Zakład pogrzebowy rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Dąbrowie Górniczej

Zakład Pogrzebowy KASPERCZYK to firma z tradycjami, która powstała w 1991 roku. Od początku istnienia stawia sobie za priorytet kompleksową pomoc Rodzinom pogrążonym w żałobie. W Dąbrowie Górniczej funkcjonuje od 2014 roku przy ul. Szpitalnej 12, jako Dąbrowskie Centrum Pogrzebowe ARKA. Firma zapewnia profesjonalne usługi pogrzebowe w konkurencyjnych cenach, co pozwala na ograniczenie stresujących sytuacji w tym ciężkim dla bliskich Osoby Zmarłej czasie. Kadra zakładu wykonuje powierzone zadania z należytym szacunkiem, zaangażowaniem i skrupulatnością. Zakład we współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym prowadzi działalność na terenie całej Dąbrowy Górniczej, sprawdź zakłady pogrzebowe Dąbrowa Górnicza.

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe w Dąbrowie Górniczej

Zakład Pogrzebowy Kasperczyk zajmie się organizacją każdego pochówku, niezależnie czy jest to pogrzeb tradycyjny, czy urnowy. Transport Osób Zmarłych do chodni odbywa się przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Odbiór ciała możliwy jest z każdego wskazanego przez Państwa miejsca niezależnie, czy jest to dom prywatny, szpital, hospicjum czy inna placówka. Pracownicy zakładu służą pomocą podczas dopełniania wszystkich formalności związanych z otrzymaniem zasiłku pogrzebowego oraz w sprawach koniecznych do dopełniania w kancelarii parafialnej czy u zarządcy danego cmentarza.

Zakład Pogrzebowy w Dąbrowie Górniczej oferuje wieńce i wiązanki pogrzebowe, które dostępne są w katalogu, a także realizuje kompozycje kwiatowe na specjalne zamówienie. W siedzibie firmy przy ulicy Szpitalnej w Dąbrowie Górniczej mogą Państwo dokonać wyboru wszystkich niezbędnych utensyliów pogrzebowych. Są to m.in.: trumny, urn, a także szereg dewocjonaliów np. krzyże, książeczki, różańce.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Kasperczyk w Dąbrowie Górniczej

Wszyscy mieszkańcy Dąbrowy Górniczej w momencie śmierci bliskiej osoby mogą liczyć na niezawodne wsparcie ze strony Zakładu Pogrzebowego Arka. Główna siedziba firmy mieści się przy ul. Szpitalnej 12 w Dąbrowie Górniczej. To właśnie tam mogą Państwo ustalić wszystkie szczegóły pochówku, dopełnić formalności, a także wyjaśnić ewentualne wątpliwości. Pracownicy pozostają do dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, by móc służyć pomocą w każdej sytuacji, o każdej porze.