Idea Domu Pogrzebowego Gabriela Górecka

Dom Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA istnieje na śląskim rynku funeralnym od 1985 roku, świadcząc wysokiej jakości usługi pogrzebowe oraz kompleksową pomoc w chwili śmierci najbliższych – zakłady pogrzebowe śląskie. Ponad 35-letnie doświadczenie w organizacji pochówków różnych wyznań, ceremonii świeckich, jak również w zakresie transportu międzynarodowego oraz krajowego zwłok, wysoce cenione jest przez aktualnych i potencjalnych Klientów. W przeciwieństwie do konkurencji, właściciele i pracownicy firmy stale poszerzają i unowocześniają swą ofertę, aby dostosować się do zmieniających się trendów na rynku usług pogrzebowych oraz rosnących oczekiwań Rodzin Osób Zmarłych. Zakład ten posiada własne, profesjonalne zaplecze funeralne, składające się z nowoczesnej floty karawanów i busów pogrzebowych, spełniających należne normy sanitarne chłodni oraz kaplicy pożegnalnej. Wykwalifikowany personel firmy pomoże w ustaleniu wszystkich niezbędnych aspektów planowanego pogrzebu, zagwarantuje rzetelne i sumienne wykonanie usługi, przy uwzględnieniu Państwa indywidualnych życzeń i oczekiwań.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Gabriela Górecka

Zakład Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA świadczy całokształt usług pogrzebowych, nie tylko na terenie Mysłowic czy Górnego Śląska, ale również na obszarze całego kraju. W Najważniejszą kategorią usług oferowanych przez firmę jest zaplanowanie oraz obsługa świeckich i wyznaniowych pochówków Osób Zmarłych, oraz Ich transport na rynku lokalnym, krajowym oraz międzynarodowym. Bez względu na to czy chcą Państwo, aby ceremonia pożegnania bliskiej Wam Osoby miała charakter tradycyjny, podczas którego najważniejsze miejsce zajmuje trumna z ciałem Osoby Zmarłej, czy kremacyjny – uzyskacie tutaj pomoc. Zakład ten bowiem jako jeden z pierwszych włączył do swej oferty usługi kremacji (było to w 1994 roku) zwłok, w najbliższym wtedy Krematorium w Ostrawie. Obecnie współpracuje on z pobliskimi spalarniami z Bytomia, Dąbrowy Górniczej, Żor, Katowic czy Rudy Śląskiej. Co istotne wszelkie ustalenia dotyczące organizowanego pogrzebu z kościołami, krematorium, zarządcami cmentarzy czy grabarzami pozostają w gestii pracowników Domu Pogrzebowego Gabriela Górecka (podobnie ma się sytuacja, jeśli zaistnieje konieczność przeprowadzenia procesu ekshumacji). Tak, aby Państwo w poczuciu spokoju, bezpieczeństwa i pewności, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, mogli oczekiwać na dzień ostatniego pożegnania. W przypadku obsługi pochówków świeckich osobą reprezentującą zakład będzie mistrz ceremonii, który dobierze niezbędne utensylia, wygłosi mowę pożegnalną oraz pilnował będzie sprawnego przebiegu całej uroczystości.

Na Państwa życzenie kadra firmy może także zająć się kwestiami dotyczącymi oprawy kwiatowej (dekoracje florystyczne, plamy, wieńce i wiązanki), muzycznej (skrzypce, trąbka bądź orkiestra), logistycznej (bus albo autobus do dowozu uczestników ceremonii do kościoła, na cmentarz bądź na miejsce konsolacji) lub fotograficznej całego pogrzebu. Szeroki asortyment zróżnicowanych wizualnie oraz cenowo akcesoriów funeralnych dostępny jest do obejrzenia w siedzibie zakładu w Mysłowicach. Zawsze bez względu na porę dnia lub nocy macie Państwo możliwość dokonania tam wyboru urn, trumien (kilkadziesiąt dostępnych od ręki modeli), krzyży oraz tabliczek. Co warto zaznaczyć Zakład Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA, dysponuje również nowoczesnymi karawanami marki Cadillac, Mercedes Benz i Vito oraz Volkswagen Transporter, które służą międzynarodowemu oraz ogólnokrajowemu przewozowi zwłok. Wszystkie niezbędne ku temu sprawy dotyczące uzyskania wymaganych zezwoleń, tłumaczenia dokumentacji na język ojczysty lub obcy oraz kontakty z ambasadami i konsulatami pozostają po stronie pracowników firmy.

Siedziba Firmy Pogrzebowej Gabriela Górecka

Firma Pogrzebowa GABRIELA GÓRECKA główną siedzibę ma przy ulicy Kolejowej 1A w Mysłowicach, sprawdź zakłady pogrzebowe Mysłowice. Tam właśnie przez całą dobę można ustalić wszystkie kwestie dotyczące planowanego pochówku, zapoznać się z ekspozycją dostępnych utensyliów oraz zgłosić konieczność eksportacji Osoby Zmarłej. Jeżeli jednak wyniknie sytuacja, że nie będą Państwo mogli dotrzeć do wybranej placówki, istnieje możliwość, aby skontaktować się telefonicznie, a po wstępnych ustaleniach zostanie do Państwa oddelegowany pracownik, który uda się we wskazane przez Państwa miejsce.