Zakład pogrzebowy Czechowice-Dziedzice rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Omega to kompleksowa pomoc w chwili śmierci. Fachowa obsługa w zakresie profesjonalnego przygotowania ceremonii ostatniego pożegnania oraz pełne zaangażowanie w powierzone im zadania to wartości, którymi w swej pracy kieruje się właścicielka oraz pracownicy domu pogrzebowego. Mają oni bowiem świadomość, że czas żałoby to bardzo ciężki okres, w którym trudno podejmować racjonalne decyzje. Trudno jest zadbać także o dopełnienie wymaganej dokumentacji czy dostosować całą oprawę pogrzebu do własnych oczekiwań i preferencji. Słowem mówiąc firma Pani Ewy Reczuch stoi na straży organizacji godnego i taktownego pochówku Osoby Zmarłej, z zachowaniem należnych zasad sanitarnych i etycznych, które dostosowane są do życzeń oraz możliwości finansowych członków Jej Rodziny.

Usługi świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Czechowicach-Dziedzicach

Zakład Pogrzebowy OMEGA Bielsko-Biała zapewnia wszechstronną pomoc w zaplanowaniu, realizacji oraz obsłudze religijnych i świeckich pochówków Osób Zmarłych. Gwarantuje profesjonalny transport zwłok na rynku krajowym i zagranicznym oraz szereg usług towarzyszących ostatniemu pożegnaniu. Firma dysponuje własnym zapleczem lokalowym (spełniająca należne normy chłodnia oraz kaplica do pożegnań), logistycznym (nowoczesne karawany i busy pogrzebowe) oraz kadrowym, w postaci doświadczonych pracowników, doskonale znających specyfikę branży. Pomogą oni Państwu przy organizacji każdej uroczystości, bez względu na to, według jakiego wyznania ma się ona odbyć, dobiorą niezbędne akcesoria, ustalą wymagane kwestie z duchownymi czy zarządcami cmentarza. Przekażą całą dokumentację dotyczącą realizowanego pochówku do właściwych jednostek instytucji państwowych, aby został Państwu przyznany należny zasiłek pogrzebowy lub inne, dodatkowe świadczenia.

Jeżeli pogrzeb Osoby Zmarłej ma mieć charakter świecki, z ramienia zakładu Pani Ewy poprowadzi go doświadczony mistrz ceremonii. Wygłosi on mowę pożegnalną oraz zadba o taką oprawę pożegnania, która adekwatna będzie do preferencji złożonych jeszcze za życia przez Zmarłego, lub członków Jego rodziny. Co warto zaznaczyć, różnego rodzaju utensylia takie jak trumny, urny, tabliczki, krzyże czy obudowy grobu dostępne są na miejscu w biurze firmy. Zakład pogrzebowy świadczy również pomoc w organizacji kremacji, opartej na współpracy z okoliczną spopielarnią, w której ustala dogodny dla Państwa termin przeprowadzenia procesu. Zapewnia dowóz Osoby Zmarłej na miejsce w specjalnej trumnie kremacyjnej, a następnie odbiór Jej prochów w przygotowanej urnie. Jego personel zadba także o bezpieczny transport, nie tylko na rynku miejscowym, ogólnopolskim, lecz także międzynarodowym. W razie konieczności zgromadzi wymagane zezwolenia, przygotuje tłumaczenia dokumentów, a następnie dowiezie Państwa bliskiego na miejsce planowanego pochówku. Korzystając z usług kadry Pani Ewy, nie musicie martwić się Państwo o takie kwestie jak profesjonalna kosmetyka pośmiertna, odpowiednia oprawa muzyczna ceremonii (istnieje możliwość skorzystania między innymi z usług trębacza), przygotowanie okolicznościowych wieńców i wiązanek na pożegnanie, ani o rozwieszenie klepsydr. Pracownicy służą wsparciem również jeżeli chodzi o zaplanowanie konsolacji, doradztwem w zakresie wyboru nagrobków oraz pomocą w sprzątnięciu grobu i terenu wokół niego.

Lokalizacja Firmy Pogrzebowej Omega

Zakład Pogrzebowy OMEGA swą pomoc kieruje przede wszystkim do mieszkańców Bielska-Białej, całego powiatu bielskiego oraz tych z Państwa, którzy potrzebują wsparcia ze strony profesjonalnego domu pogrzebowego. Zakład Pani Ewy mieści się w miejscowości Kozy, przy ulicy Cmentarnej 7. Jego pracownicy przez 7 dni w tygodniu, również w święta, czuwają pod całodobowym numerem telefonu. Zakłady pogrzebowe Bielsko-Biała, w tym w szczególności rekomendowany przez nas Zakład Pogrzebowy Omega, w każdej chwili są gotowe, aby móc otoczyć opieką Osobę Zmarłą. Swym Klientom z kolei starają się zapewnić poczucie bezpieczeństwa i pomóc w ustaleniu wszystkich szczegółów planowanego pochówku.