Idea firmy pogrzebowej Zakład Pogrzebowy Arkadiusz Szymoniak

W momencie utraty Bliskiej Osoby bardzo ważne jest wsparcie otoczenia, wrażliwość, empatia i zwykła ludzka życzliwość. Kompleksowe usługi funeralne w komfortowej dla każdej Rodziny atmosferze, od lat świadczy Zakład Pogrzebowy ARKADIUSZ SZYMONIAK. Zarówno właściciel, jak i zespół zaufanych pracowników, stawia na natychmiastową i profesjonalną pomoc każdemu, kto doświadczył bolesnej straty. Posługa na rzecz Osób Zmarłych wypełniana jest każdego dnia, niezależnie od pory dnia i nocy, w sposób uwzględniający wszelkie życzenia Rodziny. Bogate doświadczenie i cenna wiedza z zakresu branży funeralnej pozwalają na organizację uroczystości pogrzebowej z najwyższym majestatem, szacunkiem i godnością.

 

Karawan Zakładu Pogrzebowego Arkadiusz Szymoniak przez kościołem

 

Oferta Zakładu Pogrzebowego Arkadiusz Szymoniak

Szeroka i stale unowocześniana oferta Zakładu Pogrzebowego ARKADIUSZ SZYMONIAK pozwala na całościową organizację i obsługę ceremonii pogrzebowej bez względu na obrządek wyznaniowy, czy status finansowy Rodziny. Istnieje możliwość zorganizowania ceremonii świeckiej z udziałem profesjonalnego mistrza ceremonii pogrzebowych. Zakład pozostawia otwarte drzwi dla każdego człowieka, wyciąga pomocną dłoń i przeprowadza każdego przez cały etap organizacji pochówku, w komfortowej i pełnej dyskrecji atmosferze. Pomoc ze strony pracowników firmy rozpoczyna się już od pierwszych chwil i obejmuje ona wypełnienie formalności w szpitalu, urzędach, kościołach, u zarządcy cmentarza, a także dokonanie niezbędnych czynności w zakresie uzyskania zasiłku pogrzebowego z odpowiednich instytucji.

Akcesoria pogrzebowe w zakładzie pogrzebowym

Obsługa prowadzi fachowe doradztwo w zakresie doboru niezbędnych akcesoriów funeralnych, odpowiedniej trumny bądź urny. Bogaty asortyment zawiera:

  • trumny drewniane – sosnowe, dębowe i olchowe,
  • trumny kremacyjne – drewniane i ekologiczne,
  • urny, wykonane z drewna, ceramiki, metalu bądź mosiądzu.

Akcesoria dostępne w zakładzie to tabliczki, krzyże i znicze. Oferta obejmuje również klepsydry i zamieszczanie nekrologów w prasie. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie firmy, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, poddanych specjalnej selekcji. Dodatkowo, w zakładzie znaleźć można kompozycje kwiatowe wykonane przez profesjonalnych florystów. Wieńce i wiązanki charakteryzują się świeżością i wytrzymałością. Z kolei wzruszający i unikalny charakter uroczystości zapewnia oprawa muzyczna. Zakład obejmuje opieką nie tylko Rodziny chcące dokonać pochówku w formie tradycyjnej, ale również te, które decydują się na kremację Bliskiej Osoby.

 

Kaplica pożegnań zakład pogrzebowy arkadiusz szymoniak

 

Zakład ujął w ofercie usługę całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, prosto do specjalistycznych pomieszczeń chłodniczych. Wszystkie chłodnie, a także karawany służące do przewozu Zmarłych, spełniają wymogi techniczne i sanitarne. Istnieje możliwość wykonania transportu Osoby Zmarłej na terenie kraju, a także poza jego granicami. Wykwalifikowana kadra zakładu z największą starannością dba o przygotowanie Zmarłego do pogrzebu, dokonując czynności z zakresu kosmetyki pośmiertnej. Właściciel przygotował również salę pożegnań, w której każda Rodzina będzie mogła w ciszy poświęcić się modlitwie i wspomnieniom o utraconej osobie.

Kontakt do firmy Zakład Pogrzebowy Arkadiusz Szymoniak

Właściciel Zakładu Pogrzebowego ARKADIUSZ SZYMONIAK wraz z zespołem zaangażowanych pracowników od lat służą pomocą. Pozostają do dyspozycji każdej Rodziny przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia – również w niedziele i święta. Siedziba firmy mieści się przy al. Piłsudskiego 22A w Skarżysku-Kamiennej. Sprawdź szczegóły współpracy – zakłady pogrzebowe Skarżysko-Kamienna. Pozostałe lokalizacje firmy to Legionów 71, Brzeście 31 oraz Wąchock.

 

Biały-duży-karawan-zakładu-pogrzebowego-Arkadiusz-Szymoniak