fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy HADES Słupsk

ul. Mikołaja Kopernika 15, 76-200 Słupsk

801 12 12 12

59 842 98 91

Zakład Pogrzebowy Hades w Słupsku świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Słupsku

Herb miasta SłupskSłupsk to miasto na prawach powiatu, położone w północnej części Polski, w województwie pomorskim. Miasto o powierzchni 43,15 km2 jest siedzibą władz powiatu słupskiego oraz gminy Słupsk. Liczba jego ludności wynosi 89 780 mieszkańców. Słupsk jest ośrodkiem przemysłowym, działa tu między innymi fabryka NordGlass. Firma jest jednym z większych polskich producentów szyb dla samochodów osobowych i ciężarowych. W mieście działają instytucje takie jak Słupski Inkubator Technologiczny czy też Słupskie Stowarzyszenie Innowacji Gospodarczych i Przedsiębiorczości. W pierwszej z wymienionych instytucji znajduje się jedna z największych instalacji fotowoltaicznych w Polsce. Jej łączna moc wynosi 180,36 kW. Przez miasto przebiegają drogi zarówno o charakterze ponadregionalnym, jak i lokalne. W Słupsku znajduje się 15 rond, miasto posiada również sprawnie funkcjonujący transport kolejowy oraz lądowisko sanitarne.

Słupsk ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną, na mapie miasta można znaleźć wiele zabytkowych obiektów. Wartym uwagi miejscem jest Baszta Czarownic, czyli baszta starego obwarowania miasta, powstałego już w 1410 roku. W XVII wieku baszta została przekształcona w więzienie, służyło ono głównie kobietom posądzanym o czary. Ciekawym miejscem jest również młyn zamkowy, najstarszy tego typu obiekt przemysłowy w kraju. Wybudowany w XIV wieku, spełniał z początku funkcję spichlerza, obecnie mieści się tam ekspozycja i pracownia Muzeum Pomorza Środkowego.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Słupsk

Każda Rodzina doświadczająca nieuniknionej okoliczności może liczyć na niezawodne wsparcie i pomoc ze strony firmy Zakład Pogrzebowy HADES Słupsk. Firma ta świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w Słupsku oraz na terenie całego powiatu słupskiego. Zakład posiada wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę z zakresu branży pogrzebowej i nie tylko. Nieprzerwana działalność od 1994 roku, niesłabnące zaangażowanie oraz wysokie kwalifikacje pracowników, zapewniły firmie miano godnej zaufania. Zakład pogrzebowy stawia na zrozumienie i zrealizowanie wszelkich oczekiwań  ze strony Rodziny, niezależnie od tego, czy pochówek ma mieć formę tradycyjną z użyciem trumny, czy też urnową, poprzedzoną procesem kremacji. Firma wielokrotnie miała zaszczyt realizowania uroczystości wysokich rangą wojskowych oraz innych uznanych osób. Profesjonalizm, wysoka kultura osobista i rzetelność są wizytówką zakładu pogrzebowego.

Firma posiada specjalistyczne karawany, jest w pełni przygotowana zarówno na całodobową eksportację Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, jak i przewóz ciała na terenie kraju oraz międzynarodowy transport zwłok. Personel prowadzi fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej trumny, urny oraz akcesoriów funeralnych, dodatkowo przygotowuje Osobę Zmarłą do pochówku, zapewniając jej schludną prezencję. Rodziny mogą liczyć również na wzruszającą oprawę muzyczną w postaci trębacza, oprawę florystyczną, a także pomoc w organizacji stypy. Firma dysponuje również baldachimem zapewniającym kameralny nastrój i dyskrecję. Korzystanie z pomocy Zakładu Usług Pogrzebowych w Słupsku jest gwarancją życzliwej atmosfery oraz uroczystości przygotowanej z największym dostojeństwem.

Cmentarze na terenie Słupska

Wartą odwiedzenia w Słupsku nekropolią jest Stary Cmentarz przy ulicy Maxa Josepha 4, powstały między 1794 a 1797 rokiem. Nekropolia o powierzchni 21,60 ha zawiera na swoim terenie drzewostan mający nawet 150-200 lat. Na cmentarzu znajduje się także zabytkowa kaplica, powstała pod koniec XIX wieku. Jest to miejsce spoczynku między innymi polityków, artystów i działaczy z regionu słupskiego. Przy tej samej ulicy znajdował się również kiedyś cmentarz żydowski, założony w pierwszym ćwierćwieczu XIX wieku. Niestety nekropolia uległa dewastacji jeszcze przed II Wojną Światową. Zachowane fragmenty macew znajdują się w tylnej części cmentarza, na mapie nekropolii zachował się jedynie dawny dom pogrzebowy.

Krematorium w Słupsku

W mieście Słupsk znajduje się spopielarnia zwłok, należąca do Zarządu Infrastruktury Miejskiej, zakłady pogrzebowe posiadające w ofercie usługę kremacji, najczęściej współpracują właśnie z tym krematorium.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe