Zakład Pogrzebowy w Bojszowach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

W Bojszowach Pogotowie Pogrzebowe rekomenduje Zakład Pogrzebowy Gabriela Górecka, który cechuje się wieloletnią tradycją i doświadczeniem w branży funeralnej. Początek działalności firmy sięga 1985 roku. Zakład powstał na terenie Imielina w województwie śląskim, jednak swoim zasięgiem działania obejmuje cały powiat bieruńsko-lędziński. Zachęcamy do sprawdzenie szczegółów współpracy zakładu z Pogotowiem Pogrzebowym w jednym z większych miast powiatu – zakłady pogrzebowe Bieruń. Również, jeśli zajdzie taka potrzeba, zakład wykona pochówek w innym, wskazanym miejscu, na terenie całego kraju.

Usługi, jakie świadczy rekomendowana przez nas firma funeralna w Bojszowach

Rekomendowana przez nas firma funeralna w Bojszowach wykonuje usługi pogrzebowe profesjonalnie, w pełni kompleksowo i z rzetelnością. Zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie branżowe pozwalają na realizację oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Pracownicy pomogą, bądź na życzenie Rodziny i po stosownym upoważnieniu z jej strony, wyręczą w formalnościach. Zajmą się dopełnieniem niezbędnych spraw w urzędach m.in. tych dotyczących uzyskania zasiłku pogrzebowego. Ustalą konieczne kwestie w kancelarii danej parafii, a także u administratora wybranego cmentarza. Kompleksowo przygotują ceremonię tak, aby Rodzina pogrążona w smutku mogła w spokoju przejść żałobę i godnie pożegnać się z bliskim. Zakład pogrzebowy świadczy przez całą dobę usługi eksportacji ciała do chłodni. Zapewnia profesjonalny transport zwłok w kraju i z zagranicy zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi. Pomaga przy tym w dopełnieniu niezbędnych wymaganych formalności (aktów, pozwoleń, zaświadczeń, zgody władz lokalnych i konsulatów). Firma specjalizuje się w wykonywaniu transportu zwłok na terenie całej Europu od 1989 roku.

Dom Pogrzebowy Gabriela Górecka realizuje ceremonie tradycyjne oraz pochówki urnowe. Z najwyższym zaangażowaniem i profesjonalizmem wykona zarówno pogrzeb świecki, jak i wyznaniowy. Specjalizuje się w przygotowywaniu pochówków poprzedzonych kremacją, ponieważ jako jeden z pierwszych w Polsce zakładów, w roku 1994, zaczął świadczyć usługi kremacyjne, dzięki współpracy z krematorium w Ostravie. Z czasem, kiedy w Polsce ta forma pochówku stała się popularna i powstały krematoria na terenie naszego kraju, zakład podjął współpracę ze spopielarniami zwłok na terenie Śląska.

Urna Zakład Pogrzebowy G. Górecka

Kontakt z zakładem pogrzebowym rekomendowanym przez Pogotowie Pogrzebowe w Bojszowach

Zakład Pogrzebowy, który jest przez nas polecany w Bojaszowach ma swoje biuro stacjonarne w Imielinie przy ul. Imielińskiej 112. Pracownicy zakładu pozostają do dyspozycji Klienów codziennie, niezależnie od pory dnia i nocy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, biuro czynne jest przez całą dobę.