Zakład pogrzebowy Piekary Śląskie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy MAREK KARMAŃSKI wyróżnia doskonałe przygotowanie, bogate zaplecze techniczne i przede wszystkim ogromna wiedza z zakresu branży funeralnej. Firma na rynku pogrzebowym istnieje od 1999 roku. Przywiązuje wagę do rodzinnych tradycji, ale jednocześnie podąża za nowoczesnością, stale aktualizując ofertę i proponując Rodzinom innowacyjne rozwiązania. Zakład Pana Marka posiada wieloletnie doświadczenie. Niesie pomoc w sposób kompleksowy z zachowaniem wysokiej jakości, o czym świadczą pozytywne opinie od osób korzystających z usług firmy. Właściciel i jego pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje m.in. uczestniczą w szkoleniach branżowych. Ich priorytetem jest, by każda Rodzina korzystająca z ich usług otrzymała pomoc w najwyższym standardzie.

Zakład Pogrzebowy - Marek Karmański

Organizujesz pogrzeb w Piekarach Śląskich? Pomocy udzieli sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy z Piekar Śląskich świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe w pełnym zakresie, niezależnie od tego, jaki charakter ma mieć ceremonia – wyznaniowy czy świecki, tradycyjny czy też poprzedzony kremacją. Pracownicy zaangażowani w misję zakładu każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy pogrzeb był wyjątkowy, wykonany z szacunkiem do Osoby Zmarłej i jej bliskich. Wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowa firma swoim zasięgiem obejmuje Piekary Śląskie i okolice, szczegóły możecie Państwo sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe Piekary Śląskie. Obsługa bierze na swoje barki każdą formalność, której należy dopełnić – w urzędzie, kościele czy też na cmentarzu. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny możliwe jest także wnioskowanie przez pracowników o przyznanie Rodzinie zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS czy KRUS. Dodatkowo obsługa pomoże przy kompletowaniu dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia procesu spopielenia zwłok w krematorium.

Mając świadomość tego, jak niezbędna jest pilna pomoc Rodzinie w momencie utraty bliskiej osoby, właściciel wyposażył firmę w specjalistyczne karawany. Dzięki całodobowej działalności firmy, każdy człowiek w potrzebie może liczyć na natychmiastowy transport Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Firma Usługi Pogrzebowe Karmański zapewnia transport zwłok nie tylko na terenie całej Polski, ale również za granicą. Obsługa, chcąc zapewnić Osobie Zmarłej naturalny wygląd w dniu ostatniego pożegnania, wykonuje czynności z zakresu pielęgnacji i kosmetyki pośmiertnej.

Zaplecze zakładu jest bogato wyposażone w urny i trumny, wykonane z najwyższej jakości materiałów – drewna, ceramiki, kamienia, mosiądzu i kompozytu. Duży wybór stanowią także akcesoria funeralne – krzyże, tabliczki nagrobne, klepsydry, odzież dla Osoby Zmarłej, a także podziękowania dla uczestników ceremonii. Każda Rodzina może również liczyć na profesjonalnie i starannie przygotowaną oprawę kwiatową ceremonii. Wieńce, wiązanki i inne kompozycje wykonywane są ze świeżych roślin, sprowadzanych od producentów z kraju i innych państw Europy.

wiązanka pogrzebowa ze świeżych białych i pomarańczowych kwiatów z napisem na szarfie

Wysoka jakość dotyczy także uroczystej i wzruszającej oprawy muzycznej ceremonii – zapewnia ją profesjonalny muzyk. Dodatkowo firma posiada kaplicę przedpogrzebową, w której można w ciszy oddać się kontemplacji i pożegnać z ukochaną Osobą Zmarłą.

Jak dotrzeć do Zakładu Pogrzebowego Marek Karmański?

Zakład Pogrzebowy MAREK KARMAŃSKI znajduje się w Piekarach Śląskich przy ulicy Roździeńskiego 40. Drugi oddział firmy mieści się w Nakle Śląskim przy ulicy Szerokiej 10. Dodatkowo pracownicy firmy mogą przyjechać pod wskazany adres i tam dopełnić wszelkich formalności. Jest to duże ułatwienie, jeśli Klienci z jakichś względów nie mogą dotrzeć do zakładu osobiście.