Godny zaufania zakład pogrzebowy w Poraju

Zakład Pogrzebowy Epitafium od 1991 roku świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie powiatu myszkowskiego w województwie śląskim. Firma oferuje kompleksową organizację i obsługę uroczystości pogrzebowych, niezależnie od ich charakteru i bez względu na sytuację finansową Rodziny. Misją i priorytetem zakładu jest indywidualne podejście do każdej Rodziny, a także zrozumienie i zrealizowanie jej potrzeb z delikatnością i starannością. Dom Pogrzebowy Epitafium zapewnia atmosferę pełną życzliwości i szacunku, otaczając Klienta troską i zrozumieniem w tak ciężkich chwilach. Zarówno właściciele, jak i zaufani pracownicy, każdego dnia dokładają wszelkich starań, by każdy, kto zgłasza się do zakładu po pomoc, otrzymał ją niezwłocznie i na najwyższym poziomie. Firma od lat posiada miano godnej zaufania, co potwierdza wiele Rodzin korzystających z jej niezawodnej pomocy.

 

Zakład Pogrzebowy EPITAFIUM

 

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe w Poraju

Zakład Pogrzebowy EPITAFIUM to firma stawiająca na najwyższą jakość i pomoc w pełnym znaczeniu tego słowa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i cennej wiedzy zdobytej przez lata posługi na rzecz Zmarłych i ich Rodzin właściciele przygotowali szereg usług i świadczeń zaspokajający potrzeby każdego Klienta. Zakład pogrzebowy z Poraja oferuje pomoc już od pierwszych chwil, zdejmując z barków Rodziny ciężar, jakim jest dopełnienie wszystkich formalności. Na podstawie stosownego upoważnienia, uczynna i uprzejma obsługa firmy, wypełni formalności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej czy u zarządcy cmentarza. Wystąpi również o przyznanie zasiłku pogrzebowego do ZUS i KRUS. Firma realizuje uroczystości we wszystkich obrządkach religijnych oraz ceremonie świeckie, zapewniając udział mistrza ceremonii. W siedzibie zakładu każda Rodzina może dokonać wyboru spośród wielu trumien i urn najwyższej jakości. Produkty te wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, pochodzą od czołowych producentów z terenu całego kraju.

Oferta obejmuje również akcesoria funeralne m.in.:

– modlitewniki i różańce,

– znicze,

– krzyże,

– tabliczki nagrobne,

– klepsydry.

 

urny na prochy

 

W ofercie ujęto także kwestię oprawy kwiatowej ceremonii – zespół doświadczonych florystów przygotowuje stroiki, wieńce i wiązanki – także na indywidualne zamówienie. Za oprawę muzyczną również odpowiada firma, oferując usługi profesjonalnych muzyków, między innymi trębacza, skrzypka i orkiestry. Wyposażenie zakładu to między innymi nowoczesne i specjalistyczne karawany renomowanych marek. Dzięki doskonałemu wyposażeniu i przygotowaniu, pracownicy świadczą przez całą dobę usługi eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Pomoc niesiona jest niezależnie od lokalizacji, bez względu na to, czy zgon nastąpił w domu prywatnym, szpitalu, czy innej placówce. Firma realizuje transport Osoby Zmarłej na terenie całego kraju, a także poza jego granicami zgodnie z wymogami technicznymi i sanitarnymi.

Firma Pogrzebowa z Poraja posiada własną chłodnię, a wykwalifikowany personel dokonuje przygotowania Osoby Zmarłej do pochówku, poprzez elegancki ubiór, a także kosmetykę pośmiertną. Dodatkowo zakład wykonuje ekshumacje, pomaga Rodzinom w organizowaniu kremacji i całej dokumentacji z tym związanej. Oferuje też usługę całorocznej opieki nad grobami, dzięki czemu każdy może mieć pewność, że miejsce spoczynku bliskiej osoby zawsze będzie prezentować się schludnie. Dla gości ceremonii firma przygotowała przewóz ekskluzywnymi autokarami i busami. Usługi przygotowane przez właścicieli zakładu, pozwalają każdej Rodzinie na odrobinę wytchnienia w tak ciężkich chwilach. Spędzenie czasu na godnym przeżywaniu żałoby i wspomnieniach o bliskiej osobie, bez obaw o przykre obowiązki.

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Epitafium?

Zakład Pogrzebowy EPITAFIUM mieści się w miejscowości Poraj przy ulicy Skargi 9. Zachęcamy również do sprawdzenia działalności zakładu w innych miastach powiatu myszkowskiego np. zakłady pogrzebowe Myszków. Personel firmy pozostaje do dyspozycji każdego Klienta przez całą dobę i każdego dnia tygodnia – również w niedziele i wszystkie święta.