Opis działalności Zakładu Pogrzebowego Gryc

Podstawą misją firmy jest tradycja i poszanowanie osoby zmarłej i jej rodziny. Profesjonalizm oraz wysokie kwalifikacje pracowników sprawiły, że firma zbudowała duże zaufanie wśród klientów. Pracownicy odnoszą się do osoby zmarłej z należytym szacunkiem. Zakład Pogrzebowy dzięki wieloletniej działalności w branży funeralnej może się poszczycić bardzo dobrą opinią wśród rodzin, które powierzyły tej firmie wykonanie pogrzebu. Pracownicy zawsze starają się pomóc i wesprzeć rodzinę, rozumiejąc ich uczucia. Odpowiadają na wszelkie pytania, służą radą i pomocą.

Usługi, które świadczy Dom Pogrzebowy Gryc

Zakład Pogrzebowy GRYC w swojej ofercie pogrzebowej ma szeroko rozwinięty zakres usług. Rodzina może zdecydować o formie pochówku drogą tradycyjną bądź urnową. Jedną z form usług jest tez transport na terenie kraju osoby zmarłej jak i międzynarodowy. Wybór odpowiedniej wiązanki aby należycie pożegnać bliską osobę nie stanowi problemu, na miejscu firma dysponuje dużym wyborem i kolorystyką. Jest również dostępna szeroka oferta tabliczek nagrobkowych wykonanych ze szkła, pleksy czy granitu. Bogaty wybór karawanów, aby móc należycie i bezpiecznie przetransportować osobę zmarłą to kolejna istotna kwestia dla rodziny osoby zmarłej.

Biura Zakładu Pogrzebowego Gryc

Główna siedziba Zakładu Pogrzebowego GRYC znajduje się w Sędziszowie na ulicy Majowej 20 w woj. świętokrzyskim, a filia mieści się na ulicy w Słomnikach na ulicy Krakowskiej 4 w woj. małopolskim. Zasięg świadczeń pogrzebowych Zakładu w woj. świętokrzyskim to głównie powiat jędrzejowski,  a  woj. małopolskim to powiat miechowski.

 

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Gryc Sędziszów