Godny zaufania zakład pogrzebowy w Żywcu

Wieloletnia tradycja i doświadczenie sprawiają, że Zakład Pogrzebowy OLSZA STANISŁAW cieszy się renomą i wielkim uznaniem wśród Klientów. Firma działa na terenie Żywca i okolic od 1993 roku. Jej właścicielem jest Pan Stanisław Olsza. Dom pogrzebowy powstał z myślą o wszystkich osobach pogrążonych w żałobie, które potrzebują natychmiastowego wsparcia i pomocy. Od samego początku firma świadczy kompleksowe usługi funeralne. Zajmuje się realizacją ceremonii pochówku, transportem Osób Zmarłych, a także udziela pomocy w dopełnieniu wszelkich spraw urzędowych. Zakład pogrzebowy stale się rozwija, poszerzając zakres świadczonych usług. Empatia i zaangażowanie właściciela oraz całego personelu są gwarancją wykonania na najwyższym poziomie każdego powierzonego zadania.

Zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Olsza Stanisław w Żywcu

Zakład Pogrzebowy Olsza Stanisław świadczy kompleksowe usługi funeralne na terenie Żywca oraz w okolicach miasta. Misją firmy już od prawie 30 lat jest pomoc Rodzinom pogrążonym w żałobie. Pracownicy firmy robią wszystko, co w ich mocy, aby maksymalnie odciążyć bliskich Osoby Zmarłej w tym trudnym dla nich czasie. Udzielają pomocy w dopełnieniu wszystkich kwestii formalnych w urzędach, szpitalu oraz w kancelarii parafialnej i na cmentarzu. Na życzenie Rodziny Osoby Zmarłej personel reprezentuje ją w tych placówkach, a także służy pomocą w przypadku ubiegania się o zasiłek pogrzebowy i inne należne świadczenia. Firma całodobowo organizuje transport zwłok ze wskazanego przez Klienta miejsca – niezależnie czy jest to dom Osoby Zmarłej, szpital czy inna placówka, do nowoczesnej chłodni.

Dzięki spełniającym najwyższe standardy techniczne karawanom zakład pogrzebowy oferuje usługi eksportacji nie tylko w województwie śląskim, czy na terenie kraju, ale zajmuje się również sprowadzaniem ciał z zagranicy. Firma podejmuje się organizacji pogrzebów tradycyjnych oraz urnowych wszystkich wyznań, a także realizuje ceremonie świeckie. Pogrzeb bezwyznaniowy może być przeprowadzany z udziałem mistrza ceremonii, który przygotuje jego oprawę oraz będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem uroczystości. W przypadku kiedy Rodzina decyduje się na usługę kremacji, zakład dopełnia wszelkich formalności w krematorium, z którym współpracuje oraz rezerwuje dogodny dla bliskich Osoby Zmarłej termin.

Kompetentni pracownicy z najwyższą starannością i profesjonalizmem wykonują usługi tanatopraksji. W siedzibie firmy dostępny jest szeroki asortyment  akcesoriów funeralnych. Trumny i urny wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z różną ilością zdobień. Pracownicy służą pomocą w wyborze odpowiednich utensyliów, uwzględniając potrzeby Rodziny, a także jej możliwości finansowe. Personel zajmuje się również przygotowaniem nekrologów oraz na życzenie Rodziny ich rozmieszczeniem we wskazanych miejscach. Dom pogrzebowy z Żywca dba o kompleksową oprawę kwiatową, która jest symbolicznym gestem pożegnania i oddaniem czci Osobie Zmarłej. Wszystkie wieńce, wiązanki i spersonalizowane kompozycje kwiatowe wykonywane są przez doświadczonych florystów. Do ich przygotowania wykorzystywane są kwiaty cięte i ozdoby zielone, a także sztuczne kwiaty. Formy dekoracji zależą od preferencji Klientów. Dodatkowo firma w swojej ofercie posiada szeroki wybór nagrobków.

Jak dotrzeć do Zakładu Pogrzebowego Olsza w Żywcu?

Zakład Pogrzebowy Olsza mieści się w Żywcu przy ulicy Wałowej 5 – zakłady pogrzebowe Żywiec. Firma świadczy profesjonalne usługi funeralne na terenie miasta i w jego okolicach. Empatyczny personel dostępny jest w siedzibie firmy całodobowo, każdego dnia tygodnia – również w niedziele i święta. Wszystkie osoby zgłaszające się do domu pogrzebowego Pana Stanisława mogą liczyć na natychmiastową pomoc i wsparcie. Dla kadry pracowników bez znaczenia jest jakiego wyznania była Osoba Zmarła, jaki był jej status czy też jakim światopoglądem się kierowała.