fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy HADES Suwałki

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3, 16-402 Suwałki

801 12 12 12

87 567 40 05

Dom pogrzebowy Suwałki oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe i transport zwłok.

Zobacz

Zakłady Pogrzebowe Suwałki, usługi pogrzebowe

Dom Pogrzebowy Suwałki oferuje usługi pogrzebowe w tym mieście oraz w całej Polsce. Świadczy również usługi transportu zwłok – zadzwoń 801 12 12 12.

Suwałki to miasto na prawach powiatu, położone nad rzeką Czarna Hańcza, w województwie podlaskim, czyli w północno-wschodniej części Polski. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej współpracy Pogotowia Pogrzebowego na terenie całego województwa. Powierzchnia miasta będącego siedzibą władz powiatu suwalskiego wynosi 66 km², a liczba jego mieszkańców sięga 69 758 osób. Gospodarka Suwałk oparta jest głównie na przemyśle spożywczym, drzewnym, a także materiałów budowlanych. Wiele dużych firm zlokalizowanych na terenie miasta, eksportuje produkty do krajów zachodniej Europy oraz rynki wschodnie. Produkty Suwalszczyzny zostały wielokrotnie nagrodzone i wyróżnione na targach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Przez teren miasta przebiega wiele dróg – krajowe, ekspresowe, a także wojewódzkie. Na mapie Suwałk znaleźć można zabytkowy kolejowy dworzec carski. W mieście krzyżują się trzy linie kolejowe. W Suwałkach znajduje się też lotnisko przeznaczone do celów sportowych oraz lądowisko sanitarne dla helikopterów. Suwałki obfitują w zabytkową architekturę, zwłaszcza sakralną. Wartym uwagi miejscem jest prawosławna cerkiew pod wezwaniem Wszystkich Świętych oraz molenna staroobrzędowców, będąca największą tego typu świątynią w Polsce.

Pogotowie Pogrzebowe w Suwałkach

Pogotowie Pogrzebowe na terenie Suwałk i powiatu suwalskiego zaufało zakładowi z 30-letnim doświadczeniem. Firma ta posiada bogatą, rodzinną tradycję, a także ogromną wiedzę z zakresu branży funeralnej i doskonale wykwalifikowany personel, wykazujący się niebywałą empatią i chęcią pomocy. Każda Rodzina dotknięta bolesną utratą bliskiej osoby może liczyć na pomoc zakładu Pogotowia Pogrzebowego. Pomoc ta jest kompleksowa, obejmuje każdy etap dotyczący organizacji pochówku, pełnego godności, szacunku i majestatu.

Wrażliwy na potrzeby Klienta personel, po uzyskaniu stosownego upoważnienia, wypełnia wszelkie formalności urzędowe, kościelne, cmentarne, a także te związane z zasiłkiem pogrzebowym z ZUS, KRUS i MSWiA. Oferta zakładu obejmuje różnorodny wybór trumien, urn i niezbędnych akcesoriów funeralnych takich jak krzyże, tabliczki nagrobne, nekrologi, znicze i świece. Wszystkie trumny i urny dostępne w siedzibie zakładu, wykonane z najwyższej jakości starannie wyselekcjonowanych materiałów- drewna, kamieni, ceramiki. Firma posiada szeroki wachlarz eleganckiej odzieży dla Osób Zmarłych, w różnych wariantach Herb miasta Suwałkikolorystycznych, stylach i rozmiarach. Zakład Pogrzebowy HADES Suwałki posiada własną kwiaciarnię i zespół doświadczonych florystów, dzięki czemu Klienci mogą zawsze liczyć na kompozycje kwiatowe najwyższej klasy, świeże i długotrwałe. Wieńce, wiązanki i stroiki mogą być wykonane na indywidualne życzenie Rodziny. Firma posiada własną chłodnię oraz specjalistyczne karawany, dzięki czemu personel dokonuje całodobowej eksportacji zwłok z miejsca zgonu. Pracownicy oferują również transport uczestników pochówku w dniu uroczystości. Starannie dobrana oferta zakładu Pogotowia Pogrzebowego gwarantuje zadowolenie każdej Rodziny korzystającej z jej usług, z uwzględnieniem wszelkich uwag i życzeń.

Cmentarze w Suwałkach

Na terenie Suwałk znajduje się wiele nekropolii o bogatej historii i dużym znaczeniu dla mieszkańców miasta i okolic. Otwarty w 1820 roku rzymskokatolicki cmentarz parafialny jest największym suwalskim cmentarzem. Nekropolia ta jest miejscem spoczynku wielu zasłużonych i znanych mieszkańców miasta. W najstarszej części cmentarza znajdują się pomniki o największej wartości historycznej i artystycznej – nietypowo stylizowane kamienne krzyże przypominające pnie drzew są cechą charakterystyczną tej części nekropolii. Można tu znaleźć także zbiorowe mogiły ofiar terroru niemieckiego, pomnik upamiętniający poległych w powstaniu sejneńskim oraz kwatera żołnierzy Polskiej Organizacji Wojskowej. Przy wyjeździe z Suwałk mieści się z kolei Cmentarz Żołnierzy Radzieckich. Nekropolia ta jest miejscem pochówku prawie 50 tysięcy radzieckich jeńców i ponad 5 tysięcy żołnierzy poległych w trakcie walk na Suwalszczyźnie.

Krematorium w Suwałkach

W Suwałkach znajduje się jedno krematorium – należy ono do firmy Acheron. Wszystkie domy i zakłady pogrzebowe z terenu miasta świadczące usługi kremacji, współpracują w tym zakresie z wyżej wymienioną spopielarnią.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe