Zakład pogrzebowy w Myszkowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy EPITAFIUM to firma z wieloletnim doświadczeniem i cenną wiedzą z zakresu branży funeralnej. Firma świadczy kompleksowe usługi funeralne i niesie pomoc na najwyższym poziomie od 1991 roku. Każda Rodzina może liczyć na wsparcie na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą uroczystości pożegnalnej bliskiej osoby. Dla kadry zakładu nie ma znaczenia wyznanie czy też status finansowy. W tak ciężkich chwilach, właściciele wraz z zaufanymi pracownikami, oferują każdemu Klientowi zrozumienie i cierpliwość. Wysłuchują wszystkich próśb i potrzeb, a następnie realizują je z najwyższym majestatem. Obrana 30 lat temu misja, realizowana jest każdego dnia, z dbałością o każdy szczegół, z godnością i niebywałym szacunkiem, zarówno do Osoby Zmarłej, jak i jej Rodziny. Zaangażowanie i profesjonalizm przyczyniły się do uzyskania przez firmę miana godnej zaufania, co potwierdza wiele Rodzin z powiatu myszkowskiego w województwie śląskim. Sprawdź także: zakłady pogrzebowe Myszków.

 

 

Usługi pogrzebowe w Myszkowie

Bazując na bogatej wiedzy i umiejętnościach zdobytych przez lata ciężkiej i sumiennej pracy, Zakład Pogrzebowy EPITAFIUM przygotował ofertę zaspokajającą potrzeby wszystkich Klientów. Pracownicy wrażliwi na krzywdę drugiego człowieka, robią wszystko, co w ich mocy, by odciążyć Rodzinę z wszelkich przykrych formalności. Na podstawie stosownego upoważnienia, personel wypełnia wszystkie formalności w urzędzie stanu cywilnego, w kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza. Zwraca się także do takich instytucji jak ZUS, KRUS i MSWiA, gdzie występuje o przyznanie zasiłku pogrzebowego w imieniu Rodziny. Zakład niesie pomoc bez względu na okoliczności, podchodzi do każdego Klienta indywidualnie, realizuje uroczystości wszystkich obrządków i pochówki o charakterze świeckim z możliwością uczestnictwa mistrza ceremonii.

Kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebu w Myszkowie

W siedzibie Firmy Pogrzebowej Epitafium każdy znajdzie szeroki wybór trumien, urn i akcesoriów funeralnych. Trumny i urny pochodzą od sprawdzonych polskich i zagranicznych producentów, reprezentujących wysoką jakość i trwałość. Oferta obfituje też w utensylia funeralne, są to między innymi znicze, krzyże w różnych rozmiarach, tabliczki nagrobne, nekrologi i modlitewniki.

 

duże urny i mała pamiątkowa urna na prochy

 

Zarówno oprawa muzyczna, jak i kwiatowa pozostają po stronie zakładu. Zespół doświadczonych florystów tworzy kompozycje na indywidualne życzenia Klientów, wieńce, wiązanki i stroiki na urnę oraz trumnę. Muzyka i nagłośnienie wchodzą w zakres obowiązków profesjonalnych muzyków zatrudnionych przez zakład: trębaczy, skrzypków i orkiestry. Firma posiada doskonałe przygotowanie do całodobowej eksportacji ciała z miejsca zgonu. Zespół wykwalifikowanych pracowników dokonuje wyprowadzenia Osoby Zmarłej ze szpitala, domu, hospicjum czy jakiekolwiek innej lokalizacji wskazanej przez Rodzinę. Firma wyposażona jest w specjalistyczne karawany renomowanych marek, spełniające wszelkie wymogi techniczne i sanitarne. Realizuje przewóz Osoby Zmarłej na terenie całego kraju oraz transport zagraniczny, gwarantując Rodzinom sprawne i stuprocentowo bezpieczne wykonanie usługi.

Zaangażowana kadra zakładu dba o nienaganny i schludny wygląd Osoby Zmarłej w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i gośćmi ceremonii. W zakładzie znajdują się sterylne i nowoczesne pomieszczenia chłodnicze, a pracownicy wykonują czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, a także pomagają w doborze eleganckiej odzieży, dostępnej w wielu rozmiarach i krojach. Wsparcie, jakie oferuje firma, obejmuje każdy możliwy aspekt, również po zakończeniu pochówku. W ofercie ujęto usługę całorocznej opieki nad grobami, dzięki czemu każda Rodzina może być spokojna o miejsce spoczynku bliskiej osoby. Niezależnie od pory roku, miejsce to będzie prezentować się okazale i odzwierciedlać wszystkie uczucia wobec Osoby Zmarłej.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Epitafium

Zakład Pogrzebowy EPITAFIUM znajduje się przy ulicy Skargi 9 w miejscowości Poraj. Firma prowadzi działalność każdego dnia, przez całą dobę, udzielając wsparcia osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji po stracie najbliższych.