Zakład Pogrzebowy w Bieruniu uznany przez Pogotowie Pogrzebowe

Pogotowie Pogrzebowe w Bieruniu zaufało firmie funeralnej, która wyróżnia się bogatym doświadczeniem i wieloletnią tradycją, sprawdź zakłady pogrzebowe Bieruń. Zakład Pogrzebowy Gabriela Górecka świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe na Górnym Śląsku od 1985 roku. Firma słynie z udzielania wszechstronnej, najwyższej jakości pomocy, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Niesamowite wyczucie oraz troska, z jaką otacza każdego Klienta, sprawiają, że firma jest jedną z najbardziej polecanych przez Klientów w tym rejonie.

Usługi oferowane przez rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy w Bieruniu

Misją Domu Pogrzebowego Gabriela Górecka jest kompleksowa pomoc oraz profesjonalne wykonanie ceremonii pożegnalnej. Firma posiada szeroką ofertą trumien i urn w różnych wzorach, a także dekoracji kwiatowych w postaci wieńców, wiązanek pogrzebowych i palm. Dom pogrzebowy organizuje pochówki zarówno tradycyjne, jak i urnowe. Jako jeden z pierwszych w Polsce, w roku 1994, zaczął świadczyć usługi kremacyjne, dzięki współpracy z krematorium w Ostravie. Z czasem, kiedy również w Polsce zaczęły powstawać krematoria, a ta forma pochówku stała się coraz popularniejsza, zakład podjął współpracę z krematoriami na terenie Śląska. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tym aspekcie zapewnia profesjonalne wykonanie usługi z najwyższym poszanowaniem Osoby Zmarłej i jej bliskich.

Firma zapewnia przewóz Osoby Zmarłej na terenie Polski, z każdego wskazanego miejsca. Od 1989 roku zajmuje się także międzynarodowym transportem zwłok z całej Europy. Współpracuje przy tym z  konsulatami polskimi, ambasadami, domami pogrzebowymi i zaprzyjaźnionymi firmami. Transport odbywa się zarówno drogą lądową, jak i morską oraz powietrzną. Pracownicy zapewniają dopełnienie wszystkich formalności, a także skompletowanie niezbędnych dokumentów m.in. tłumaczenie aktu zgonu.

Personel pomaga także w doborze oprawy muzycznej pogrzebu, w zależności od upodobań Klienta do dyspozycji jest zarówno trębacz, skrzypek, jak i orkiestra. Istnieje także możliwość wynajęcia profesjonalnego fotografa. Zakład posiada własną kaplicę pożegnalną oraz chłodnię, co pozwala na profesjonalne przygotowanie ciała do pochówku. Dodatkowo, w ustawowo wyznaczonych terminach firma wykonuje ekshumacje. Klienci korzystający z usług zakładu mogą liczyć na bezpłatną pomoc przy wypełnianiu formalności m.in. dotyczących zasiłku pogrzebowego. Ponadto otrzymają różaniec, tabliczkę, krzyż oraz nekrologi w dowolnych ilościach.

Gdzie znajduje się siedziba firmy funeralnej, którą polecamy w Bieruniu?

Zakład pogrzebowy, który jest rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Bieruniu, swoją siedzibę ma kilkanaście kilometrów od miasta, w miejscowości Imielin przy ulicy Imielińskiej 112. Pracownicy pozostają dyspozycyjni każdego dnia, przez całą dobę, dla wszystkich osób, które mierzą się z żałobą.

Główna siedziba Zakładu Pogrzebowego Gabriela Górecka