Zakład Pogrzebowy Elizjum – zadania i cele firmy

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM od ponad 25 lat niesie pomoc wszystkim osobom dotkniętym bolesną stratą. W tak ciężkich chwilach każdy Klient może liczyć na niezawodne wsparcie ze strony wykwalifikowanych i zaufanych pracowników. Misją firmy jest towarzyszenie Rodzinie na każdym etapie związanym z organizacją uroczystości pożegnalnej. Niezależnie od tego, jaki ma mieć charakter oraz w jakiej sytuacji finansowej jest Rodzina Osoby Zmarłej. W obliczu żałoby, każdy uzyskuje zrozumienie, cierpliwość i niebywałą empatię. Priorytetem dla właścicielki zakładu – Pani Marzeny Osuchowskiej oraz jej pracowników jest ukojenie bólu, który dotyka Rodzinę w tak ciężkich chwilach.

Pomoc oferowana przez Zakład Pogrzebowy Elizjum

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i cennej wiedzy z zakresu branży funeralnej właścicielka firmy wraz z wykwalifikowanym personelem przygotowała ofertę zaspokajającą wszelkie potrzeby nawet najbardziej wymagających Rodzin. Zakład Pogrzebowy ELIZJUM poprzez bogaty zakres usług odciąża Klienta z przykrych formalności, a także dodatkowych obowiązków, które spoczywają na jego barkach w tak ciężkich chwilach. Wsparcie ze strony pracowników Pani Marzeny Osuchowskiej można uzyskać już od pierwszych chwil. Wszelkie formalności przejmują pracownicy i wypełniają je na podstawie stosownego upoważnienia. Możliwe jest wykonanie w imieniu Rodziny wszystkich czynności w urzędach oraz instytucjach odpowiedzialnych za przyznawanie zasiłku pogrzebowego – ZUS i KRUS.

Personel firmy prowadzi fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej trumny bądź urny. Posiada również różnorodne akcesoria funeralne niezbędne do przygotowania uroczystości pożegnalnej. Wszystkie produkty ujęte w ofercie wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości. Firma bierze na swoje barki organizację okazałej i niepowtarzalnej oprawy kwiatowej. Zespół doświadczonych florystów przygotowuje kompozycje kwiatowe na indywidualne zamówienia Rodzin, a także przepiękne wieńce, wiązanki i stroiki.

 

kompozycje kwiatowe w biurze zakładu pogrzebowego elizjum

 

Po stronie zakładu pozostaje również oprawa muzyczna,  przywołująca najpiękniejsze wspomnienia o utraconej Osobie Zmarłej. Zakład podejmuje działania natychmiastowo, już od pierwszych chwil po uzyskaniu zgłoszenia. Wyposażenie firmy stanowią nowoczesne i specjalistyczne pojazdy, przystosowane do przewozu Osób Zmarłych. Dzięki karawanom oraz doskonałemu przygotowaniu personelu, każda Rodzina może liczyć na bezpieczne i sprawne wyprowadzenie Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od tego, czy nastąpił on w domu, szpitalu czy jakiejkolwiek innej lokalizacji. Firma świadczy usługi przewozu ciała na terenie kraju, a także zajmuje się transportem międzynarodowym. Pomaga także w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji, np. zezwolenia na sprowadzenie ciała do kraju. Wszystkie pojazdy, jak również pomieszczenia znajdujące się w zakładzie, spełniają surowe wymogi techniczne i sanitarne.

Personel zakładu dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom przygotowuje Osobę Zmarłą do pochówku, poprzez wykonanie czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Dodatkowe usługi oferowane przez firmę Pani Marzeny Osuchowskiej to całoroczna opieka nad grobami, przygotowywanie nagrobków, a także murowanie grobów. Całość prezentowanych usług daje każdej Rodzinie gwarancję zadowolenia oraz pożegnania bliskiej osoby w sposób pełen szacunku i godności.

Siedziba Domu Pogrzebowego Elizjum

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM posiada dwie siedziby. Pierwsza znajduje się w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Polnej 3 (zakłady pogrzebowe Ostrowiec Świętokrzyski). Druga natomiast zlokalizowana jest w Iłży przy ulicy Danuty Siedzikówny Inki 3. Firma świadczy usługi w powiecie radomskim i lipskim w woj. mazowieckim, a także w Ożarowie i powiecie ostrowieckim w woj. świętokrzyskim. Zakład Pani Marzeny Osuchowskiej prowadzi działalność przez całą dobę, każdego dnia – również w niedziele i wszystkie święta.

 

zakład pogrzebowy elizjum siedziba firmy