Zakład pogrzebowy w Imielinie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

W Imielinie Pogotowie Pogrzebowe zaufało firmie funeralnej, która ma duże doświadczenie w przygotowywaniu ceremonii pogrzebowych. Zakład Pogrzebowy Gabriela Górecka został założony w 1985 roku i od tamtej pory nieprzerwanie działa na bieruńsko-lędzińskim rynku funeralnym. Zachęcamy do sprawdzenie szczegółów współpracy zakładu z Pogotowiem Pogrzebowym w największym mieście powiatu- zakłady pogrzebowe Bieruń. Firma od początku istnienia stawia na wysoki poziom świadczonych usług pogrzebowych, oferując przy tym konkurencyjne ceny. Usługi wykonywane są solidnie i rzetelnie z zachowaniem i okazaniem należytego szacunku do Zmarłego, jak również dla osób pozostających po nim w żałobie, bliskich, rodziny, przyjaciół.

Oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Imielinie

Zakład Pogrzebowy Gabriela Górecka oferuje kompleksową pomoc w momencie utraty bliskiej osoby. Zapewnia wykonanie pogrzebu tradycyjnego, a także pogrzebu kremacyjnego poprzedzonego spopieleniem ciała. Posiada bogate doświadczenie w organizacji uroczystości zarówno religijnych we wszystkich obrządkach wyznaniowych, jak i świeckich ceremonii pogrzebowych. Personel służy pomocą i fachowym doradztwem, dodatkowo po otrzymania od Państwa pełnomocnictwa, może dopełnić wszelkich spraw formalnych w urzędach i innych instytucjach.  Skompletuje wszystkie niezbędne dokumenty, a także ustali terminy i inne ważne kwestie w kancelarii parafialnej oraz w administracji cmentarza.

Zakład pogrzebowy świadczy usługi transportu zwłok na terenie całej Polski, ale również poza granicami kraju. Od 1989 roku firma specjalizuje się w międzynarodowym przewozie Osób Zmarłych we współpracy m.in. z konsulatami i ambasadami. Dysponuje flotą nowoczesnych karawanów, które spełniają normy sanitarne wymagane w branży pogrzebowej, a także dostosowane są do wymogów prawa unijnego. Wykwalifikowani pracownicy dyspozycyjni są przez całą dobę, aby po otrzymaniu zgłoszenia, móc natychmiast udzielić pomocy. Dodatkowo zakład pogrzebowy w Imielinie posiada własną chłodnie, gdzie Osoba Zmarła profesjonalnie przygotowywana jest do pochówku. Do dyspozycji żałobników pozostaje także kameralna kaplica pożegnalna, w której jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnej ceremonii pogrzebowej najbliżsi mogą w ciszy i spokoju pożegnać się z ukochaną osobą.

Kontakt do zakładu pogrzebowego w Imielnie wybranego przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład pogrzebowy, który jest przez nas rekomendowany w Imielinie posiada swoją siedzibę przy ulicy Imielińskiej 112, sprawdź zakłady pogrzebowe Imielin. Na miejscu kompetentni pracownicy udzielą Państwu wyczerpujących informacji oraz pomogą w dopełnieniu formalności. We współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym firma świadczy usługi w całym powiecie bieruńsko-lędzińskim.

Biuro Zakładu Pogrzebowego G. Górecka