Zakład Pogrzebowy Kozy – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład Pogrzebowy OMEGA został założony w 2002 roku przez Panią Ewę Reczuch i od tamtej pory świadczy nieprzerwanie kompleksowe usługi pogrzebowe. Wspiera Rodziny, które muszą się zmierzyć ze zorganizowaniem pogrzebu swojego bliskiego. Od samego początku zarówno właścicielka, jak i starannie dobrany zespół kompetentnych pracowników dokładają wszelkich starań, aby pomóc we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych związanych ze śmiercią i pogrzebem. Kadra z szacunkiem i empatią podchodzi do każdego Klienta, rozumiejąc jego sytuację i ogromne emocje. Stara się zaplanować i przygotować całą ceremonię ze wszystkimi szczegółami uwzględniając potrzeby, oczekiwania i życzenia Rodziny.

Usługi pogrzebowe świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Kozach

Zakład Pogrzebowy Omega w Kozach wyróżnia się ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem jego pracowników. Z ogromnym zaangażowaniem przygotowuje pogrzeby w różnych obrządkach wyznaniowych, a także świeckie z udziałem doświadczonego mistrza ceremonii. Od momentu zgłoszenia Rodzina jest objęta szeroko pojętą pomocą. Kompetentni i odpowiedzialni pracownicy służą wsparciem we wszystkich sprawach formalnych w urzędach i instytucjach. Jeśli sprawy te przerastają możliwości pogrążonej w rozpaczy osoby organizującej pogrzeb, to odpowiednio przygotowany pracownik po stosownym upoważnieniu, wszystkiego sumiennie dopilnuje. Również dla komfortu Klientów płatności za usługi mogą być skredytowane, a następnie rozliczone bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego.

Zakład zajmuje się między innymi transportem ciała zarówno na terenie kraju, jak i poza granicami. Odpowiedzialni pracownicy niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżają specjalistycznymi karawanami i odbierają ciało z każdego wskazanego miejsca zgonu takiego jak dom, szpital, hospicjum, dom opieki i inne. Następnie Zmarły pozostaje w nowoczesnej, wyposażonej w niezbędne certyfikaty chłodni, gdzie w godnych warunkach oczekuje na pochówek. Zwyczajowo pracownicy również wykonują tanatokosmetykę, a także ubierają Zmarłego w ubrania dostarczone przez Rodzinę lub dobrane z odzieży oferowanej przez zakład.

Kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebu w Kozach

Zakład pogrzebowy w Kozach dysponuje różnorodnymi trumnami dostępnymi na ekspozycji. Osoba organizująca pogrzeb może je obejrzeć i wybrać zgodnie ze swoimi upodobaniami oraz możliwościami finansowymi. Coraz częściej się zdarza, że ostatnim życzeniem Zmarłego lub decyzją jego Rodziny jest spopielenie ciała przed pochówkiem. Zakład dysponuje specjalnymi trumnami kremacyjnymi, a na prochy przygotował szeroki wybór urn. Zakład pogrzebowy Pani Reczuch stawia na stały rozwój. Posiada nowoczesne zaplecze techniczne oraz szeroki wybór wszelkich utensyliów pogrzebowych takich jak krzyże, tabliczki i wiele innych. Pracownicy biura obsługi redagują i drukują stosowne klepsydry i nekrologi. Rodzina, jak i inni uczestnicy ceremonii pogrzebowej mogą zamówić eleganckie bukiety, wieńce, wiązanki. Mogą także zlecić wykonanie kompozycji kwiatowej, którą starannie przygotują zawodowi floryści z najwyższej jakości kwiatów żywych lub sztucznych. Aby nadać bardziej uroczystego i indywidualnego charakteru ceremonii firma oferuje również oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnych muzyków.

Zakład oddał do dyspozycji żałobników klimatyczną salę pożegnań, gdzie każdy może w ciszy i skupieniu pożegnać Zmarłego lub się pomodlić. Dodatkowo Zakładowi Pogrzebowemu OMEGA można zlecić opiekę nad grobem, co jest niezwykle przydatne Rodzinom, które mieszkają w znacznym oddaleniu od cmentarza, na którym się znajduje grób ich bliskiego. Firma cieszy się bardzo dobrą opinią i uznaniem Klientów, którzy powierzyli jej organizację ostatniego pożegnania. Uroczystość jest zawsze przygotowana taktownie i godnie z poszanowaniem zarówno Zmarłego, jak i jego pozostającej w żałobie Rodziny.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Omega w Kozach

Zakład Pogrzebowy OMEGA w Kozach ma swoją siedzibę przy ul. Cmentarnej 7 i we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim zasięgiem obejmuje Bielsko-Białą (sprawdź szczegóły – zakłady pogrzebowe Bielsko Biała) oraz cały powiat bielski.