Zakład pogrzebowy w Wilkowicach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakłady Pogrzebowe Bielsko-Biała, które świadczą profesjonalne usługi pogrzebowe? Pogotowie Pogrzebowe w Bielsku-Białej i całym powiecie bialskim, w tym w Wilkowicach, rekomenduje Zakład Pogrzebowy Omega, który zajmuje się przygotowaniem pięknego i godnego pochówku Osoby Zmarłej. Ważne jest, aby ostatnie pożegnanie było prawdziwym odzwierciedleniem łączących go z Państwem uczuć i więzi. To wszystko to istotne wartości, którymi w swej pracy kierują się pracownicy oraz właścicielka, Pani Ewa Reczuch. Zakład ten kładzie olbrzymi nacisk na dokładne zrozumienie preferencji swych Klientów co do tego, jak ceremonia pożegnalna członków ich Rodzin ma wyglądać. Tak, abyście mieli Państwo pewność, że wszystko zostanie fachowo i solidnie przygotowane, ale również Wasze indywidualne oczekiwania zostaną zaspokojone i zrealizowane. Jeżeli więc szukacie Państwo profesjonalnego zakładu pogrzebowego, który cieszy się uznaniem i pozytywną opinią w okolicy Bielska-Białej zapraszamy do kontaktu z firmą Pani Ewy.

Usługi świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Wilkowicach

Zakład Pogrzebowy Omega zapewnia kompleksową organizację pochówków, transport Osób Zmarłych lub Ich prochów na polskim i zagranicznym rynku oraz prace kamieniarskie związane z ceremonią pożegnania. Pracownicy obsługują zarówno pogrzeby wyznaniowe (według zasad religii, którą wyznawała Osoba Zmarła), jak i bezwyznaniowe. Uroczystości świeckie prowadzone są przez doświadczonego mistrza ceremonii. Do jego zadań należy ustalenie oprawy pożegnania, dobranie koniecznych akcesoriów oraz wygłoszenie mowy pożegnalnej. Ponadto czuwa nad spokojnym przebiegiem pogrzebu, aż do złożenia ciała w grobie. W przypadku realizacji pochówku religijnego kadra Pani Ewy może wziąć na siebie uzgodnienie wszystkich formalności w urzędzie stanu cywilnego, szpitalu, kościele czy u zarządcy danego cmentarza tak, aby odciążyć Państwa w sprawach organizacyjnych. Pracownicy zadbają o poczucie spokoju i pewności, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem.

Zakład Pogrzebowy Omega na życzenie Klientów zajmuje się również organizacją kremacji. Ustala w pobliskim krematorium dogodny termin, rezerwuje dostępną na miejscu salę pożegnań, a następnie dowozi, znajdującą się w specjalnej trumnie kremacyjnej Osobę Zmarłą. Natomiast po zakończeniu procesu spopielenia, prochy bliskiej Państwa sercu osoby, znajdujące się w wybranej przez Was urnie, dowożone są z powrotem do siedziby firmy Omega. Tam też Klienci zapoznać się mogą z szerokim wachlarzem dostępnych wzorów trumien, urn, krzyży i tabliczek, wykonanych z różnorodnych materiałów i sprzedawanych w konkurencyjnych cenach. Pracownicy zakładu  zapewnią Osobie Zmarłej profesjonalną kosmetykę pośmiertną, a Rodzinie pomogą wybrać rodzaj oprawy muzycznej (trąbka, skrzypce, wokal) i florystycznej (wieńce, bukiety, wiązanki wykonane z żywych lub sztucznych kwiatów).

Dom pogrzebowy Pani Ewy dysponuje również nowoczesnymi karawanami, które nie tylko służą do lokalnej eksportacji, ale także umożliwiają krajowy i międzynarodowy transport Osób Zmarłych. Personel zakładu prowadzi skrupulatną dokumentację dotyczącą organizacji pogrzebu, abyście mogli Państwo w późniejszym okresie, na jej podstawie, uzyskać należny zasiłek pogrzebowy.

Siedziba Domu Pogrzebowego Omega

Zakład Pogrzebowy OMEGA znajduje się przy ulicy Cmentarnej 7 w miejscowości Kozy, w województwie śląskim. Jego pracownicy służą swą wiedzą i wsparciem wszystkim mieszkańcom Bielska-Białej i całego powiatu bielskiego. Bez względu na porę dnia lub nocy, dzień tygodnia czy święta, dostępni są oni pod wskazanym, całodobowym numerem telefonu. Jeżeli więc znajdziecie się Państwo w bolesnej chwili straty i nie będzie wiedzieć co dalej, udzielą Wam pomocy. Natychmiast po zgłoszeniu wezmą Osobę Zmarłą pod swą opiekę, a Państwu towarzyszyć będą w kompleksowym zaplanowaniu uroczystego Jej pożegnania.