Zakład pogrzebowy w Świerklańcu rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład pogrzebowy Betina Czaja w powiecie tarnogórskim świadczy profesjonalne usługi funeralne. Misją firmy od początku jej istnienia jest pomoc Rodzinom pozostającym w żałobie. Zakład świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, gwarantując natychmiastowy odbiór ciała ze wskazanego miejsca i przetransportowanie go do całodobowej chłodni. Wykwalifikowani pracownicy służą pomocą w każdej, nawet najbardziej zawiłej kwestii formalnej. Priorytetem domu pogrzebowego zlokalizowanego w Świerklańcu jest organizacja uroczystości zgodnej z oczekiwaniami najbliższych Osoby Zmarłej, lub z Jej ostatnią wolą. Dzięki zaangażowaniu i skrupulatności pracowników wszystkie realizowane ceremonie pogrzebowe mają wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

Zakres usług pogrzebowych świadczonych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Świerklańcu

Zakład Pogrzebowy BETINA CZAJA od wielu lat pomaga mieszkańcom powiatu tarnogórskiego i okolic w przejściu przez ten wyjątkowo trudny czas po stracie bliskiej osoby. Jego misją jest zapewnienie Rodzinom poczucia bezpieczeństwa i spokoju, dlatego zakład zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych. Kadra doświadczonych pracowników służy radą oraz pomocą w dopełnieniu wszelkich kwestii formalnych w szpitalu, urzędach i innych instytucjach oraz w kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza. Na upoważnienie Rodziny pomaga jej w skompletowaniu odpowiedniej dokumentacji oraz może wystąpić w jej imieniu o zasiłek pogrzebowy i inne należne świadczenia.

Firma dysponuje nowoczesnymi karawanami, które umożliwiają całodobowe świadczenie usługi transportu. Przewóz ciała Osoby Zmarłej odbywa się z każdego wskazanego miejsca, do specjalnie przystosowanych chłodni. Doświadczeni kierowcy dokładają wszelkich starań, aby każda eksportacja Osoby Zmarłej przebiegła bezpiecznie i została zrealizowana w możliwie najkrótszym czasie. Transport odbywa się nie tylko na terenie Polski, firma posiada również wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym przewozie zwłok. Zakład pogrzebowy specjalizuje się w organizacji pogrzebów tradycyjnych oraz urnowych wszystkich wyznań, a także realizuje ceremonie bezwyznaniowe. Pracownicy dzięki specjalistycznym szkoleniom są w stanie wykonać profesjonalną toaletę i kosmetykę pośmiertną oraz tanatopraksję. Wszystkie zabiegi wykonywane są z najwyższym poszanowaniem Osoby Zmarłej.

Pogrzeb w Świerklańcu

Zakład pogrzebowy w Świerklańcu dysponuje szerokim asortymentem wszelkich niezbędnych akcesoriów pogrzebowych. Dostępne są trumny i urny w wielu możliwych wariantach kolorystycznych, o różnych kształtach, wykonane z drewna oraz innych, wysokogatunkowych materiałów. Na miejscu można przygotować klepsydry z wielu dostępnych wzorów, a także wybrać niezbędne utensylia pogrzebowe między innymi: odzież dla Osoby Zmarłej, krzyże, czy tabliczki nagrobne. Zakład zapewnia również kompleksową oprawę muzyczną i kwiatową uroczystości. Zespół doświadczonych florystów przygotowuje wiązanki, wieńce oraz bukiety z ciętych, oraz ze sztucznych kwiatów. Możliwe jest dołączenie do wybranej kompozycji kwiatowej szarfy ze spersonalizowanym napisem. Jest to wyrazem szacunku dla Osoby Zmarłej, ale też nadaje uroczystości podniosłego charakteru. Zakład pogrzebowy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów, zapewnia kredytowanie wszelkich świadczonych przez firmę usług w ramach zasiłków pogrzebowych ZUS i KRUS. Pracownicy dostosowują ofertę do możliwości finansowych każdego Klienta.

Siedziba Domu Pogrzebowego Betina Czaja

Zakład Pogrzebowy Betina Czaja swoją główną siedzibę ma w Świerklańcu przy ulicy Polnej 37. Zachęcamy również do sprawdzenia szczegółów współpracy zakładu z Grupą Pogotowie Pogrzebowe w największym mieście powiatu – zakłady pogrzebowe Tarnowskie Góry. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji codziennie przez całą dobę. Gotowi by udzielić wsparcia i rady w każdej sprawie, a także rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości. Mogą Państwo liczyć na kompleksową pomoc na każdym etapie organizacji pogrzebu. Zakład tworzą ludzie, którzy zdają sobie sprawę z trudów, jakie wiążą się ze specyfiką branży i którzy chcą się nadal w niej rozwijać. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najwyższej jakości świadczonych usług zakład pogrzebowy zyskał miano rzetelnej i solidnej firmy. Zaufało mu wiele Rodzin, które otrzymały natychmiastową pomoc.