Zakład Pogrzebowy Antoni Motyl – historia firmy

Początki działalności firmy sięgają 1992 roku. Od tego czasu kadra stale podnosi swoje kompetencje zwiększając tym samym zarówno zaplecze techniczne, jak i zakres świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie, a także obycie w branży funeralnej sprawia, że nawet trudna i skomplikowana ceremonia pogrzebowa nie stanowi problemu dla pracowników zakładu. Ich priorytetem jest godne pożegnanie Osoby Zmarłej, odzwierciedlające wszelkie uczucia i emocje ze strony Rodziny. Sumienna i ciężka praca, wykonywana przez pracowników firmy każdego dnia, sprawiła, że zakład ten zyskał miano godnego zaufania. Zakład Pogrzebowy ANTONI MOTYL otrzymał również wiele pozytywnych opinii wśród mieszkańców Buska-Zdroju i okolic, zachęcamy do sprawdzenia zakłady pogrzebowe Busko-Zdrój.

Oferta przygotowana przez Zakład Pogrzebowy Antoni Motyl

Dzięki bogatemu doświadczeniu, a także cennej wiedzy zdobytej przez lata ciężkiej pracy właściciel Zakładu Pogrzebowego ANTONI MOTYL stworzył ofertę zaspokajającą potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Misją, jaką obrał zakład jest zrozumienie, a następnie zrealizowanie, wszelkich oczekiwań i życzeń ze strony pogrążonej w żałobie Rodziny. Wiedząc, jak ciężko jest dopełnić wszystkich formalności w obliczu bolesnej straty, firma wystosowała ofertę odciążającą Klientów z przykrych obowiązków w możliwie najwyższym stopniu.

Pomoc ze strony Pana Antoniego i jego doświadczonej kadry przychodzi niezwłocznie. Już od pierwszych chwil kontaktu z Rodziną, wyciągają pomocną dłoń, oferując wypełnienie wszelkich formalności. Pomagają w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza, a nawet w instytucjach odpowiedzialnych za przyznanie zasiłku pogrzebowego. Na podstawie stosownego upoważnienia, firma jest w stanie skompletować niezbędną dokumentację, również tę dotyczącą spopielenia zwłok. Wrażliwa na krzywdę drugiego człowieka obsługa, realizuje zarówno uroczystości religijne wszystkich wyznań, jak i ceremonie świeckie. Firma podchodzi do każdego w sposób indywidualny i nikogo nie wyklucza. Każdy człowiek w potrzebie zyska pomoc w firmie Pana Antoniego.

W siedzibie zakładu Klienci znajdą bogaty asortyment trumien, urn oraz niezbędnych utensyliów funeralnych. Wszystkie produkty ujęte w ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów i pochodzą od czołowych krajowych producentów. Firma bierze na swoje barki również kwestię oprawy kwiatowej – dzięki profesjonalnym florystom, przygotowującym kompozycje kwiatowe, wieńce i wiązanki – każda Rodzina może mieć pewność, że ostatnie pożegnanie bliskiej ich sercu osoby, będzie miało wyjątkową, okazałą oprawę i zapadnie na długo w pamięci wszystkich gości. Zakład pogrzebowy posiada doskonałe zaplecze techniczne – firma wyposażona została w 10 specjalistycznych karawanów marki Mercedes-Benz, dzięki którym realizowana jest usługa całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Wyprowadzenie Zmarłego może nastąpić z domu, szpitala lub każdej innej lokalizacji. Firma świadczy także usługi przewozu na terenie kraju i transportu międzynarodowego, odciążając Klienta z formalności z tym związanych.

 

tył karawanu pogrzebowego z logiem usługi pogrzebowe motyl

 

W budynku znajduje się nowoczesna chłodnia dostosowana do wszelkich wymogów technicznych i sanitarnych. Pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje, przygotowują Osobę Zmarłą do pochówku, zapewniając jej schludną i nienaganną prezencję. Właściciel zakładu przygotował również do dyspozycji wszystkich Rodzin elegancką kaplicę. Umożliwia ona pożegnanie się z Osobą Zmarłą w komfortowych warunkach, oddanie się modlitwie i wspomnieniom.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Antoni Motyl

Zakład Pogrzebowy ANTONI MOTYL zlokalizowany jest w miejscowości Busko-Zdrój przy ulicy Witosa 8. Natomiast jeden z oddziałów firmy mieści się w Nowym Korczynie przy ulicy Stopnickiej 8. Firma świadczy usługi całodobowo,we wszystkie dni tygodnia na terenie całego powiatu buskiego w województwie świętokrzyskim.