Zakład Pogrzebowy Świętochłowice – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład pogrzebowy Borzucka rozpoczął swoją działalność na śląskim rynku funeralnym w 1998 roku. Od tamtego czasu nieustannie świadczy usługi pogrzebowe w pełni profesjonalnie i z jednakowym zaangażowaniem. Ponad 20-letnie doświadczenie jest gwarancją jakości oraz usług świadczonych na najwyższym poziomie. Pracownicy zdają sobie sprawę z tego, jak trudne zadanie do wykonania na nich spoczywa. Przez te wszystkie lata wypracowali w sobie umiejętność odpowiedniego prowadzenia rozmowy tak, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje już podczas pierwszej rozmowy z Rodziną. Priorytetem jest indywidualne podejście do Klienta, przygotowanie oferty zgodnie z oczekiwaniami oraz możliwościami finansowymi najbliższych. Działania te wpływają na zaufanie okolicznych mieszkańców, którzy w tym trudnym czasie mają pewność, że otrzymają najlepszą pomoc i wsparcie.

Firma zasięgiem swojego działania obejmuje szczególnie miasto Świętochłowice, sprawdź zakłady pogrzebowe Świętochłowice. Jednak jeśli nastąpi taka konieczność, zajmie się również wykonaniem pogrzebu na terenie całego województwa śląskiego, a nawet całego kraju. Śmierć bliskiej osoby to bardzo bolesne, niekiedy nawet traumatyczne przeżycie. W tych ciężkich chwilach najprostsze czynności niekiedy sprawiają problem, a już szczególnie obowiązek przygotowania ostatniego pożegnania. Dlatego właśnie w takich chwilach pracownicy zakładu pogrzebowego starają się wyręczyć Państwa na każdym etapie organizacji pochówku. Zachowują przy tym szacunek zarówno dla godności Osoby Zmarłej, jak i jego najbliższych.

Dom Pogrzebowy Borzucka - karawan przy kościele

Usługi oferowane przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Świętochłowicach

Podczas wykonywania swoich obowiązków pracownicy zawsze na pierwszym miejscu stawiają oczekiwania i potrzeby żałobników. Kadra pozostaje do Państwa dyspozycji na każdym etapie uroczystości. Na ofertę zakładu składa się kompleksowa obsługa każdego rodzaju ceremonii pogrzebowych. Ceremonie organizowane są we wszystkich wyznaniach. Jeśli chodzi o rodzaj pochówku, otrzymacie Państwo pomoc zarówno przy organizacji tradycyjnej formy wraz z trumną, jak i pochówku urnowego. Na ofertę Zakładu Pogrzebowego Borzucka składa się szereg usług, które sprawiają, że każdy pogrzeb organizowany jest w pełni kompleksowo i profesjonalnie.

Zakład Pogrzebowy Borzucka - pogrzeb tradycyjny, trumna

W zakresie świadczonych usług znajdą Państwo:

  •  Całodobowy transport Osób Zamarłych do chłodni. Transport odbywa się z każdego wskazanego miejsca, zarówno z mieszkań, domów prywatnych, szpitali czy hospicjów. Pracownicy niezwłocznie po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia dojadą pod wskazany adres.
  • Firma świadczy usługę krajowego i międzynarodowego transportu zwłok. Jeśli chodzi o transport z zagranicy, zajmie się również dopełnieniem niezbędnych w tej kwestii formalności.
  • Pracownicy zakładu zajmą się również przygotowaniem Osoby Zmarłej do pochówku, ubiorą, wykonają odpowiednie zabiegi tanatokosmetyczne i pielęgnacyjne, tak aby ułatwić najbliższej Rodzinie ostatnie pożegnanie.
  • Korzystając z usług zakładu możecie być Państwo pewni, że otrzymacie wsparcie podczas przygotowania wszelkich formalności. Na życzenie Rodzin jest możliwość, aby to pracownicy w Państwa imieniu dopełnili wszystkich formalności w urzędach, kancelarii kościoła czy w biurze administracji cmentarza. Profesjonalna i przede wszystkim doświadczona kadra pracownicza przygotuje wszystkie wnioski, dokumenty, które są niezbędne w momencie starania się o zasiłek pogrzebowy. Dodatkowo koszt ceremonii pogrzebowej może zostać rozliczony bezgotówkowo właśnie w ramach zasiłku.
  • Pracownicy przygotują klepsydry i nekrologi.
  • Bogaty asortyment w znacznym stopniu wpływa na organizację pochówku, firma dysponuje szerokim wyborem trumien oraz urn wykonanych z różnych tworzyw oraz występujących w różnych modelach.
  • Możecie Państwo skorzystać z przygotowanej oprawy florystycznej: wieńców, wiązanek, a także bukietów pogrzebowych.
  • W ofercie znajduje się również oprawa muzyczna z udziałem profesjonalnych muzyków tj. orkiestry, trąbki lub też skrzypiec.
  • Istnieje możliwość wynajęcie autokaru dla gości ceremonii.
  • Jeżeli Rodzina decyduje się na organizację stypy, również może liczyć na wsparcie pracowników domu pogrzebowego.

Zakład Pogrzebowy Borzucka - pogrzeb z kremacją, urna

Kontakt z zakładem pogrzebowym rekomendowanym przez Pogotowie Pogrzebowe w Świętochłowicach

Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia, niezależnie czy jest to dzień roboczy, czy wolny od pracy. W celu ustalenia formalności, czy szczegółów pochówku możecie udać się Państwo do biura firmy, które mieści się przy ul. Kubiny 2 w Świętochłowicach lub skontaktować się telefonicznie. Firma swoim zasięgiem obejmuje całe miasto Świętochłowice w województwie śląskim. Zachęcamy do sprawdzenia innych zakładów pogrzebowych działających na terenie Śląska: Zakłady Pogrzebowe Śląskie.