Godny zaufania zakład pogrzebowy w Pawłowie

Początki istnienia firmy Zakład Pogrzebowy ARKADIA sięgają 1975 roku. To wtedy firma zaczęła produkować trumny, a następnie stała się ich wiodącym producentem w regionie. Co należy podkreślić, pozostaje nim do dziś. Firma w latach 2003-2011 nawiązała współpracę ze szpitalem w Starachowicach, dla którego wykonywała usługi prosektoryjne, dzięki czemu zyskała ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Kolejnym, naturalnym etapem jej rozwoju było założenie w 2011 roku zakładu pogrzebowego. Od tego czasu nieprzerwanie świadczy on kompleksowe usługi pogrzebowe. Zarówno właścicielka, Pani Magdalena Gorycka, jak i starannie dobrany zespół odpowiedzialnych pracowników dokładają wszelkich starań, aby maksymalnie wspomóc Rodzinę we wszystkich sprawach związanych z pogrzebem. Każda ceremonia ostatniego pożegnania jest wyjątkowa, przepełniona szacunkiem dla Zmarłego i jego pozostającej w żałobie Rodziny.

Usługi pogrzebowe oferowane w Zakładzie Pogrzebowym Arkadia

Bazując na ogromnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu właścicielka zakładu stworzyła szeroką i elastyczną ofertę usług, dostosowanych do potrzeb i możliwości finansowych każdego Klienta. Rodzina już od pierwszego kontaktu z firmą otrzymuje wsparcie ze strony empatycznych pracowników. Pomagają jej we wszystkich sprawach formalnych w urzędach i instytucjach, włącznie z uzyskaniem należnego zasiłku pogrzebowego.

Zakład Pogrzebowy ARKADIA z zaangażowaniem i starannością organizuje pogrzeby we wszystkich obrządkach, a także przygotowuje uroczystości świeckie. Dzięki odpowiednio przeszkolonym i odpowiedzialnym pracownikom oraz flocie specjalistycznych karawanów eksportacja ciała Zmarłego odbywa się przez całą dobę. Transport zwłok wykonywany jest z każdego miejsca w Polsce i Europie. Następnie ciało jest przechowywane w godnych warunkach w nowoczesnej, certyfikowanej chłodni. Profesjonalnie przygotowani pracownicy wykonują toaletę pośmiertną, tanatokosmetykę oraz je ubierają. Rodzina może dostarczyć odzież dla Zmarłego lub wybrać ją z kolekcji dostępnej w zakładzie.

Utensylia pogrzebowe przygotowywane przez Zakład Pogrzebowy Arkadia

Osoba organizująca pogrzeb ma możliwość wyboru trumny spośród wielu modeli przygotowanych przez zakład. W naszej tradycji coraz częściej ostatnią wolą Zmarłego lub decyzją jego Rodziny jest wykonanie kremacji przed pochówkiem. Do tego procesu firma wykorzystuje specjalne trumny kremacyjne. Na prochy natomiast przygotowała eleganckie urny, które również można wybrać z ekspozycji w zakładzie. Pracownicy biura obsługi są odpowiedzialni za zredagowanie, wydrukowanie i rozwieszenie stosownych klepsydr zawiadamiających o miejscu i terminie pogrzebu. Każdy uczestnik ceremonii pogrzebu może zamówić różnego rodzaju bukiety, wiązanki lub wieńce, które starannie wykonują profesjonalni floryści z najwyższej jakości kwiatów żywych lub sztucznych.

kosz z kwiatami wykonany przez zakład pogrzebowy arkadia

Oprawa muzyczna oraz dodatkowe usługi funeralne

Aby ceremonia pogrzebowa miała bardziej indywidualny i uroczysty charakter, Rodzina może zamówić oprawę muzyczną w wykonaniu zawodowych muzyków, takich jak skrzypek czy trębacz. Rodzina oraz przyjaciele mają możliwość pożegnania się ze Zmarłym w specjalnej, klimatycznej kaplicy jeszcze przed oficjalną uroczystością. Żałobnicy mogą również liczyć na komfortowy transport autokarem lub busem na cmentarz i do kościoła. Jeśli Rodzina ma potrzebę spotkania się i powspominania Zmarłego, pracownicy pomagają w zorganizowaniu konsolacji. Zakład pogrzebowy oferuje także usługi cmentarne i grabarskie oraz ekshumacje. Dodatkowo Rodzina może zlecić opiekę nad grobem odpowiedzialnym pracownikom zakładu, którzy się tym sumiennie zajmą.

Zakład Pogrzebowy ARKADIA jest solidną firmą, która dzięki profesjonalizmowi i rzetelnemu wykonywaniu swoich usług zyskała renomę i zaufanie Klientów. Właścicielka stawia za cel szeroko pojętą pomoc Rodzinom, które muszą się zmierzyć z organizacją pogrzebu. Bardzo ważne jest też to, że zakład wykonuje usługi w konkurencyjnych, korzystnych dla Klientów cenach.

Jak dotrzeć do Zakładu Pogrzebowego Arkadia?

Zakład Pogrzebowy ARKADIA mieści się w Starachowicach przy ul. Iłżeckiej 3 zakłady pogrzebowe Starachowice. Klienci mogą tam wybrać stosowne utensylia pogrzebowe, a także otrzymają odpowiednią pomoc. Zakład we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim zasięgiem obejmuje miasto Starachowice oraz gminy Brody, Mirzec i Pawłów w powiecie starachowickim.