Zakład pogrzebowy w Łękawicy rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Firma pogrzebowa z Żywca reprezentowana przez Pana Stanisława Olszę, od 1993 roku świadczy kompleksowe usługi funeralne najwyższej jakości. Zakład Pogrzebowy STANISŁAW OLSZA to najwyższa jakość oraz pełen szacunek, zarówno do Osoby Zmarłej, jak i pogrążonej w żałobie Rodziny. W tak trudnych chwilach, związanych z bolesną stratą bliskiej osoby, liczy się wsparcie, zrozumienie i cierpliwość. Właściciel firmy wraz z zaufanym zespołem pracowników, codziennie dokładają wszelkich starań, by każda Rodzina poczuła, że ma na kogo liczyć i nie pozostała sama w potrzebie. Wieloletnie doświadczenie, bogata wiedza i cenne umiejętności pozwalają na obsługę każdego Klienta w sposób profesjonalny, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii od Rodzin z terenu powiatu żywieckiego w województwie śląskim.

Działalność Zakładu Pogrzebowego Stanisław Olsza

Zakład Pogrzebowy Olsza specjalizuje się nie tylko w uroczystościach tradycyjnych, ale także tych poprzedzonych kremacją, wszystkich wyznań oraz świeckich. Firma stawia na indywidualne podejście do każdego Klienta, oferując mu najwyższą jakość usług oraz dostosowanie ich pod jego wszelkie życzenia i oczekiwania. Pracownicy podczas przygotowywania każdej uroczystości kierują się jednakowym zaangażowaniem. Życzliwy i uprzejmy personel już od pierwszych chwil zdejmuje z barków Rodziny przykre obowiązki związane z organizacją ceremonii. Na podstawie stosownego upoważnienia, pracownicy wypełniają wszelkie formalności, kompletują dokumentację i składają wnioski w urzędzie stanu cywilnego, w kancelarii parafialnej czy też u zarządcy cmentarza. W imieniu Rodziny obsługa występuje także o przyznanie zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS, w ramach którego realizowany jest pochówek.

W ofercie firmy ujęto trumny i urny wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości – drewna, kamienia, ceramiki czy kompozytu. Każda Rodzina może zakupić w zakładzie pogrzebowym niezbędne akcesoria funeralne w postaci krzyży, tabliczek nagrobnych, zniczy, a także nekrologów i modlitewników. Za oprawę kwiatową uroczystości pożegnalnej odpowiadają doświadczeni floryści, wykonujący trwałe i okazałe wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe, w tym również te na indywidualne zamówienie. W momencie utraty bliskiej osoby bardzo ważne jest, by Rodzina uzyskała należne wsparcie natychmiastowo, dlatego zakład świadczy całodobowo usługi eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od tego czy nastąpił on w domu, placówce medycznej czy jakiejkolwiek innej lokalizacji. Firma dokonuje również przewozu Osoby Zmarłej na terenie kraju oraz poza jego granicami. W skład wyposażenia zakładu pogrzebowego Pana Stanisława Olszy wchodzą specjalistyczne karawany. Dostosowane są do wymogów technicznych i sanitarnych, a cała procedura przewozu odbywa się w sposób sprawny i w pełni bezpieczny.

Personel posiada wysokie kwalifikacje i wykonuje usługi z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, dzięki czemu Osoba Zmarła w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi prezentuje się schludnie i naturalnie. Usługi oferowane przez firmę obejmują każdy etap związany z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej, a sama uroczystość jest pełna klasy, powagi i majestatu.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Stanisław Olsza

Zakłady Pogrzebowe w Żywcu, wśród których Pogotowie Pogrzebowe wyróżniło Firmę Pogrzebową Pana Stanisława Olszy, świadczą usługi funeralne na terenie powiatu żywieckiego w województwie śląskim. Dają każdemu Klientowi gwarancję zadowolenia i spokoju ducha w tym niełatwym czasie. Siedziba Zakładu Pogrzebowego Olsza zlokalizowana jest w Żywcu przy ulicy Wałowej 5. Działalność zakładu prowadzona jest całodobowo we wszystkie dni tygodnia, dzięki czemu każdy, kto potrzebuje wsparcia, uzyskuje je od ręki i na najwyższym poziomie.