Zakład Pogrzebowy Antoni Motyl – najważniejsze informacje o firmie

W obliczu bolesnej straty człowiek pozostaje bezradny, często nie potrafi pozbierać myśli, nie wie gdzie się zgłosić, u kogo szukać pomocy. W tak ciężkich chwilach z pomocą przychodzi Zakład Pogrzebowy ANTONI MOTYL. Oferuje kompleksowe usługi funeralne i wsparcie na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą uroczystości pożegnalnej. Firma Pana Antoniego, jego zaufani i pełni empatii pracownicy, przeprowadzają Rodzinę przez wszystkie etapy z ogromnym zrozumieniem i delikatnością. Wrażliwa na krzywdę drugiego człowieka obsługa, dokłada wszelkich starań, aby ten trudny etap w życiu Rodziny, był dla niej jak najmniej bolesny i skomplikowany. Firma zyskała miano godnej zaufania, a także otrzymała wiele pozytywnych recenzji. Wszystko to dzięki wieloletniej, sumiennej i uczciwej posłudze na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin.

Oferta usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Antoni Motyl

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy ANTONI MOTYL pozwalają na kompleksową pomoc każdemu Klientowi, niezależnie od jego statusu finansowego czy też wyznania. Priorytetem dla firmy Pana Antoniego jest zrozumienie i zrealizowanie wszelkich potrzeb Klienta. Podejście do niego w sposób indywidualny, a także wysłuchanie go z cierpliwością i empatią. Zaangażowana w misję zakładu obsługa, na podstawie stosownego upoważnienia rozpoczyna działania już od pierwszych chwil, minimalizując ilość przykrych obowiązków ciążących na barkach bliskich Osoby Zmarłej. Pracownicy wypełniają w imieniu Rodziny wszystkie formalności – w urzędzie stanu cywilnego, w kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza oraz w instytucjach odpowiedzialnych za przyznawanie zasiłku pogrzebowego, czyli ZUS i KRUS. Dokumentacja dotycząca transportu międzynarodowego oraz przeprowadzenia procesu kremacji w przypadku pochówku urnowego, również pozostaje po stronie pracowników.

Obsługa prowadzi fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej trumny, urny, a także niezbędnych utensyliów funeralnych. Wszystkie produkty ujęte w ofercie zakładu, pochodzą od czołowych polskich i zagranicznych producentów. Właściciel stawia na najwyższą jakość świadczonych usług i stale rozbudowuje ofertę, dostosowując się do potrzeb Klientów. Firma posiada:

  • trumny tradycyjne,
  • a także trumny kremacyjne,
  • duży wybór urn,
  • oraz akcesoria takie jak m.in.: znicze, klepsydry, tablice nagrobne i krzyże.

Zespół doświadczonych florystów każdego dnia przygotowuje okazałe i unikatowe wieńce, wiązanki oraz inne kompozycje, również na indywidualne życzenie Klienta. Mając świadomość tego, że śmierć zawsze nadchodzi niespodziewanie, bez względu na porę dnia i nocy, właściciel zakładu zadbał o zaplecze pozwalające na natychmiastową reakcję w momencie otrzymania zgłoszenia. Na niezwłoczną pomoc Rodzinie, która zostaje dotknięta tragedią i niewyobrażalnym bólem. Firma została wyposażona w specjalistyczne karawany renomowanych marek. Za ich pomocą pracownicy dokonują całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od wskazanej w zgłoszeniu lokalizacji. Firma świadczy usługi przewozu Osoby Zmarłej na terenie całego kraju oraz poza jego granicami kompletując niezbędne dokumenty.

 

karawan pogrzebowy zakładu pogrzebowego antonii motyl

 

Zakład posiada własną chłodnię, która pozwala pracownikom na profesjonalne przygotowanie Osoby Zmarłej do pochówku, poprzez wykonanie czynności z zakresu tanatokosmetyki. Dodatkowo w siedzibie zakładu znajduje się kaplica pożegnalna, pozostająca do dyspozycji Rodzin chcących w ciszy pomodlić się za bliską osobę.

Teren działania Zakładu Pogrzebowego Antoni Motyl

Zakład Pogrzebowy ANTONI MOTYL świadczy kompleksowe usługi funeralne na terenie powiatu buskiego w województwie świętokrzyskim. Firma Pana Antoniego prowadzi działalność całodobowo we wszystkie dni tygodnia – także w niedziele i święta. Obsługa pozostaje do dyspozycji Rodzin w siedzibie zakładu, w Busku-Zdroju przy ulicy Witosa 8zakłady pogrzebowe Busko-Zdrój.