Historia Domu Pogrzebowego Gabriela Górecka

Od 1985 roku na terenie Górnego Śląska, profesjonalne usługi pogrzebowe świadczy Dom Pogrzebowy Gabriela Górecka. Firma ta słynie z kompleksowej obsługi klientów na wysokim poziomie, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Niesamowite wyczucie oraz troska, z jaką otacza każdego klienta, sprawiają, że firma jest jedną z najbardziej polecanych przez klientów w swoim rejonie.

Istota działania Domu Pogrzebowego Gabriela Górecka

Misją Domu Pogrzebowego Gabriela Górecka jest kompleksowa organizacja ceremonii pożegnalnej z najwyższym majestatem. Firma posiada szeroką ofertą trumien i urn w różnych wzorach oraz dekoracji kwiatowych w postaci wieńców i palm. Dom pogrzebowy organizuje pochówki tradycyjne i urnowe. Zakład ten jako jeden z pierwszych w Polsce nawiązał współpracę z krematorium w Ostravie. Pracownicy zakładu pomogą w doborze oprawy muzycznej pogrzebu, w zależności od upodobań klienta do dyspozycji jest zarówno trębacz, skrzypek i orkiestra. Istnieje także możliwość wynajęcia profesjonalnego fotografa. Zakład posiada własną kaplicę pożegnalną oraz chłodnię, co pozwala na szybki i sprawny transport zwłok. Firma wykonuje ekshumacje, zajmuje się też przewozem osób zmarłych na terenie kraju i za granicą. Klienci korzystający z usług zakładu mogą liczyć na bezpłatną pomoc przy wypełnianiu formalności, otrzymają różaniec, tabliczkę krzyż oraz nekrologi w dowolnych ilościach.

Siedziba Domu Pogrzebowego Gabriela Górecka

Dom Pogrzebowy Gabriela Górecka świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w Imielinie przy ulicy Imielińskiej 112. Godziny pracy biura od poniedziałku do piątku to 8:00-16:00 a w soboty 8:00-13:00. W niedzielę firma pozostaje do dyspozycji klientów całodobowo pod telefonem.

 

Główna siedziba Zakładu Pogrzebowego Gabriela Górecka