Godny zaufania zakład pogrzebowy w Sosnowcu

W Sosnowcu Pogotowie Pogrzebowe współpracuje z rodzinnym zakładem pogrzebowym Państwa Piotra i Gabrieli Bączyk, który na terenie Śląska działa od pięciu lat. Dzięki profesjonalizmowi i indywidualnemu podejściu do organizacji pogrzebu firma zbudowała swoją solidną markę. Właściciele służą pomocą w dopełnieniu wszelkich formalności urzędowych i w organizacji całej ceremonii pogrzebowej każdemu, kto stracił bliską osobę. Zakład Pogrzebowy Feniks zajmuje się organizacją zarówno pogrzebów w tradycji świeckiej, jak i religijnej, zawsze zgodnie z oczekiwaniami Rodziny. Państwo Bączyk za priorytet stawiają godność oraz równość człowieka, co zapewnia wykonanie ostatniego pożegnania z okazaniem godności oraz czci dla Zmarłego. Pracownicy zdają sobie sprawę, że w tak ciężkiej sytuacji, naturalnym jest okazać wsparcie każdemu, kto tego potrzebuje. We współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym firma świadczy usługi na terenie całego Sosnowca i okolic, sprawdź zakłady pogrzebowe Sosnowiec.

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe w Sosnowcu

Zakład Pogrzebowy Feniks z wielką starannością i profesjonalizmem przygotowuje i przeprowadza każdy pogrzeb. Dysponuje flotą specjalistycznych karawanów oraz odpowiednio przygotowanymi pracownikami, którzy gotowi są zrealizować transport zwłok na terenie całego kraju, jak również, jeśli zachodzi taka potrzeba sprowadzić ciało Osoby Zmarłej z zagranicy. Uczestnikom ceremonii pogrzebowej również mogą zapewnić transport autokarowy.

Pogrzeb w Sosnowcu – kompleksowa pomoc

Firma Pogrzebowa Państwa Bączyk zajmuje się organizacją zarówno pogrzebów urnowych wraz z kremacją, jak i pogrzebów tradycyjnych. Z szerokiej oferty Rodzina może wybrać trumnę lub urnę oraz różnego rodzaju inne akcesoria pogrzebowe potrzebne podczas przygotowania ostatniego pożegnania. Dodatkowo na życzenie Klienta, pracownicy przygotują zarówno oprawę muzyczną, jak i florystyczną. Firma oferuje szeroki wybór wieńców i wiązanek pogrzebowych oraz innych kompozycji florystycznych. Posiada dwie kwiaciarnie, które zlokalizowane są w Katowicach przy ulicy Gliwickiej 109 i Lwowskiej 2. Pracownicy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w profesjonalnej florystyce funeralnej, zapewniają fachową pomoc i doradztwo.

Wiązanka pogrzebowa Zakład Pogrzebowy Feniks

Personel zakładu pomoże Państwu w wypełnieniu formalności związanych z pochówkiem, a także na Państwa życzenie przygotuje nekrologi i klepsydry. Zakład pogrzebowy dysponuje szerokim wyborem odzieży, zadba o eleganckie ubranie dla Osoby Zmarłej oraz o szereg niezbędnych dewocjonaliów. Firma Feniks świadczy także usługi ekshumacji na terenie całego kraju, w zgodnych z ustawą terminach. Zamówienia na taką usługę pracownicy przyjmują przez cały rok.

Gdzie znajduje się biuro Zakładu Pogrzebowego Feniks w Sosnowcu?

Zakład Pogrzebowy Feniks ma biuro w Sosnowcu przy ul. Orlej 9, pracownicy służą swoją wiedzą i doświadczeniem przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Jeżeli nie jesteście Państwo w stanie dotrzeć pod wskazany adres, jest możliwość, aby to pracownik biura przyjechał do Państwa i tam ustalił wszelkie kwestie związane z organizacją pogrzebu.

Zakład Pogrzebowy Feniks w Sosnowcu siedziba firmy