Zakład pogrzebowy w Kaletach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy BETINA CZAJA to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży funeralnej, która stale wzbogaca swoją ofertę oraz rozszerza zakres świadczonych usług. Wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe zasięgiem działania obejmuje cały powiat tarnogórski, zachęcamy do sprawdzenia szczegółów współpracy w mieście będącym siedzibą powiatu – zakłady pogrzebowe Tarnowskie Góry. Od samego początku działalności właściciele oraz zespół kompetentnych pracowników, dokładają wszelkich starań, aby każda zorganizowana uroczystość pogrzebowa miała wyjątkowy, niepowtarzalny charakter. Misją firmy jest maksymalne odciążenie Rodzin pozostających w żałobie, od kwestii formalnych i organizacyjnych pogrzebu. Personel z zaangażowaniem i żarliwością dba o to, aby spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby Bliskich Osoby Zmarłej. Firma w fachowy sposób zajmuje się realizacją pogrzebów wszystkich wyznań i obrządków, organizuje ceremonie świeckie oraz kremacje.

Usługi pogrzebowe, jakie świadczy sprawdzony zakład pogrzebowy w Kaletach

Zakład Pogrzebowy BETINA CZAJA od lat pomaga Rodzinom pogrążonym w żałobie, po stracie Najbliższych im Osób. Zespół pracowników dba o to, aby sprawnie dopełnić wszystkich obowiązków związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej. Służy nie tylko pomocą w kwestiach formalnych, ale co najważniejsze wsparciem emocjonalnym, które jest nieocenione w tym wyjątkowo trudnym czasie. Wszystkie usługi świadczone są z poszanowaniem uczuć Bliskich Osoby Zmarłej oraz z profesjonalizmem i pełną rzetelnością.

Kompetentni pracownicy na życzenie Rodziny mogą zająć się wszelkimi koniecznymi kwestiami organizacyjnymi w urzędach, w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza. Pomagają również w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego oraz pozostałych świadczeń. Doświadczeni kierowcy całodobowo zajmują się transportem ciała Osoby Zmarłej do nowoczesnych chłodni. Mogą odebrać je z każdego wskazanego przez Bliskich miejsca, niezależnie czy jest to dom prywatny, placówka, w jakiej przebywała Osoba Zmarła, czy miejsce wypadku. Firma dysponuje zapleczem nowoczesnych, profesjonalnie wyposażonych karawanów, które w pełni spełniają normy sanitarne oraz wymagania w zakresie bezpieczeństwa. Zakład pogrzebowy świadczy również usługi transportu międzynarodowego. Oprócz realizacji pogrzebów tradycyjnych specjalizuje się w pochówkach urnowych – poprzedzonych kremacją. Dzięki współpracy z nowoczesnym krematorium wszystko przebiega sprawnie i bezpiecznie. Pracownicy dopełniają wszelkich niezbędnych formalności związanych z procesem spopielania ciała. Jeżeli Bliscy decydują się na pogrzeb tradycyjny, personel, który uczestniczy w licznych szkoleniach, wykonuje fachową toaletę i kosmetykę pośmiertną. Zajmuje się również ubieraniem ciała i tanatopraksją.

W siedzibie firmy dostępny jest szeroki asortyment utensyliów pogrzebowych: trumien, urn, ale też szereg wzorów nekrologów i klepsydr, krzyży, tabliczek nagrobnych i innych niezbędnych akcesoriów. Wszystkie dostępne produkty wykonane są z najwyższą starannością, z najlepszej jakości materiałów. Pracownicy służą radą i pomocą w wyborze, kierując się nie tylko upodobaniami Klientów, ale także ich możliwościami finansowymi. Zakład pogrzebowy zajmuje się również przygotowaniem kompleksowej oprawy florystycznej. Kompozycje kwiatowe nadają pożegnaniu podniosłego charakteru, a także są wyrazem szacunku i uczuć wobec Osoby Zmarłej. Doświadczony zespół florystów oferuje wybór różnorodnych dekoracji kwiatowych, przygotowanych z ciętych, świeżych kwiatów. Istnieje również możliwość przygotowania spersonalizowanych napisów na szarfy żałobne dołączone do wiązanek.

Gdzie znajduje się siedziba Zakładu Pogrzebowego Betina Czaja?

Zakład Pogrzebowy Betina Czaja mieści się w Świerklańcu przy ulicy Polnej 37 zakłady pogrzebowe Świerklaniec. Wykwalifikowany i doświadczony personel udzieli Państwu niezbędnej pomocy i wsparcia o każdej porze dnia i nocy. Dyspozycyjny jest we wszystkie dni tygodnia, nawet w niedziele i święta. Odpowie na wszystkie pytania i wyjaśni ewentualne wątpliwości dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej.