Zakład pogrzebowy w Chełmie Śląskim rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

W Chełmie Śląskim Pogotowie Pogrzebowe zaufało firmie pogrzebowej z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami w branży funeralnej. Zakład Pogrzebowy Gabriela Górecka oferuje usługi pogrzebowe wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Firma działa w rejonie Górnego Śląska, głównie w powiecie bieruńsko-lędzińskim, sprawdź zakłady pogrzebowe Bieruń. Firma stale poszerza swoją ofertę, niosąc pomoc Rodzinom, które doświadczyły straty bliskiej osoby.

Oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Chełmie Śląskim

Dom Pogrzebowy Gabriela Górecka traktuje każdego Klienta indywidualnie i otacza go wyjątkową troską. Wykwalifikowany personel służy pomocą już od pierwszych chwil kontaktu z zakładem. Firma prowadzi sprzedaż trumien i urn, a także zapewnia kompleksową oprawę kwiatową, oferując palmy, wieńce i wiązanki pogrzebowe. Zakład specjalizuje się w organizacji nie tylko pochówków tradycyjnych, ale także urnowych poprzedzonych kremacją, dokonuje również ekshumacji. Już w 1994 roku, firma zaczęła świadczyć usługi kremacyjne, dzięki współpracy z krematorium w Ostravie. Aktualnie ta forma pochówku cieszy się popularnością, dlatego też powstało wiele krematoriów na terenie naszego kraju. Obecnie zakład współpracuje z krematoriami, które prowadzą działalność na Śląsku.

Dom pogrzebowy posiada własną chłodnię, świadczy usługi transportu krajowego i międzynarodowego. Firma od 1989 roku zajmuje się transportem zwłok na terenie całej Europy, współpracując z ambasadami i konsulatami. Obsługa zakładu pomaga nie tylko z wypełnieniem formalności urzędowych, dotyczących zasiłku pogrzebowego, ale dokonuje też tłumaczeń aktów zgonu i innych dokumentów. Oferta zakładu zawiera oprawę muzyczną, autokary do obsługi gości oraz profesjonalnego fotografa. Każdy Klient korzystający z usług domu pogrzebowego otrzymuje bezpłatnie pomoc w wypełnianiu formalności, nekrologi i podziękowania. Wszyscy zgłaszający się do firmy, mogą mieć pewność, że pogrzeb zostanie wykonany z poszanowaniem ich decyzji i życzeń, a także z najwyższym zaangażowaniem.

Kontakt do rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w Chełmie Śląskim

Siedziba domu pogrzebowego, który jest przez nas rekomendowany w Chełmie Śląskim znajduje się kilka kilometrów od tej miejscowości, w Imielinie przy ulicy Imielińskiej 112. Firma prowadzi działalność całodobowo, personel dyspozycyjny jest każdego dnia, aby móc pomóc w chwili niespodziewanej straty.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego G Górecka