Kilka słów o Zakładzie Pogrzebowym Elizjum

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM na polskim rynku funeralnym istnieje od 25 lat. Dzięki rzetelnej pracy personelu, wszechstronnej wiedzy i codziennemu zaangażowaniu zyskał opinię firmy solidnej i godnej polecenia. Naczelną zasadą przyświecającą jej kadrze jest zapewnienie Osobie Zmarłej należnego szacunku, czci oraz godności. Jej najbliższym natomiast zagwarantowanie, że wszystkie aspekty planowanej uroczystości pogrzebowej zostaną solidnie wykonane. Zakład powstał, aby towarzyszyć Państwu i stanowić opokę w trudnych chwilach związanych ze śmiercią Waszych bliskich. Korzystając z profesjonalnej pomocy personelu Elizjum, możecie Państwo liczyć na kompleksowe wsparcie na wszystkich etapach organizacji ostatniej drogi członka Waszej rodziny.

Zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Elizjum

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM oferuje wszechstronną pomoc w realizacji wyznaniowych oraz świeckich pochówków Osób Zmarłych. Zapewnia także profesjonalny transport z miejsca zgonu do miejsca planowanego pochówku, bez względu na to, w której części kraju ma się on odbyć. Firma, działając z upoważnienia Klientów, może reprezentować Ich i ustalać kwestie organizacyjne w  urzędach, placówkach ochrony zdrowia, w parafiach czy u zarządcy cmentarza, na którego terenie odbędzie się złożenie do grobu. Specjalnością kadry jest przygotowanie zarówno pogrzebów tradycyjnych (pochówek następuje w trumnie), jak i urnowych. W przypadku kremacji urna z prochami składana jest do grobu lub miejscowego kolumbarium. Zakład współpracuje z pobliską spopielarnią, w której rezerwuje termin realizacji procesu, a także czuwa nad dopełnieniem wszystkich wymaganych formalności. Istnieje również możliwość rezerwacji dostępnej na miejscu sali pożegnań. Będą mogli tam Państwo w spokoju i pełnym skupieniu pożegnać bliską sercu osobę.

Warto pamiętać, iż szeroki asortyment utensyliów funeralnych dostępny jest w każdym z oddziałów zakładu. Na miejscu dostępne są m.in. trumny, urny, krzyże, tabliczki nagrobne oraz różne wzory klepsydr. Udając się tam, można dokonać właściwego wyboru zarówno ze względu na walory estetyczne, jakościowe, jak i finansowe.

Zorganizowanie uroczystości bezwyznaniowej pozostaje w gestii wykwalifikowanego mistrza ceremonii. Wygłasza on przygotowaną wcześniej mowę końcową o życiu Osoby Zmarłej oraz dobiera wymagane utensylia, jak również dba o całą, indywidualną oprawę wydarzenia. Kadra zakładu pomoże Państwu stworzyć piękną i niezapomnianą atmosferę pogrzebu, dzięki szczegółowemu zaplanowaniu oprawy muzycznej, florystycznej czy fotograficznej. Profesjonalni floryści zadbają o to, aby piękne kompozycje kwiatowe doskonale wyrażały miłość, ból i tęsknotę za Osobą Zmarłą.

 

wiązanki pogrzebowe i wieńce zakład pogrzebowy elizjum

 

Znaczące miejsce wśród usług oferowanych przez zakład stanowią usługi murarskie związane z przygotowaniem grobów ziemnych lub murowanych, a także grobowców. Dodatkowo firma oferuje możliwość wykonania szeregu prac cmentarnych, między innymi jest to całoroczna opieka nad grobem bliskiej Państwu osoby. Jest to szczególnie istotne dla tych, którzy mieszkają w dużej odległości od miejsca pochówku bliskich Zmarłych.

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Elizjum

Dom Pogrzebowy ELIZJUM swoje fachowe wsparcie oferuje przede wszystkim Klientom z powiatu radomskiego i lipskiego w województwie mazowieckim oraz ostrowieckiego i opatowskiego w świętokrzyskim. Na tym terenie zakład posiada dwa swoje oddziały, zapewniając Państwu łatwy i bezproblemowy kontakt. Siedziba główna firmy znajduje się w Iłży przy ulicy Danuty Siedzikówny Inki 3. Natomiast oddział w Ostrowcu Świętokrzyskim znajduje się przy ulicy Polnej 3. Zachęcamy także do odwiedzenia podstrony zakłady pogrzebowe Ostrowiec Świętokrzyski. Udając się do każdego, z wyżej wymienionych punktów, lub dzwoniąc pod całodobowy numer telefonu, uzyskają Państwo natychmiastową pomoc i wsparcie.