Idea Domu Pogrzebowego Hofman

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1950 roku, na początku główną usługą była produkcja i sprzedaż trumien. W późniejszych latach kiedy firma coraz bardziej się rozwijała, Właściciele podjęli decyzję o poszerzeniu działalność o usługi pogrzebowe. Oficjalnie Zakład Pogrzebowy Hofman zaczął funkcjonować 1 kwietnia 1990 roku. Firma swoim zasięgiem obejmuje całą Rudę Śląską, jak i Katowice – dokładny zakres działania firmy na tym mieście możecie Państwo sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe Katowice. Wieloletnie doświadczenie oraz obecność w branży sprawia, że firma cieszy bardzo dobrą opinią wśród okolicznych mieszkańców. Wiedza zdobyta na przestrzeli lat, jest najlepszą gwarancją usług świadczonych na bardzo wysokim poziomie. Pracownicy zapewnią Państwu pomoc na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej, zajmą się przygotowaniem koniecznych dokumentów, dopełnią wszelkich formalności zarówno jeśli chodzi o kwestie urzędowe związane z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego, jak i również ustalenie szczegółów w kancelarii parafialnej, czy administracji cmentarza.

Karawan zakładu pogrzebego hofman ruda śląska jpg

Usługi świadczone przez Dom Pogrzebowy Hofman

Główną usługą świadczoną przez Zakład Pogrzebowy Hofman jest kompleksowa i profesjonalna organizacja ceremonii pogrzebowej. Pracownicy zajmują się przygotowaniem zarówno pochówków wyznaniowych, jak i świeckich z udziałem mistrza ceremonii. Posiadają także doświadczenie w organizacji pochówków tradycyjnych trumnowych oraz urnowych, poprzedzonych kremacją. Firma posiada własne krematorium, które wyposażone zostało w specjalistyczny piec firmy ”Kalfrisa”. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi kremacja przebiega z zastosowaniem najwyższych standardów oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Decydując się na tę formę pochówku, możecie być Państwo pewni, że cały proces odbędzie się sprawnie, z zachowaniem wszelkich norm. Pracownicy zapoznają Państwa ze wszystkimi procedurami, a w razie konieczności przygotują niezbędne dokumenty. Transport osób zmarłych odbywa się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Pracownicy niezwłocznie po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia dojadą pod każdy wskazany adres i przewiozą Osobę Zmarłą do nowoczesnej chłodni, w której pozostanie już do dnia ceremonii pogrzebowej. Flota specjalistycznych, nowoczesnych i spełniających wszelkie normy sanitarne, karawanów sprawia, że transport jest możliwy zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Priorytetem Właścicieli jest indywidualne podejście do klienta oraz zrozumienie dla jego sytuacji. Właśnie w tym celu została oddana do użytku specjalna, kameralna kaplica, która umożliwia spokojne pożegnanie w gronie najbliższych oraz pożegnanie poprowadzone przez mistrza ceremonii.

 

Kaplica pożegnalna w zakładzie pogrzebowym hofman ruda śląska jpg

 

Bardzo ważną rolę w firmie ogrywają ludzie, personel składa się z osób doświadczonych, posiadających wysoką kulturę osobistą oraz wyrozumiałych. Dzięki takiej obsłudze każdy może być spokojny o ostatnie pożegnanie z bliską osobą. Zakład pogrzebowy posiada bogate zaplecze techniczne, które umożliwia zarówno zwiększenie ilości, jak i podniesienie jakości świadczonych usług. Dodatkowo posiada bogaty wybór akcesoriów pogrzebowych. Bardzo ważna podczas organizacji pochówku jest dostępność niezbędnych produktów, ułatwia ona zarówno organizację, jak i zapewnia Rodzinie spokój, że wszystkie zakupy mogą zostać dokonane na miejscu, w biurze firmy. Właściciele stale dbają o różnorodność produktów, tak, by każdy mógł dokonać satysfakcjonującego wyboru. W ofercie znajdują się trumny tradycyjne, kremacyjne, urny, krzyże, tabliczki zarówno metalowe, jak i plastikowe, oraz przygotowanie klepsydr. Kolejnym elementem dopełnienia ceremonii jest oprawa muzyczna i florystyczna. Możecie Państwo liczyć na pięknie zachowaną atmosferę z udziałem profesjonalnych muzyków. Jeśli chodzi o kompozycje kwiatowe, pracownicy wykonają je zgodnie z Państwa zaleceniami. Do wyboru są wieńce, wiązanki pogrzebowe, bukiety okolicznościowe, stroiki na trumny, czy urny.

Pracownicy przede wszystkim stawiają na życzliwości i wyrozumiałość podczas spotkania z Rodziną. Już przy pierwszej rozmowie starają się ustalić jak najwięcej szczegółów, tak by nie niepokoić najbliższych, a umożliwić spokojne przeżywanie żałoby. Oferta zostaje dostosowana do indywidualnych oczekiwań oraz możliwości finansowych Rodziny.

Główna siedziba Domu Pogrzebowego Hofman

Zakład Pogrzebowy HOFMAN, posiada kilka biur na terenie Rudy Ślaskiej:

Ruda Śląska – Halemba

ul. 1 Maja 63
tel. 601 463 807
tel. 32 242 26 27

Ruda Śląska – Ruda

ul. Plac Chopina 2
tel. 32 243 26 20
tel. 790 497 600

Ruda Śląska – Godula

ul. Floriana 4
tel. 505 784 443

Ruda Śląska – Wirek

ul. Antoniego Nowary 27
tel. 32 240 03 88
tel. 793 606 320

Ruda Śląska – Bykowina

ul. Gwarecka 38
tel. 730 607 270

Ruda Śląska – Orzegów

ul. Ks. kard. Augusta Hlonda 33
tel. 536 380 991

Ta bardzo liczna lokalizacja ułatwia dotarcie klientom, możecie Państwo wybrać najbliższe biuro i to właśnie w nim dokonać niezbędnych formalności. Pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą, doradzą, a przede wszystkim pozostają do Państwa dyspozycji na każdym etapie przygotowań. Kontakt z firmą możliwy jest przez całą dobę, każdego dnia tygodnia.

biuro zakład pogrzebowy hofman ruda śląska jpg