeralnych  firmy. O wszystkich szczegółach związanych z organizacją pogrzebu rodzina może zdecydować na miejscu w siedzibie firmy. Bliscy osoby zmarłej mogą liczyć na wsparcie naszego wykwalifikowanego personelu w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem.

Usługi świadczone przez Dom Pogrzebowy Gryc

Zakład pogrzebowy GRYC w swoich usługach posiada transport krajowy i międzynarodowy osoby zmarłej. Tradycyjny pochówek czy kremacja jest tez w ofercie firmy z zachowaniem wszelkich zasad moralnych.  Pracownicy naszej firmy służą poradą w wyborze wieńca , stroika czy wiązanki. Bogaty asortyment sztucznych bądź żywych kwiatów sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Duży wybór tabliczek nagrobkowych o różnym kształcie jest tez dostępny na miejscu. Zakład w swojej ofercie dysponuje też usługami cmentarnymi jak utrzymanie czystości i porządku na grobach, cmentarzach. Zorganizowanie dużej ceremonii pogrzebowej jest tez w ofercie świadczeń pogrzebowych tego Zakładu.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Gryc

Zakład Pogrzebowy cały czas się rozwija posiada dwie siedziby. Pierwsza główna siedziba znajduje się w Sędziszowie na ulicy Majowej 20 w woj. świętokrzyskim, a druga – filia firmy w Słomnikach na ulicy Rakowskiej 4 w woj. małopolskim.

 

Karawany Domu Pogrzebowego GRYC