Zakład Pogrzebowy Arkadiusz Szymoniak – najważniejsze informacje

Zorganizowanie pięknego i godnego pożegnania Osobom Zmarłym oraz odciążenie członków Ich Rodzin z obowiązków formalnych związanych z tym wydarzeniem to podstawowe cele działalności firmy. Zakład Pogrzebowy ARKADIUSZ SZYMONIAK posiada wieloletnią tradycję w organizowaniu ceremonii pogrzebowych w województwie świętokrzyskim. Dodatkowo zajmuje się organizacją pogrzebów na terenie całego kraju. Personel dba także o dopełnianie wszelkich związanych z nimi formalności. Zakład pogrzebowy stale wzbogaca i modyfikuje swą ofertę pod kątem zmieniających się trendów w branży pogrzebowej oraz wymagań Klientów. Dzięki temu cieszy się renomą w okolicy, a jego usługi polecane są kolejnym Osobom w żałobie po śmierci swych Bliskich. Firma dysponuje niezbędnym zapleczem logistycznym i fachową kadrą. Dzięki temu procedura pochówku przebiega sprawnie i bezpiecznie, a wszelkie należne normy i standardy zostają spełnione.

 

karawan zakładu pogrzebowego arkadiusz szymoniak

 

Zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Arkadiusz Szymoniak

Zakład Pogrzebowy ARKADIUSZ SZYMONIAK zajmuje się kompleksową i wszechstronną organizacją oraz obsługą pogrzebów. Zapewnia transport Osób Zmarłych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Firma ta od początku swego powstania kładzie nacisk na realizację godnego i pięknego pożegnania Osobom Zmarłym. Bez względu na to, czy uroczystość ta ma mieć charakter wyznaniowy, czy świecki. Na życzenie Klientów firma zajmuje się także kremacją i dowozem Osoby Zmarłej do pobliskiej spopielarni zwłok. Ustala tam również dogodne dla Rodziny terminy. Jeżeli pragną Oni być obecni podczas tego procesu, rezerwuje dla Nich salę pożegnań. Po zakończeniu całej procedury prochy w specjalnej urnie oczekują w siedzibie zakładu na dzień pożegnania na cmentarzu. Co istotne wszystkie konieczne do sprawnej realizacji pochówku utensylia, zarówno te wykorzystywane podczas pogrzebów religijnych, jak i świeckich dostępne są na miejscu w siedzibie głównej i oddziałach firmy. Znajdujące się tam:

  • trumny (także kremacyjne i ekshumacyjne),
  • urny,
  • relikwiarze,
  • krzyże i tabliczki

wykonane są w różnorodnych kolorach i wzorach, a ich konkurencyjna cena dostosowane są do możliwości finansowych i gustów różnych Klientów. Kompetentni pracownicy zakładu w imieniu Rodziny Osoby Zmarłej zadbają o dostarczenie wymaganych dokumentów do ZUS, aby mogli Oni otrzymać należny zasiłek pogrzebowy. Do dyspozycji firmy pozostają nowoczesne karawany, które bez względu na porę dnia lub nocy, wykorzystywane są do miejscowej eksportacji Zmarłego lub jego transportu z zagranicy. Przewóz zwłok odbywa się z każdego wskazanego w zgłoszeniu miejsca: z domu prywatnego, hospicjum, szpitala, jak również z innych instytucji. Warto zauważyć, że gdy zdecydujecie się Państwo powierzyć zadanie obsługi pogrzebu Bliskiej Osoby empatycznemu personelowi zakładu, nie musicie już martwić się o takie sprawy jak piękna oprawa kwiatowa ceremonii, oprawa muzyczna pochówku, a nawet o to, gdzie zaplanować konsolację. W każdym z tych aspektów kadra firmy służy pomocą.

 

wieńce pogrzebowe

Adres siedziby Zakładu Pogrzebowego Arkadiusz Szymoniak

Główna siedziba Zakładu Pogrzebowego ARKADIUSZ SZYMONIAK znajduje się w Skarżysku-Kamiennej przy al. Piłsudskiego 22A – zakłady pogrzebowe Skarżysko-Kamienna. Jeden z oddziałów firmy mieści się także w Wąchocku przy ulicy Kościelnej 13. Wieloletnie doświadczenie pracowników oraz indywidualne podejście do Państwa życzeń zapewni Waszym Bliskim piękny i niepowtarzalny pogrzeb. Natomiast Państwu firma zapewni poczucie bezpieczeństwa i spokoju, że wszystko odbędzie się zgodnie z oczekiwaniami. W razie zaistnienia takiej potrzeby przez całą dobę mogą Państwo zgłaszać się do firmy, aby uzyskać pomoc i wsparcie.

 

siedziba zakładu pogrzebowego i samochód pogrzebowy