Historia zakładu pogrzebowego w Lędzinach rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład pogrzebowy, który jest rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Lędzinach (zakłady pogrzebowe Lędziny), wyróżnia się bogatą tradycją funeralną oraz wieloletnim doświadczeniem w organizacji pochówków. Zakład Pogrzebowy Gabriela Górecka, który istnieje od 1985 roku, świadczy usługi pogrzebowe głównie na terenie Śląska. Pracownicy zakładu pomogą i doradzą, zarówno w zakresie planowania ceremonii o charakterze religijnym, jak i świeckim. W razie potrzeby skompletują także niezbędne dokumenty i sprowadzą ciało z zagranicy. Od 1989 roku firma specjalizuje się w międzynarodowym transporcie zwłok z całej Europy. Jest to także jeden z pierwszych zakładów, który zaczął świadczyć usługi kremacyjne.

Zakres usług świadczonych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Lędzinach

Zakład Pogrzebowy Gabriela Górecka traktuje każdego Klienta indywidualnie, starając się zapewnić mu stosowną pomoc i wsparcie w tym trudnym czasie. Kadrę firmy, stanowią osoby doświadczone, empatyczne, które posiadają odpowiednie predyspozycje, aby pomóc Państwu skutecznie zaplanować ceremonię ostatniego pożegnania. Pracownicy pozostają do dyspozycji przez całą dobę, codziennie, również w niedziele i dni świąteczne, aby móc natychmiast udzielić pomocy, kiedy zajdzie taka potrzeba. Na kompleksowe usługi pogrzebowe w Lędzinach składają się:

  • krajowy i międzynarodowy transport zwłok z każdego wskazanego miejsca na terenie Polski i Europy,
  • dopełnienie w imieniu Rodziny wszelkich formalności w urzędach m.in. dotyczących zasiłku pogrzebowego, a także ustalenie koniecznych kwestii w kancelarii parafialnej, a także u zarządcy cmentarza,
  • wyjątkowa oprawa kwiatowa w postaci wieńców, a także wiązanek pogrzebowych i palm,
  • oprawa muzyczna w wykonaniu trębacza, skrzypka bądź orkiestry,
  • możliwość wynajęcia busa dla żałobników, a także skorzystania z usług zaprzyjaźnionych restauracji przy organizacji stypy,
  • kompleksowe usługi kremacji przy współpracy z krematoriami z Bytomia, Rudy Śląskiej, Dąbrowy Górniczej, Żor, a także Katowic,
  • dodatkowo firma wykonuje ekshumacje,
  • szeroki wybór utensyliów pogrzebowych, dostępne są trumny, urny, odzież dla Osoby Zmarłej, krzyże, tabliczki nagrobne, klepsydry pogrzebowe i szereg dewocjonaliów.

Firma oferuje możliwość bezgotówkowego rozliczenia kosztów za pogrzeb i związane z nim usługi, w ramach otrzymanego zasiłku z instytucji oferujących tego typu wsparcie.

Adres firmy pogrzebowej rekomendowanej przez nas w Lędzinach

Główna siedziba rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w Lędzinach znajduje się kilka kilometrów od miasta, w Imielnie, przy ulicy Imielińskiej 112. Firma we współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym świadczy kompleksowe usługi funeralne na terenie całego powiatu bieruńsko-lędzińskiego. Szczegóły dotyczące działalności w największym mieście powiatu dostępne są na podstronie zakłady pogrzebowe Bieruń.

Główny budynek Zakładu Pogrzebowego Gabriela Górecka