Zakład Pogrzebowy Eden – najważniejsze informacje o firmie

Zakład Pogrzebowy EDEN od 2013 roku prężnie rozwija się na świętokrzyskim rynku funeralnym. Właścicielem firmy jest Pan Andrzej Młodawski. Firma niesie pomoc i wsparcie Rodzinom Osób Zmarłych we wszystkich kwestiach związanych z obsługą uroczystości pogrzebowych ich Najbliższych. Sukces domu pogrzebowego i dobra opinia na temat realizowanych przez niego usług, nie tylko wśród okolicznych Klientów, jest wynikiem indywidualnego podejścia do każdej Osoby w żałobie. Pracownicy dbają o dostosowanie oferty pod jej konkretne oczekiwania i preferencje. Na uwagę zasługuje również szeroki asortyment funeralny dostępny w zakładzie. Wyróżnia się on wysoką jakością oraz konkurencyjnymi cenami.

Usługi stanowiące ofertę Zakładu Pogrzebowego Eden

Transport ciał lub prochów Osób Zmarłych oraz kompleksowe przygotowanie i obsługa ceremonii pogrzebu to najważniejsze kategorie usług znajdujących się w ofercie Zakładu Pogrzebowego EDEN. Jego wykwalifikowany personel służy wsparciem zarówno przy organizacji pochówków wyznaniowych (wszystkich religii), jak i uroczystości świeckich. Bez znaczenia jest fakt, czy planowane pożegnanie ma mieć charakter urnowy, czy tradycyjny, z wykorzystaniem klasycznej trumny. Firma bowiem od wielu lat, na życzenie swych Klientów i na bazie współpracy z pobliską spopielarnią realizuje usługi kremacji. Ustala dogodne dla Bliskich Osoby Zmarłej terminy przeprowadzenia procesu oraz zapewnia konieczne akcesoria pogrzebowe (m.in. trumnę kremacyjną oraz urnę). Dba także o transport Osoby Zmarłej do i z krematorium.

Jeżeli mowa o utensyliach funeralnych, ich szeroki asortyment znajduje się w siedzibie firmy. Dostępne tam wzory i modele trumien, urn, krzyży, tabliczek czy odzieży dla Zmarłych pięknie dopełnią całą oprawę planowanej uroczystości. Pochówki bezwyznaniowe są przygotowywane i obsługiwane przez wykwalifikowanego mistrza ceremonii. Czuwa on nad ich spokojnym przebiegiem oraz przygotowuje i wygłasza mowę pożegnalną na temat życia Osoby Chowanej. Warto pamiętać, iż kosmetyka pośmiertna Zmarłego, oprawa muzyczna pożegnania na cmentarzu czy kwiatowa pochówku, także pozostaje w gestii kadry firmy Pana Andrzeja. Dodatkowo podczas obsługi na wybranej nekropolii do Państwa dyspozycji pozostaje namiot pogrzebowy oraz winda. Zakład Eden posiada własne, bogate zaplecze funeralne. Dysponuje profesjonalną chłodnią, nowoczesnymi karawanami, a także kameralną salą pożegnań. Firmę tworzą doświadczeni i empatyczni pracownicy, którzy angażują się w każde powierzone zadanie. Nowoczesne samochody pogrzebowe wykorzystywane są zarówno do lokalnych eksportacji Osób Zmarłych, jak i Ich przewozów na terenie całej Polski, a nawet transport z zagranicy.

Firma świadczy również usługi kamieniarskie związane z produkcją nagrobków, układaniem kostki wokół pomników czy liternictwem. Są one wykonywane rzetelnie i solidnie, a ich ceny są bardzo atrakcyjne. Na Państwa życzenie personel zakładu może zając się również wypisaniem i rozwieszeniem klepsydr, a także zapewnienia uczestnikom pożegnania komfortowy dowóz na miejsce ceremonii i cmentarz. Pracownicy pomagają także w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS, w ramach którego możliwe jest bezgotówkowe rozliczenie kosztów pogrzebu.

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Eden

Pracownicy Domu Pogrzebowego EDEN swe solidne usługi pogrzebowe świadczą na terenie całego powiatu koneckiego w województwie świętokrzyskim. Główna siedziba firmy znajduje się w Końskich przy ulicy Gimnazjalnej 41zakłady pogrzebowe Końskie. Pracownicy w dzień i w nocy, we wszystkie dni tygodnia czuwają pod całodobowym numerem telefonu. W każdym momencie są w stanie udzielić Państwu pomocy lub niezbędnych informacji. Istnieje również możliwość dojazdu członka kadry zakładu, pod wskazany przez Rodzinę adres. Tam w spokoju można ustalić wszystkie szczegóły realizowanej usługi oraz wypełnić niezbędną dokumentację.