Zakład Pogrzebowy w Raciborzu — współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład pogrzebowy w Raciborzu, z którym współpracę nawiązało Pogotowie Pogrzebowe, wykazuje się niesłabnącym zaangażowaniem i ogromnym profesjonalizmem w kontakcie z Rodzinami dotkniętymi bolesną stratą. W tak ciężkich chwilach Zakład Pogrzebowy Kalwaria dokłada wszelkich starań, by każdy, kto doświadcza nieuniknionej okoliczności, zyskał wsparcie, troskę i opiekę na najwyższym poziomie. Właściciele i zespół zaufanych pracowników posiadają cenną wiedzę z zakresu branży funeralnej, dzięki czemu wszystkie potrzeby Rodzin są zrealizowane z należytą starannością i dostojeństwem. Firma realizuje uroczystości pożegnalne wszystkich wyznań, nie pozostawiając nikogo bez pomocy.

Usługi pogrzebowe w Raciborzu świadczone przez Zakład Pogrzebowy Kalwaria

Oferta przygotowana przez sprawdzony zakład pogrzebowy z Raciborza ma na celu zaspokojenie wszelkich potrzeb, nawet najbardziej wymagających Klientów. Firma stawia na rozwój, wdraża innowacyjne rozwiązania oraz stale podnosi kwalifikacje personelu. Obsługa wykazuje się delikatnością i dyskrecją, służy pomocą już od pierwszych chwil kontaktu z Klientem. Oferuje wypełnienie wszystkich formalności urzędowych, kościelnych, cmentarnych oraz związanych z przyznaniem zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS.

Zakład pogrzebowy został wyposażony w specjalistyczne karawany, dzięki którym pracownicy dokonują eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Przewóz zwłok odbywa się na terenie całego kraju, a dodatkowo firma oferuje transport międzynarodowy. Zaplecze zawiera szeroki wybór trumien i urn z materiałów najwyższej jakości. Na miejscu każda Rodzina może wybrać także okazałą wiązankę, wieniec bądź stroik. Każda kompozycja kwiatowa przygotowywana jest przez zespół doświadczonych florystów funeralnych. Firma oferuje również oprawę muzyczną uroczystości z udziałem skrzypków, trębaczy czy też orkiestry. Dodatkowo istnieje możliwość uwiecznienia ceremonii w postaci foto-video. Ponadto zaangażowany personel przygotowuje Osobę Zmarłą, zapewniając jej schludny i nienaganny wygląd w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i uczestnikami pochówku. Pracownicy firmy uznanej przez Pogotowie Pogrzebowe niosą pomoc również w organizacji styp. Całość przygotowanych usług jest gwarantem zadowolenia Rodziny i godnego pożegnania bliskiej sercu osoby.

Kontakt do sprawdzonego zakładu pogrzebowego z Raciborza

Zakład pogrzebowy Kalwaria organizuje pogrzeby w całym powiecie raciborskim. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w miejscowości Racibórz przy ulicy Karola 9/2, sprawdź zakłady pogrzebowe Racibórz. Pracownicy pozostają do dyspozycji wszystkich Klientów przez całą dobę, codziennie – również w niedziele, a także wszystkie święta.