Zakład pogrzebowy w Brodach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy ARKADIA to firma z wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą z zakresu branży funeralnej. Ponad 40 lat sumiennej posługi na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie bliskich przyczyniło się do zdobycia przez nią miana firmy godnej zaufania. Misją zakładu jest kompleksowa organizacja i obsługa pogrzebów, bez względu na wiarę czy też sytuację finansową Rodziny. Priorytetem jest indywidualne podejście do Klienta, zrozumienie i spełnienie jego potrzeb oraz wykonanie ceremonii z najwyższym majestatem. Firma posiada doświadczenie w produkcji trumien, prowadzeniu przyszpitalnego prosektorium oraz działalności w wielu innych gałęziach branży funeralnej. Dzięki temu oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe najwyższej jakości. Każda Rodzina korzystająca z usług zakładu może poświęcić się modlitwie i wspomnieniom o ukochanej osobie, bez obaw o przykre formalności i dodatkowe obowiązki.

Zakres usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Arkadia

Zakład Pogrzebowy Arkadia posiada wszechstronną ofertę pozwalającą na odciążenie Rodziny na każdym etapie związanym z organizacją pochówku. Zarówno właściciele firmy, jak i ich zaufana kadra pracowników każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każda uroczystość reprezentowała klasę, powagę i szacunek. Firma realizuje zarówno uroczystości religijne wszystkich wyznań, jak i świeckie. W obliczu bolesnej straty reakcja ze strony zakładu jest natychmiastowa. Pracownicy biorą na swoje barki wszystkie formalności, niezbędne do wypełnienia w Urzędzie Stanu Cywilnego, kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza czy też w instytucjach odpowiedzialnych za przyznanie zasiłku pogrzebowego, czyli ZUS i KRUS. Dodatkowo firma pomaga w dokumentacji związanej z kremacją, ekshumacją, a także świadczy pomoc w uzyskaniu odszkodowania dla ofiar wypadków.

Firma ta od 1975 roku, jest czołowym producentem trumien na starachowickim rynku funeralnym, posiada doskonale wyposażone zaplecze i szeroki asortyment. Oferta firmy obejmuje trumny olchowe, brzozowe, bukowe, dębowe i jesionowe. Dostępne są także urny dla Rodzin decydujących się na spopielenie zwłok. Oferta obejmuje również akcesoria funeralne w postaci zniczy, nekrologów, krzyży i tablic. Za wyjątkową i okazałą oprawę kwiatową uroczystości odpowiadają floryści doświadczeni w przygotowywaniu wieńców, wiązanek i innych kompozycji.

wiązanka pogrzebowa wykonana przez zakład pogrzebowy arkadia

Firma bierze na swoje barki zapewnienie wzruszającej oprawy muzycznej, oferując Klientom usługi utalentowanych trębaczy, skrzypków i wokalistów. Właściciele zakładu zadbali o wyposażenie w postaci nowoczesnych, klimatyzowanych karawanów. Dzięki specjalistycznym samochodom oraz zaangażowaniu pracowników każda Rodzina może liczyć na całodobową eksportację Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Firma realizuje usługi przewozu Zmarłego do własnej chłodni, na terenie kraju oraz poza jego granicami.

Zaangażowana w misję zakładu obsługa, posiada stosowne uprawnienia oraz wysokie kwalifikacje do dokonywania czynności z zakresu tanatokosmetyki. Każda Rodzina może mieć pewność, że bliska ich sercu osoba w dniu ostatniego pożegnania będzie prezentować się naturalnie i schludnie. Dodatkowo w siedzibie zakładu można kupić stosowną odzież dla Osób Zmarłych. Uczestnicy ceremonii mogą także skorzystać z sali pożegnań i eleganckiej kaplicy, dostosowywanych pod indywidualne potrzeby Rodziny. Ponadto, w ofercie ujęto pomoc w organizacji stypy, eleganckie autokary dla gości oraz możliwość opieki nad grobami. Całość prezentowanych usług pozwala na spełnienie oczekiwań każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Arkadia

Zakład Pogrzebowy ARKADIA działa na terenie powiatu starachowickiego w województwie świętokrzyskim. Firma prowadzi działalność całodobowo, każdego dnia – również w niedziele i święta – posiada biuro przy ulicy Iłżeckiej 3 w Starachowicach. Zachęcamy do odwiedzenia podstrony zakłady pogrzebowe Starachowice.