Zakład pogrzebowy w Czernichowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy STANISŁAW OLSZA to firma z wieloletnim doświadczeniem. Od 1993 roku każda Rodzina z terenu powiatu żywieckiego w województwie śląskim, może liczyć na kompleksową pomoc w zakresie organizacji i obsługi uroczystości pożegnalnej bliskiej osoby, szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym w tym powiecie możecie Państwo sprawdzić na podstronie zakłady pogrzebowe Żywiec. Firma ta jest gwarancją wsparcia, troskliwości, a także pełnego zrozumienia wszelkich potrzeb każdego Klienta. Właściciel zakładu, Pan Stanisław Olsza, codziennie dokłada wszelkich starań, by każda osoba doświadczająca nieuniknionej i przykrej okoliczności, uzyskała pomoc na najwyższym poziomie, a ceremonia pogrzebowa reprezentowała powagę i klasę. Profesjonalne podejście do tematu, doskonała znajomość branży pogrzebowej i bogata wiedza, sprawiają, że każda Rodzina może poświęcić się żałobie, bez zmartwień o formalności i dodatkowe obowiązki, a cała procedura przebiega w atmosferze pełnej empatii i życzliwości.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Stanisław Olsza

Oferta przygotowana przez Zakład Pogrzebowy Olsza obejmuje każdy etap związany z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej, jest stale unowocześniana i dostosowywana do oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Właściciel zakładu posiada zespół stałych i zaufanych pracowników, pozostających w ciągłej gotowości do niesienia pomocy tym, którzy zostali dotknięci bolesną utratą bliskiej osoby. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego człowieka będącego w potrzebie, zakład realizuje uroczystości religijne wszystkich wyznań oraz ceremonie świeckie, bez względu na sytuację finansową Rodziny i inne okoliczności. Firma pomaga w organizacji kremacji, wykonuje ekshumacje i przygotowuje niezbędną dokumentację w tym zakresie. Pomoc udzielana jest natychmiastowo, już od pierwszych chwil firma bierze na swoje barki wszystkie procedury, których należy dopełnić.

Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, personel wypełnia formalności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej czy też u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowana jest uroczystość. Dodatkowo pracownicy mogą wystąpić w imieniu Klienta, o przyznanie zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS czy KRUS. Zakład pogrzebowy posiada bogato wyposażone zaplecze trumien i urn, wykonanych ze starannie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości. Produkty ujęte w ofercie, dostępne są w wariantach z drewna, ceramiki, kamienia czy też kompozytu. Firma posiada również wszystkie niezbędne akcesoria funeralne, między innymi znicze, tablice nagrobne, krzyże w różnych rozmiarach oraz nekrologi. Każda Rodzina może liczyć na fachowe doradztwo w każdej kwestii, w tym również oprawy kwiatowej, za którą odpowiadają profesjonalni floryści, doświadczeni w wykonywaniu wieńców, wiązanek i różnego rodzaju stroików na trumny i urny. Właściciel zakładu zadbał o jego wyposażenie w specjalistyczne karawany renomowanych marek. Dzięki wysokim kwalifikacjom pracowników każda Rodzina zyskuje pomoc w momencie straty. Eksportacja Osoby Zmarłej może odbyć się z domu, szpitala, hospicjum czy też jakiejkolwiek innej lokalizacji wskazanej w zgłoszeniu. Wyprowadzenie Osoby Zmarłej wykonywane jest całodobowo, pracownicy realizują procedurę z dbałością o szczegóły, w sposób bezpieczny i sprawny. Zaangażowanym w misję zakładu pracownikom, zlecić można także przewóz Osoby Zmarłej na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Transport międzynarodowy ciała odbywa się przy współpracy z zagranicznymi urzędami i służbami. Całość prezentowanych usług daje każdej Rodzinie pewność, że uroczystość zostanie zorganizowana z najwyższym majestatem, dbałością o detale, a okres żałoby pozostanie niczym niezakłócony.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Stanisław Olsza

Zakład Pogrzebowy STANISŁAW OLSZA Żywiec zlokalizowany jest przy ulicy Wałowej 5. Firma prowadzi działalność nieprzerwanie, każdego dnia i całodobowo – każda osoba dotknięta utratą bliskiej osoby może liczyć na pomoc niezależnie od pory dnia i nocy, codziennie – także w niedziele i wszystkie święta.