Zakład Pogrzebowy Elizjum – misja firmy

Pani Marzena Osuchowska, właścicielka firmy posiada cenną wiedzę i bogate doświadczenie w niesieniu pomocy Rodzinom dotkniętym bolesną stratą bliskiej osoby. Od 25 lat Zakład Pogrzebowy ELIZJUM świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi funeralne w najwyższym standardzie. Niezależnie od sytuacji finansowej Rodziny i charakteru uroczystości. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego człowieka w potrzebie, personel nikogo nie wyklucza i do każdego Klienta podchodzi w sposób indywidualny. Misją firmy jest wysłuchanie, zrozumienie i zrealizowanie wszelkich, nawet najbardziej indywidualnych potrzeb Rodziny. Dodatkowo priorytetem personelu jest ukojenie bólu, jaki towarzyszy jej w tak ciężkich chwilach.

Pomoc ze strony Zakładu Pogrzebowego Elizjum

Na bazie zdobytej wiedzy i umiejętności przez okres ponad 25-letniej posługi na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonej w żałobie Rodzin Zakład Pogrzebowy ELIZJUM przygotował ofertę pozwalającą na kompleksową organizację pochówku. Firma realizuje uroczystości wszystkich obrządków religijnych, ceremonie świeckie, pochówki zarówno tradycyjne, jak i te poprzedzone procesem spopielenia zwłok, czyli kremacji. Wykwalifikowana kadra pracowników każdego dnia dokłada wszelkich starań, by wszystkie oczekiwania ze strony Klientów zostały zrealizowane z należytą starannością. Pomoc, na jaką mogą liczyć Klienci, rozpoczyna się już od pierwszych chwil kontaktu z zakładem. Uczynna obsługa na podstawie stosownego upoważnienia wypełnia w imieniu Rodziny wszelkie formalności – w urzędach, kościele oraz na cmentarzu. Występuje także o przyznanie zasiłku pogrzebowego do instytucji takich jak ZUS czy KRUS. Pomoc dotyczy również dokumentacji związanej z kremacją, ekshumacją oraz międzynarodowym transportem zwłok.

W siedzibie firmy każda Rodzina znajdzie różnorodne trumny, urny, relikwiarze, a także wszystkie utensylia funeralne niezbędne do przygotowania uroczystości. Akcesoria pogrzebowe ujęte w ofercie to krzyże, tabliczki, klepsydry, obrazki z podziękowaniami oraz modlitewniki. W zakładzie znajdziemy również wiele pięknych wieńców i innych kompozycji kwiatowych, których wykonanie jest możliwe również na indywidualne zamówienie Klienta. Zespół doświadczonych florystów angażuje się w przygotowywanie okazałych, świeżych dekoracji i stworzenie unikalnej oprawy kwiatowej uroczystości.

 

bukiety pogrzebowe i wiązanki wykonane przez zakład pogrzebowy elizjum

 

Za oprawę muzyczną odpowiada zespół profesjonalnych muzyków, współpracujących z firmą Pani Marzeny od wielu lat. Stale podnoszone kwalifikacje pracowników oraz pogłębiane umiejętności z zakresu branży funeralnej, dają każdej Rodzinie pewność, że w obliczu bolesnej straty uzyskają pomoc w sposób natychmiastowy. Firma posiada specjalistyczne karawany, dostosowane do wykonywania całodobowej eksportacji Osób Zmarłych z miejsca zgonu, niezależnie od wskazanej w zgłoszeniu lokalizacji. Pracownicy świadczą usługi przewozu Osoby Zmarłej na terenie całego kraju, a także poza jego granicami, współpracując w tym zakresie z zagranicznymi służbami i urzędami. Dodatkowo personel przygotowuje Osobę Zmarłą do pochówku, dbając o jej nieskazitelny i naturalny wygląd w dniu ostatniego pożegnania. Ponadto, firma Pani Marzeny świadczy usługi całorocznej opieki nad grobami. Na życzenie, wykupuje w imieniu Rodziny miejsca pod nowy grób, a także zajmuje się jego wykonaniem w najwyższym standardzie i przy użyciu nowoczesnych rozwiązań.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Elizjum

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM świadczy całościowe usługi funeralne na terenie powiatu radomskiego i lipskiego, a także w Ożarowie i powiecie ostrowieckim. Firma zlokalizowana jest w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Polnej 3zakłady pogrzebowe Ostrowiec Świętokrzyski. Drugi oddział mieści się w Iłży przy ulicy Danuty Siedzikówny Inki 3. Praca zakładu odbywa się codziennie i całodobowo.