Zakład pogrzebowy w Tychach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Arka w Tychach to miejsce z tradycjami rodzinnymi, które na rynku działa już od 30 lat. Świadcząc profesjonalne i kompleksowe usługi związane z organizacją pogrzebów. Tyski Zakład Pogrzebowy ARKA może się poszczycić na terenie miasta również niemałym, bo 19-letnim doświadczeniem w branży funeralnej. Z myślą o Rodzinach pogrążonych w żałobie i o bardzo ciężkiej sytuacji, w jakiej się znaleźli, firma podejmuje się opieki nad żłobnikami i organizuje pochówek w najwyższym standardzie. Dzięki znakomitemu zapleczu technicznemu oraz bogatej wiedzy zdobywanej przez lata zakład realizuje ceremonie pogrzebowe klasyczne jak również urnowe. Dba o najdrobniejszy szczegół, realizując życzenia nawet najbardziej wymagających Klientów. Zakład we współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym świadczy usługi na terenie całego miasta Tychy w województwie śląskim, szczegóły możecie Państwo sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe Tychy.

Usługi pogrzebowe świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Tychach

Zakład Pogrzebowy ARKA oferuje profesjonalne doradztwo i od momentu przyjęcia usługi zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebu jak również niezbędnymi formalnościami. Firma organizuje zarówno pochówki katolickie, świeckie, jak również innych wyznań. Niezwłocznie po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia pracownicy dojadą pod każdy, wskazany przez Państwa adres. Odbiór Osoby Zmarłej odbywa się z każdego wskazanego przez najbliższych miejsca, niezależnie czy będzie to dom opieki, szpital, dom prywatny, czy hospicjum. Jeśli chodzi o formalności związane z finansowaniem pochówku, firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, wprowadziła możliwość bezgotówkowego rozliczenia kosztów pochówku. Dla Państwa wygody może zostać wypłacony zasiłek pogrzebowy ZUS, od ręki w biurze firmy przed pogrzebem. Pracownicy zawsze starają się przygotować ceremonię w taki sposób, aby spełnić zarówno oczekiwania najbliższych, jak i dopasować usługi do możliwości finansowych Rodziny.

Każda uroczystość ostatniego pożegnania zostaje przygotowana z wyjątkową starannością, a pracownicy za swój priorytet stawiają sobie indywidualne podejście do Klienta. Już podczas pierwszej rozmowy w biurze starają się ustalić z Rodziną jak najwięcej szczegółów tak, by nie niepokoić najbliższych w kolejnych dniach, a umożliwić spokojne przeżywanie żałoby. Przedstawiciel firmy może również odwiedzić Państwa w domu jeśli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo dojechać do biura firmy. W tym wyjątkowym i ciężkim czasie pracownicy zakładu w delikatny sposób przeprowadzą Rodzinę Zmarłego przez każdy etap organizacji pochówku. Zajmą się dopełnieniem wszystkich formalności związanym z przygotowaniem ceremonii. Ustalą wszystkie szczegóły zarówno w kancelarii parafialnej, jak i u zarządcy cmentarza. To prawdziwi profesjonaliści, którzy nie tylko perfekcyjnie wykonują swoje obowiązki, ale również niosą wsparcie żałobnikom.

Dodatkowo pomogą Rodzinie w wyborze trumny, urny, czy odzieży dla Zmarłego. Firma dysponuje wyjątkowo szerokim wachlarzem dostępnych na miejscu akcesoriów funeralnych. Dzięki współpracy z doświadczonymi florystkami możliwe jest również przygotowanie oprawy florystycznej. Kwiaty, wieńce czy stroiki wykonywane są na indywidualne zamówienie rodziny Zmarłego. Tyski Zakład pogrzebowy Arka dysponuje również kaplicą pożegnań. Dzięki czemu żałobnicy mogą w wybrany przez siebie sposób pożegnać i oddać cześć bliskiej osobie. Na życzenie Klienta istnieje także możliwość wynajmu autokarów, którymi zostaną przewiezieni uczestnicy ceremonii.

Adres Zakładu Pogrzebowego Arka w Tychach

Zakład Pogrzebowy ARKA mieści się w Tychach przy ul. Kard. Wyszyńskiego 20. Firma świadczy profesjonalne usługi funeralne całą dobę, przez 7 dni w tygodniu, włączając w to niedzielę i wszystkie święta.