fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy OLIMP Stalowa Wola

ul. Rynek 34, 37-464 Stalowa Wola

801 12 12 12

691 559 168

Na terenie powiatu stalowowolskiego kompleksowe usługi pogrzebowe świadczy Zakład Pogrzebowy OLIMP.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Stalowej Woli

Stalowa Wola leży w województwie podkarpackim, nad rzeką San. Miasto zajmuje powierzchnię 82,52 km² i liczy ponad 59 tysięcy mieszkańców. Na terenie miasta działa Huta Stalowa Wola, a także Elektrownia Stalowa Wola. Obie spółki do czasów restrukturyzacji były jednymi z największych zakładów przemysłowych w Polsce. Po roku 1989 w mieście powstały również nowe zakłady pracy, np. firma ATS zajmująca się produkcją felg, czy LiuGong Dressta Machinery zajmująca się produkcją i sprzedażą maszyn budowlanych.

Wartymi uwagi zabytkami w mieście są m.in.:

  • zespół klasztorny Ojców Kapucynów,
  • Kościół Świętego Floriana,
  • Obelisk w Charzewicach,
  • a także Zamek Lubomirskich, który aktualnie pełni funkcję Muzeum Regionalnego,
  • niedaleko miasta w powiecie stalowowolskim znajduje się rezerwat przyrody Pniów, a także rezerwat przyrody Jastkowice.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Stalowa Wola

Pogotowie Pogrzebowe w Stalowej Woli reprezentuje firmę funeralną, która ma bogate doświadczenie w przygotowywaniu pogrzebów w różnych obrządkach religijnych, a także świeckich. Zakład Pogrzebowy OLIMP Stalowa Wola do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, dostosowując się do jego wymagań i oczekiwań. Pracownicy starają się odciążyć bliskich Osoby Zmarłej ze spoczywających na nich obowiązków, umożliwiając im spokojne przeżycie żałoby po ukochanej osobie. Wypełniają dokumentację związaną z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego ZUS-u, a także mogą ustalić w imieniu Rodziny wszelkie kwestie w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza.

Zaangażowany personel przez całą dobę świadczy usługi transportu zwłok z każdego wskazanego miejsca w kraju. Dzięki wieloletniej współpracy z urzędami w Polsce, a także konsulatami za granicą firma służy pomocą również w przypadku konieczności sprowadzenia Osoby Zmarłej z zagranicy. Wszystkie niezbędne akcesoria funeralne w tym trumny, urny, a także szereg dewocjonaliów dostępne są w siedzibie zakładu w Stalowej Woli. Wszechstronna oferta firmy zawiera także możliwość wykonania usługi ekshumacji.

Cmentarze w Stalowej Woli

Cmentarz Parafialny w Rozwadowie – zabytkowy cmentarz, który został założony w 1785 roku. Nekropolia mieści się przy ulicy Klasztornej w pobliżu Klasztoru Ojców Kapucynów. Na jej terenie znajdują się XIX-wieczne nagrobki, najstarsza mogiła pochodzi z 1847 roku.

Cmentarz Komunalny w Stalowej Woli – mieści się przy ulicy Ofiar Katynia 59A. Nekropolia powstała w 1944 roku. Na terenie cmentarza mieści się mauzoleum z czasów II wojny światowej.

Cmentarz Żydowski – jest to nieczynny już cmentarz, który powstał w XIX wieku, w dzielnicy Rozwadów. Został zniszczony w czasie okupacji, a macewy zostały użyte przez Niemców do utwardzania rynku w Rozwadowie.

Krematorium w Stalowej Woli

W mieście znajduje się Krematorium Memento. Dzięki temu zakłady pogrzebowe działające w miejscowości Stalowa Wola we współpracy ze spopielarnią zapewniają profesjonalne usługi kremacji zwłok.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe