Zakład Pogrzebowy Elizjum – opis firmy

Wieloletnie doświadczenie, cenna wiedza z zakresu branży pogrzebowej, a także nadzwyczajna wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka to cechy charakterystyczne dla firmy, której właścicielką jest Pani Marzena Osuchowska. Zakład Pogrzebowy ELIZJUM od ponad 25 lat działa na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążanych w żałobie Rodzin. Dzięki sumiennej i ciężkiej pracy firma zdobyła miano godnej zaufania, a także otrzymała wiele pozytywnych opinii. Pani Marzena Osuchowska wraz z zaufaną kadrą wykwalifikowanych pracowników niesie profesjonalną i kompleksową pomoc każdej Rodzinie w potrzebie. Kompleksowe usługi zakładu obejmują każdy etap związany z organizacją uroczystości pogrzebowej, niezależnie od jej charakteru oraz sytuacji finansowej Klienta.

Zakres usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Elizjum

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM niesie pomoc w pełnym tego słowa znaczeniu. Pomocna dłoń pracowników wyciągnięta jest w stronę każdego człowieka doświadczającego bolesnej i nieuniknionej okoliczności, jaką jest utrata bliskiej osoby. W tak trudnym momencie życia firma oferuje niebywałą empatię, ale również profesjonalne doradztwo i fachowe wsparcie. Zakład posiada doskonałe przygotowanie do dokonywania całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Dzięki specjalistycznym karawanom renomowanych marek pracownicy dokonują wyprowadzenia niezależnie od wskazanej lokalizacji. Świadczą również usługi przewozu Osoby Zmarłej na terenie całego kraju oraz poza jego granicami, wypełniając wszelkie formalności i zajmując się całościowo dokumentacją z tym związaną. Wszystkie pomieszczenia oraz pojazdy należące do zakładu, spełniają surowe wymogi techniczne i sanitarne, co daje gwarancję bezpiecznie i sprawnie wykonanej usługi. Personel dzięki wielokrotnym szkoleniom pod okiem ekspertów z branży, przygotowuje Osobę Zmarłą, zapewniając jej nienaganną i schludną prezencję w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i gośćmi ceremonii.

Firma posiada bogaty asortyment pozwalający na swobodny wybór wszystkich niezbędnych elementów koniecznych do wykonania pochówku. W każdym z oddziałów firmy Klienci znajdą urny i trumny wykonane z najwyższej jakości materiałów. Oferta zakładu zawiera również utensylia funeralne w postaci krzyży, tabliczek nagrobnych, klepsydr pogrzebowych i modlitewników. Właścicielka firmy posiada również profesjonalną kwiaciarnię, w której zespół doświadczonych florystów od lat wykonuje wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe.

 

kompozycje kwiatowe biurze firmy zakład pogrzebowy elizjum

 

Przez wiele lat zaangażowania w misję, jaką jest godne pożegnanie Osób Zmarłych, zakład zdobył umiejętności pozwalające na zaspokojenie wszelkich, najbardziej indywidualnych potrzeb wszystkich Rodzin. Oprawa muzyczna, podobnie jak kwiatowa, pozostaje po stronie firmy, zdejmując tym samym dodatkowy ciężar z barków Klienta. Profesjonalni muzycy zapewniają w trakcie uroczystości wzruszający i niezapomniany nastrój. Firma oferuje Klientom także wykonanie ekshumacji zwłok i szczątków. Dodatkowo zajmuje się budową grobów ziemnych i murowanych, a także świadczy usługi całorocznej opieki nad mogiłami. Dzięki kompleksowej ofercie zakładu każda Rodzina korzystająca z jego pomocy może być pewna faktu, że uzyska wsparcie na najwyższym poziomie. Każda uroczystość, niezależnie od tego, czy ma charakter religijny, czy też świecki, reprezentuje powagę i szacunek. Odzwierciedla również najpiękniejsze emocje, którymi Rodzina i goście, darzyli i wciąż darzą, ukochaną Osobę Zmarłą.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Elizjum

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM niesie pomoc na terenie całego powiatu ostrowieckiego w województwie świętokrzyskim. Wsparcie uzyskać można w każdej z dwóch filii firmy. Jedna z nich znajduje się w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Polnej 3zakłady pogrzebowe Ostrowiec Świętokrzyski. Druga z kolei zlokalizowana jest w Iłży przy ulicy Danuty Siedzikówny Inki 3. Firma Pani Marzeny prowadzi działalność przez całą dobę, każdego dnia – również w niedziele i wszystkie święta.