Cele Zakładu Pogrzebowego Eden

Każda Rodzina dotknięta bolesną stratą pragnie, aby ostatnie pożegnanie Ukochanej Osoby odzwierciedlało wszystkie emocje i uczucia kierowane wobec Niej. Z pomocą w tak ciężkich chwilach przychodzi Zakład Pogrzebowy EDEN oferujący profesjonalne usługi funeralne na najwyższym poziomie. Firma reprezentuje empatię, wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka oraz wyczucie, pozwalające na przeprowadzenie Rodziny przez ten ciężki życiowy etap. Codzienne starania właścicieli i ich zaufanego personelu sprawiły, że zakład zyskał miano godnego zaufania, a z jego pomocy skorzystało wielu Klientów. Celem firmy jest indywidualne podejście do każdego człowieka w potrzebie, a także realizacja uroczystości z największym majestatem oraz klasą. Personel dokłada wszelkich starań, aby Rodzina w tak trudnym czasie, mogła skupić się na modlitwie i wspomnieniach o Ukochanej Osobie.

Zakres usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Eden

Codzienna, sumienna posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin pozwoliła na skomponowanie oferty zaspokajającej potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Zakład Pogrzebowy EDEN oferuje wszystkim Osobom pomoc w pełnym tego słowa znaczeniu. Wsparcie bowiem obejmuje każdy etap związany z organizacją i obsługą uroczystości pożegnalnej, bez względu na status finansowy czy też wyznawaną wiarę. Często człowiek w momencie utraty Bliskiej Osoby pozostaje bezradny i bezsilny do tego stopnia, że ciężko jest mu dokonać najprostszych czynności. Firma oferuje Klientom usługi mobilnego biura, dzięki któremu wszystkich ustaleń dotyczących pochówku można dokonać w domowym zaciszu. Zaangażowany personel na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny wypełnia wszystkie formalności w urzędzie stanu cywilnego, w kancelarii parafialnej czy też u zarządcy cmentarza. Firma może wystąpić w imieniu Klienta o przyznanie zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS czy KRUS.

Firma posiada szeroki asortyment trumien i urn oraz akcesoriów funeralnych, dostępne są m.in.:

– znicze,

– tabliczki nagrobne,

– krzyże,

– wiele wzorów klepsydr.

Trumny i urny, wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów takich jak drewno, kamień, ceramika czy też kompozyt. Firma każdym produktem i każdą oferowaną usługą reprezentuje najwyższą jakość i klasę. Za okazałą oprawę kwiatową uroczystości odpowiadają floryści doświadczeni w przygotowywaniu wieńców, wiązanek i stroików. Na barkach firmy spoczywa również wzruszająca oprawa muzyczna i zapewnienie nagłośnienia w czasie ceremonii.

W ofercie firmy ujęto całodobową usługę transportu Osób Zmarłych z miejsca zgonu, niezależnie od wskazanej lokalizacji. Zakład posiada specjalistyczne samochody dostosowane do przewozu zwłok, a także nowoczesne i sterylne pomieszczenia chłodnicze, w których dokonuje się czynności z zakresu tanatokosmetyki. Toaleta i kosmetyka pośmiertna wykonywana przez certyfikowanych pracowników. Zajmują się oni również fachowym doborem odzieży dla Osoby Zmarłej, co jest gwarancją nienagannej i schludnej prezencji w dniu pogrzebu. Ponadto, firma posiada eleganckie autokary przygotowane z myślą o gościach uroczystości. Zakład prowadzi także aktywną sprzedaż nagrobków, a także służy profesjonalnym doradztwem. Całość prezentowanych usług daje wszystkim Klientom pewność, że zostaną otoczeni opieką na najwyższym możliwym poziomie.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Eden

Każdy człowiek pogrążony w żałobie może zgłosić się po pomoc do Zakładu Pogrzebowego EDEN. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Końskie przy ulicy Gimnazjalnej 41zakłady pogrzebowe Końskie. Uczynny personel firmy pozostaje do dyspozycji wszystkich Klientów przez całą dobę, codziennie – także w niedziele i wszystkie święta. Zakład świadczy usługi funeralne na terenie całego powiatu koneckiego w województwie świętokrzyskim.