Wizytówka Zakładu Pogrzebowego Eden

Od wielu lat na terenie powiatu koneckiego w województwie świętokrzyskim Zakład Pogrzebowy EDEN świadczy kompleksowe usługi funeralne. Każdej Rodzinie dotkniętej bolesną stratą Bliskiej Osoby niesie pomoc w najwyższym standardzie. Właściciele zakładu zaangażowani w jego misję, codziennie dokładają wszelkich starań, aby cenna wiedza i bogate doświadczenie w jak największym stopniu przekładały się na organizowane uroczystości. Pracownicy zdejmują cały ciężar z barków pogrążonego w żałobie Klienta. Podchodzą do jego Osoby w sposób indywidualny, oferują troskę, zrozumienie i spełnienie wszelkich potrzeb, niezależnie od jego statusu finansowego czy też wyznawanej wiary. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego człowieka doświadczającego nieuniknionej i niesamowicie bolesnej okoliczności utarty Ukochanej Osoby.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Eden

Zakład Pogrzebowy EDEN posiada starannie wyselekcjonowaną ofertę, powstałą na bazie zdobytej przez lata wiedzy. Pozwala ona na spełnienie wszystkich oczekiwań, nawet najbardziej wymagających Klientów. Celem obsługi jest sprawienie, aby każda Rodzina zgłaszająca się po pomoc uzyskała wsparcie na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą uroczystości pożegnalnej. Niezależnie od tego, czy ceremonia ma mieć charakter świecki, czy religijny, odbędzie się w formie tradycyjnej bądź zostanie poprzedzona kremacją – firma natychmiastowo reaguje na krzywdę drugiego człowieka i wyciąga do niego pomocną dłoń. W momencie utraty Bliskiej Osoby najważniejsze jest, aby maksymalnie odciążyć Klienta z przykrych formalności, które spadają na jego barki. Z myślą o tak trudnych chwilach powstała usługa mobilnego biura. Dzięki niej można dokonać wszelkich ustaleń bez wychodzenia z domu. Jest to dużym udogodnieniem dla Osób, które mają trudności z poruszaniem się, bądź z innych powodów nie mogą osobiście pojawić się w siedzibie firmy. Pracownik na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny wypełnia w jej imieniu formalności w urzędzie, kancelarii parafialnej czy na cmentarzu. Może reprezentować ją również w instytucjach odpowiedzialnych za przyznanie należnego zasiłku pogrzebowego, czyli ZUS i KRUS.

Ponadto, oferta firmy zawiera usługę całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Wykwalifikowana obsługa przy użyciu specjalistycznych karawanów dokonuje transportu Zmarłego do chłodni. Niezależnie od tego, czy zgon nastąpił w domu, szpitalu czy jakiejkolwiek innej lokalizacji. Wszystkie pojazdy oraz pomieszczenia należące do zakładu są sterylne, oraz zgodne z wymogami technicznymi i sanitarnymi. Personel dzięki szkoleniom pod okiem fachowców dokonuje przygotowania ciała do pochówku oraz dobiera odzież dostępną w wielu wzorach i rozmiarach.

 

 

Utensylia pogrzebowe dostępne w Zakładzie Pogrzebowym Eden

W budynku firmy Klienci znajdą wszystko to, co jest konieczne do wykonania pochówku – bogaty wybór trumien, urn oraz akcesoriów funeralnych. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów i pochodzą od czołowych polskich i zagranicznych producentów. Akcesoria dostępne w ofercie to nekrologi, krzyże, tabliczki nagrobne, modlitewniki i wiele innych. Zespół doświadczonych florystów przygotował szereg propozycji w postaci wieńców, wiązanek i stroików. Dekoracje te wykonywane są z żywych i sztucznych kwiatów, również na indywidualne zamówienie Klienta. Poza piękną kompozycją kwiatową każda Rodzina może liczyć również na wzruszającą i unikatową oprawę muzyczną wraz z nagłośnieniem. Dodatkowo uczestnicy ceremonii pogrzebowej mogą skorzystać z eleganckiej kaplicy. Często są to ostatnie chwile przed rozpoczęciem uroczystości, kiedy można w ciszy i spokoju pożegnać się z Osobą Zmarłą.

Poza wyżej wymienionymi usługami firma wykonuje szereg prac kamieniarskich. Prowadzi także sprzedaż nagrobków wysokiej klasy, co również świadczy o kompleksowym podejściu do obsługi każdego Klienta.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Eden

Zakład Pogrzebowy EDEN zlokalizowany jest w miejscowości Końskie przy ulicy Gimnazjalnej 41zakłady pogrzebowe Końskie. Właściciele wraz z pracownikami pozostają do dyspozycji Klientów codziennie, przez całą dobę, świadcząc usługi na terenie całego powiatu koneckiego.