fbpx
Pogotowie Pogrzebowe
Logo Zakładu Pogrzebowego BORZUCKA

Zakład Pogrzebowy BORZUCKA Chorzów

  • 41-500 Chorzów
  • 801 12 12 12
  • 501 452 682

Kompleksowa pomoc w sprawie pogrzebu w Chorzowie – Dom Pogrzebowy Borzucka

Dom Pogrzebowy Borzucka od wielu lat pomaga w organizacji godnego ostatniego pożegnania. W tej trudnej chwili utraty bliskiej osoby, kiedy nie ma się głowy do wielu spraw, a tak wiele pilnych obowiązków nieoczekiwanie spada na nasze barki, pracownicy pomagają na każdym etapie organizacji pogrzebu. Zakład Pogrzebowy Borzucka istnieje od 1998 roku. Od tamtej pory niejednokrotnie jest nieocenionym wsparciem dla osób w trudnej sytuacji po stracie.

Zakład Pogrzebowy Borzucka - pogrzeb tradycyjny, trumna

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe w Chorzowie

Zakład Pogrzebowy Borzucka wykonuje pogrzeby wszelkich wyznań, a także zajmuje się wykonaniem kremacji. Zapewnia pełne wsparcie niezależnie od sytuacji czy wyznania, realizuje ceremonie pogrzebowe zarówno religijne, jak i świeckie, które prowadzone są przez mistrza ceremonii. Dostosowuje się do możliwości finansowych każdego Klienta, kierując się dewizą, że na godny pochówek zasługuje każdy.

Zakład Pogrzebowy Borzucka - pogrzeb z kremacją, urna

Wiele osób po stracie bliskiej osoby ma problem ze skupieniem się na przykrych obowiązkach związanych z organizacją pogrzebu. Zakład Pogrzebowy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom takich osób, świadcząc usługi pogrzebowe z najwyższym profesjonalizmem, zachowując szacunek dla Osoby Zmarłej i Jej bliskich. Pracownicy pomagają w wypełnieniu wszelkich formalności urzędowych, m.in. w skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do wypłacenia należnego zasiłku pogrzebowego – odbywa się to bez dodatkowych kosztów.

Pracownicy pozostają do dyspozycji codziennie, przez całą dobę, kompleksowe usługi pogrzebowe świadczą zarówno na terenie Chorzowa, Świętochłowic (zakłady pogrzebowe Świętochłowice), jak i województwa śląskiego oraz całego kraju. Zakład zajmuje się także sprowadzaniem zwłok z zagranicy, wypełniając przy tym wszystkie niezbędne formalności. Transport zwłok odbywa się natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia i przebiega zgodnie z zachowaniem procedur i wymogów sanitarnych. Następnie ciało przewożone jest do zakładowej, nowoczesnej chłodni i przygotowywane do ostatniego pożegnania.

Dom Pogrzebowy Borzucka - karawan przy kościele

Ceremonie pogrzebowe obsługiwane są przez profesjonalnie przygotowanych pracowników przy wykorzystaniu wysokiej klasy karawanów pogrzebowych. Klienci mogą liczyć także na przystrojenie, kościoła i sali pożegnań oraz oprawę muzyczną z udziałem orkiestry, trąbki lub skrzypiec.

Kontakt z Domem Pogrzebowym Borzucka

Dom Pogrzebowy Borzucka ma swoje główne biuro w Świętochłowicach przy ulicy Kubiny 2. Pracownicy są do Państwa dyspozycji przez całą dobę, zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy, a także święta. W celu ustalenia szczegółów pochówku możecie udać się Państwo do biura firmy lub skontaktować telefonicznie.

Oddziały

Pogotowie Pogrzebowe

Zobacz zakłady pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy BORZUCKA Świętochłowice

ul. Kubiny 2, 41-600 Świętochłowice

801 12 12 12

501 452 682

Usługi pogrzebowe Świętochłowice, pogrzeby tradycyjne z trumną i kremacyjne z urną.

Zobacz

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe