Misja Zakładu Pogrzebowego Antoni Motyl

Każdy człowiek dotknięty bolesną utratą bliskiej osoby może liczyć na niezawodną pomoc ze strony Zakładu Pogrzebowego ANTONI MOTYL. Firma ta od wielu lat świadczy kompleksowe usługi funeralne, niosąc wsparcie, zrozumienie i empatię wszystkim tym, którzy doświadczyli nieuniknionej okoliczności. W tak ciężkich chwilach misją obraną przez zakład jest maksymalne odciążenie Klienta z wszelkich formalności i przykrych obowiązków. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wieloletniej obecności na buskim rynku funeralnym zakład podchodzi indywidualnie do każdego Klienta i dokłada wszelkich starań na każdym etapie planowania uroczystości. Pan Antoni i jego wykwalifikowani pracownicy, codzienną i sumienną posługą na rzecz Zmarłych, wypracowali miano firmy godnej zaufania. Otrzymali także wiele pozytywnych opinii od Klientów z całego powiatu buskiego w województwie świętokrzyskim.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Antoni Motyl

Zakład Pogrzebowy ANTONI MOTYL posiada starannie wyselekcjonowaną, a także stale unowocześnianą ofertę, pozwalającą na profesjonalną organizację i obsługę każdego rodzaju uroczystości pogrzebowej oraz pomoc Rodzinie w pełnym tego słowa znaczeniu. Właściciel firmy, Pan Antoni Motyl, posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu doskonale wie, czego oczekują Rodziny w tak ciężkich chwilach. Każda usługa wykonywana jest z dbałością o szczegóły, a każdy Klient traktowany jest z niebywałą delikatnością i wyczuciem. Firma nie pozostawia nikogo bez pomocy, realizuje zarówno ceremonie wszystkich wyznań, jak i świeckie. Kompleksowa pomoc ze strony personelu rozpoczyna się niezwłocznie, już od pierwszych chwil kontaktu z pogrążoną w żałobie Rodziną. Na podstawie upoważnienia pracownik bierze na swoje barki wszelkie formalności i wypełnia je w USC, kościele, a także na cmentarzu. Obsługa w imieniu Klienta może wystąpić również do instytucji takich jak ZUS i KRUS o przyznanie zasiłku pogrzebowego.

Dzięki bogatemu wyposażeniu, doskonałemu przygotowaniu technicznemu i fachowemu doradztwu ze strony pracowników, każda Rodzina może dokonać wyboru trumny, urny oraz akcesoriów funeralnych, między innymi:

  • zniczy,
  • krzyży,
  • tabliczek nagrobnych,
  • klepsydr.

W ofercie firmy ujęto oprawę kwiatową w postaci wieńców i wiązanek. Doświadczeni floryści każdego dnia dbają o świeżość i trwałość przygotowywanych kompozycji. Niezależnie od tego, czy odejście bliskiej osoby nastąpiło w domu, szpitalu, hospicjum czy jakiejkolwiek innej lokalizacji – firma Pana Antoniego Motyla świadczy całodobowe usługi eksportacji zmarłego z miejsca zgonu. Transport odbywa się w sposób bezpieczny i sprawny, dzięki wyposażeniu w specjalistyczne karawany. Dodatkowo zakład świadczy usługi przewozu Osoby Zmarłej na terenie kraju oraz transportu poza jego granicami. Bierze również na swoje barki wszelką dokumentację z tym związaną.

 

srebrny karwan pogrzebowy z logiem usługi pogrzebowe antoni motyl

 

Ponadto, w siedzibie zakładu znajduje się nowoczesna chłodnia, a wykwalifikowana obsługa wykonuje czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, zapewniając tym samym Osobie Zmarłej naturalny i schludny wygląd w dniu pochówku. Do dyspozycji wszystkich Klientów przygotowano również kaplicę, dostosowaną do wszelkich potrzeb żałobników. Dzięki tak komfortowej kaplicy pożegnalnej każda Rodzina może w ciszy oddać się modlitwie i wspomnieniom o utraconej bliskiej osobie. Wszystkie samochody oraz pomieszczenia należące do zakładu, dostosowane są do surowych wymogów technicznych i sanitarnych. Całość usług przygotowanych przez Pana Antoniego powstała na bazie wieloletniego doświadczenia, a także profesjonalnego podejścia do każdej zleconej usługi. Priorytetem firmy jest pożegnanie Zmarłego w sposób odzwierciedlający najpiękniejsze uczucia, pełen godności i miłości.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Antoni Motyl

Zakład Pogrzebowy ANTONI MOTYL, który zlokalizowany jest w miejscowości Busko-Zdrój przy ulicy Witosa 8 świadczy kompleksowe usługi funeralne. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej podstrony zakłady pogrzebowe Busko-Zdrój. Pomoc udzielana jest niezwłocznie, niezależnie od pory dnia i nocy, codziennie.