Idea Zakładu Pogrzebowego Gryc

Zakład Pogrzebowy GRYC to firma z wieloletnią tradycją i profesjonalizmem w wykonywaniu usług pogrzebowych. Główną domeną jest tradycja i szacunek dla osób zmarłych. Zakład ten istnieje od 1954 roku, wielokrotnie przechodził metamorfozy na przestrzeni lat co wzmacnia rangę usług funeralnych. Bardzo dobrze wykwalifikowany zespół fachowców dba profesjonalnie o każdy szczegół i służy pomocą. Każda rodzina dostanie właściwą  pomoc i wsparcie w tak trudnych chwilach. Przynależność  tego Zakładu do Polskiej Izby Pogrzebowej świadczy o wykonywaniu usług na najwyższym poziomie.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Gryc

Firma dysponuje szeroką gamą świadczeń funeralnych. Jest w stanie wykonać pogrzeb tradycyjny jak również urnowy z zachowaniem wszystkich wartości. Szeroki wybór sztucznych bądź żywych: wieńców, wiązanek czy stroików jest dostępna na miejscu, aby rodzina z godnością mogła się pożegnać. Każda rodzina może wybrać sobie kształt i materiał z jakiego mają być wykonane tabliczki nagrobkowe. Zakład Pogrzebowy  GRYC oferuje wsparcie w zarządzaniu i administracją cmentarzami np. kontrolowanie prac kamieniarskich po zapewnienie czystości i porządku na cmentarzach. Kolejna forma usług tego Zakładu jest Kremacja w trumnie drewnianej lub ekologicznej. Transport międzynarodowy i krajowy osób zmarłych nie stanowi dla firmy żadnego problemu.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Gryc

Zakład Pogrzebowy GRYC posiada dwie główne siedziby w Sędziszowie na ulicy Majowej 20 w  województwie świętokrzyskim i w Słomnikach na ulicy Krakowskiej 4 w województwie małopolskim. Szeroki zasięg działania Zakładu daje silną pozycje na tak konkurencyjnym rynku pogrzebowym.

 

Karwan Zakładu Pogrzebowego GRYC