Godny zaufania zakład pogrzebowy w Starachowicach

Zakład Pogrzebowy ARKADIA to rodzinna firma z tradycjami i bogatą historią. W 1975 roku zakład zaczął wyrabiać trumny i stał się wiodącym producentem na lokalnym rynku i co należy podkreślić, jest nim do dziś. W latach 2003-2011 firma nawiązała współpracę ze szpitalem w Starachowicach i prowadziła tam prosektorium. Zdobyte w tej dziedzinie doświadczenie i ogromna wiedza zaowocowały dalszym poszarzeniem działalności i powstaniem w 2011 roku zakładu pogrzebowego. Zarówno właścicielka Pani Magdalena Gorycka, jak i starannie dobrany zespół zaufanych pracowników dokładają wszelkich starań, aby każda ceremonia ostatniego pożegnania była piękna, wyjątkowa i przepełniona szacunkiem zarówno dla Zmarłego, jak i jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Bardzo ważna jest też szeroko pojęta pomoc Rodzinie we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych związanych z pogrzebem.

Całodobowe, kompleksowe usługi pogrzebowe w Starachowicach

Ogromne doświadczenie w branży funeralnej pozwoliło na przygotowanie szerokiej i elastycznej oferty usług pogrzebowych dostosowanych do potrzeb i możliwości finansowych każdej Rodziny. Zakład Pogrzebowy Arkadia wspiera Rodziny, które muszą się zmierzyć z organizacją pochówku bliskiej osoby. Pomaga we wszystkich sprawach formalnych w urzędach i instytucjach, a także w uzyskaniu należnych świadczeń, w tym zasiłku pogrzebowego. Dzięki odpowiedzialnym i odpowiednio przygotowanym pracownikom oraz flocie specjalistycznych karawanów transport zwłok odbywa się całodobowo na terenie całej Polski i Europy. Firma dysponuje także nowoczesną, certyfikowaną chłodnią. Pracownicy w profesjonalny sposób zajmują się przygotowaniem ciała do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej oraz tanatokosmetyki. Zwyczajowo też ubierają Zmarłego w odzież dostarczoną przez Rodzinę lub wybraną z kolekcji dostępnej w firmie.

Pogrzeb Starachowice – utensylia funeralne dostępne w Zakładzie Pogrzebowym Arkadia

W przypadku pochówku tradycyjnego Rodzina może wybrać trumnę z ekspozycji. Wszystkie produkty wykonane w zakładzie dostępne są w korzystnych cenach. Na życzenie Rodziny zakład także jest w stanie przygotować trumnę od innego producenta. Coraz częściej Rodzina lub sam Zmarły w swojej ostatniej woli decyduje się na dokonanie kremacji przed pochówkiem. W takim przypadku proces spopielenia odbywa się z użyciem specjalnej trumny kremacyjnej. Natomiast na prochy firma przygotowała duży wybór eleganckich urn z kamienia, metalu, drewna, a także ceramiki. Pracownicy biura obsługi redagują, drukują oraz rozwieszają stosowne klepsydry zawiadamiające o terminie i miejscu pogrzebu. Tradycyjnym i nieodłącznym elementem każdej ceremonii pogrzebowej są kwiaty, które w postaci bukietów, wieńców lub wiązanek każdy uczestnik może zamówić w zakładzie. Zostaną wykonane przez florystów z najwyższej jakości kwiatów żywych lub sztucznych.

wieniec pogrzebowy z żywych kwiatów

Aby ceremonii nadać bardziej indywidualnego i uroczystego charakteru, Rodzina może skorzystać z usług zawodowych muzyków, między innymi trębacza, skrzypka lub wokalisty. Rodzina oraz znajomi mogą pożegnać Zmarłego w specjalnej klimatycznej kaplicy. Tam w ciszy i skupieniu mogą się pomodlić jeszcze przed oficjalną uroczystością. Żałobnicy mogą również liczyć na komfortowy transport autokarem lub busem na cmentarz i do kościoła. Pracownicy zakładu oferują również swoją pomoc w zorganizowaniu konsolacji jeśli Rodzina chce się spotkać w swoim gronie i powspominać Zmarłego. Firma oferuje również usługi cmentarne i grabarskie, a także pomoc w opiece nad grobem. W zgodnych z przepisami terminach zakład dokonuje również ekshumacji. Zakład Pogrzebowy ARKADIA jest gwarantem solidnie i profesjonalnie wykonanej ceremonii pogrzebowej. Pracownicy do każdego powierzonego zadania podchodzą z rzetelnością, a także z dbałością o wszystkie szczegóły. Każdy Klient może mieć pewność, że jego Bliski zostanie godnie pożegnany.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Arkadia w Starachowicach

Zakład Pogrzebowy ARKADIA zlokalizowany jest w Starachowicach przy ulicy Iłżeckiej 3, zachęcamy do sprawdzenia zakłady pogrzebowe Starachowice. Klienci otrzymają tam pomoc i należyte wsparcie. Na miejscu mogą także dobrać stosowne utensylia pogrzebowe.